Zaloguj się do konta

Czy ZEBCO to dobra firma?

utworzono: 2011/08/11 21:19
wojtaswedkarz

MAM PYTANIE CZY FIRMA ..ZEBCO'' ALBO ZEBKO JEST DOBROM FIRMOM ZE SPRZĘTEM WĘDKARSKI???????
[2011-08-11 21:19]

Tensa

to są te sprzety z decatlonu? [2011-08-11 21:36]

CZzesio

Cześć :) trudno mi zabrac konkretny głos w tej sprawie bo nie miałem ze sprzętem tej firmy do czynienia ....ale póki co poogladaj katalog ;)


http://zebco-europe.biz/fileadmin/user_upload/media/File/flip/en/index.html [2011-08-11 21:56]

jaskul

Kiedyś czytałem list w jakimś czasopiśmie wędkarskim, że są kłopoty z gwarancją na kije, lecz może to był odosobniony przypadek
[2011-08-11 22:39]

gruby0113

Kiedyś miała dobry sprzęt, jak teraz to nie wiem pozdrawiam.
[2011-08-11 23:46]

auratus3

Kiedyś miała dobry sprzęt, jak teraz to nie wiem...



Rzeczywiście, kiedyś jakość oferowanego przez znane i uznane firmy była o niebo lepsza, no ale od kiedy zaczęła się ta cała ekonomizacja i globalizacja produkcji to wiele z nich mocno spuściło z tonu, szczególnie po przeniesieniu produkcji do bliżej nie określonych fabryk na Dalekim Wschodzie (Chiny, Wietnam, Indonezja, Filipiny i inne jeszcze bardziej egzotyczne). Dawniej królowały DAM, Cormoran, Mitchel, Shakespeare, no i Shimano czy Daiwa, wywarzane w swoich rodzimych krajach, a nie przez niewykwalifikowaną azjatycką siłę roboczą. A wracając do Zebco - kiedyś to była na prawdę fajna firma, z jej ówczesnej produkcji posiadam znakomity, lekki spinning Hypercast (do 20 g, ale były też cięższe), doskonały na klenio-jazie, do dziś będący w bardzo dobrym stanie. Zebco miało też fajne i mocne kołowrotki, szczególnie duże modele morskie. A jak jest obecnie? Doprawdy trudno mi powiedzieć, w zasadzie jest mało widoczna na rynku, zniknęła w zalewie azjatyckiej tandety, a może sama się nią stała?

[2011-08-12 06:03]