Czy z powodu korona wirusa sklepy wędkarskie będą

/ 6 odpowiedzi
mateuszwos


Nie, nie bedzie sklepów:P (2020/03/14 12:20)

fishark


Też mi sie wydaje że nie będzie, a szczególnie zoologiczno-wedkarskich. Zapasy zanęt i robaków lepiej juz robić, ja mam całą zamrażarkę przeróżnego robactwa: kastery, pinki, białe robaki, ochotka, larwy chruścika, koniki polne oraz szarańcze a dendrobene sobie sam wydłubie z ziemi. hehe. (2020/03/14 13:12)

ogtw


Sklepy wędkarskie będą, ale nie z powodu korona wirusa, tylko z powodu chęci zysku.
Zoologiczno-wędkarskie na pewno będą, bo dla wielu ludzi, psy są najważniejsze, nawet życie oddali by za swojego pupila. (2020/03/14 13:19)

fishark


Zoologiczno-wędkarskie na pewno będą, bo dla wielu ludzi, psy są najważniejsze, nawet życie oddali by za swojego pupila.

No nie powiedziałbym, ludzi ostatnio ogarnął jakiś amok, są w szale zakupów, co będzie jak im tych zapasów zabraknie? co im pozostanie?, nic tylko zjeść pupila. (2020/03/14 13:28)

mateuszwos


Zoologiczno-wędkarskie na pewno będą, bo dla wielu ludzi, psy są najważniejsze, nawet życie oddali by za swojego pupila.

No nie powiedziałbym, ludzi ostatnio ogarnął jakiś amok, są w szale zakupów, co będzie jak im tych zapasów zabraknie? co im pozostanie?, nic tylko zjeść pupila.

Albo kulki proteinowe:) (2020/03/14 13:53)

ryukon1975


Zoologiczno-wędkarskie na pewno będą, bo dla wielu ludzi, psy są najważniejsze, nawet życie oddali by za swojego pupila.

No nie powiedziałbym, ludzi ostatnio ogarnął jakiś amok, są w szale zakupów, co będzie jak im tych zapasów zabraknie? co im pozostanie?, nic tylko zjeść pupila.

Siła mediów. (2020/03/14 15:00)