Zaloguj się do konta

Czy wielkość kulek proteinowych ma znaczenie

utworzono: 2012/07/13 14:26
JakubNowak

Mam pytanko do kolegów łowiących karpie na kulki proteinowe. Od 2 lat łowię na kulki proteinowe (TB 16 truskawka) podchodzą mi karpiki 42-56 większego graniczy z cudem złapać mimo że na łowisku występują nawet zbliżone do metra i w cale nie w małej ilości.

Czy jeśli zacznę kulać kuleczki powiedzmy 20 to są szanse na te większe czy dalej będzie to samo tylko rzadziej? 

[2012-07-13 14:26]

MASTINO

Podobno nie :)  [2012-07-13 14:45]

mastifff

Oczywiście , że ma!

Ci co mają małego tkwią w przekonaniu, że nie, raczej nie lub podobno nie...;-)

[2012-07-13 19:48]

sauber

kobitki twierdzą że tak :))) [2012-07-13 19:57]

mastifff

O tym właśnie pisałem ;-)

Aha...kobitki albo chłopcy..co kto lubi ;-)

[2012-07-13 20:06]

Pitbul

Stary !Inni mają "większe" problemy ! (patrz tytuł wątku) ;)
http://forum.wedkuje.pl/post/opad-co-robie-zle/497999/0#506130
:))))T. [2012-07-13 20:10]

mastifff

Albo:

-za mało trenuje

-albo przetrenował

-ma za wole ruchy

-albo zatarł

-boli go nadgarstek od grania na waltorni

-albo od skrzypiec

-naoglągdał się bawarskich filmów i nie mógł dorównać

-albo murzyńskie i doła załapał

W każdym razie jak już opadł to spodnie w górę i do domu ;-)

[2012-07-13 20:16]

Woa-VooDoo

rozmiar 16 a raczej 15,5 to srednia krajowa , 20 trochę większy ale małe też przy takim rozmiarze dają radę ale 24 lub 32 ( ;o) to już konkret i mały nie ma co do powiedzenia przy takim rozmiarze. [2012-07-13 22:23]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia