Zaloguj się do konta

Czy w stawie 5x10 m wytrze mi się szczupak?

utworzono: 2012/06/22 22:35
snajper93

Witam. Mam pytanie. Czy w stawie 5x10 m wytrze mi się szczupak? Czy to nie jest dla niego za mało?
[2012-06-22 22:35]

danieleklubin

obawiam się ze to stanowczo za mało... wpuszczenie kilku szczupakó do takiego stawiku doprowadzi do unicestwienia białorybu. jak dla mnie całkowicie bez sensu [2012-06-22 23:23]

JOPEK1971

Witam. Mam pytanie. Czy w stawie 5x10 m wytrze mi się szczupak? Czy to nie jest dla niego za mało?

Szczupak wytrze się tam gdzie ma odpowiednie warunki do rozrodu.Potrzebne są rośliny,dużo roślin.Jeśli tego nie masz,to zapomnij o tarle tych ryb.To tak na początek,bo jeszcze wiele potrzeba by tarło się rozpoczęło,a o sukces jest znacznie trudniej.

[2012-06-23 00:01]

PAWEL123104

Wytrze się, tylko po paru latach zostanie w tym stawku sama wielka ryba i szczupaki kanibale. A jak uchowa się taki szczupak do 7 kilo to wiedz że on zje karpia do2 kilogramów moja rada wpuść jednego żeby je ganiał i to starczy i tak pewnie kaczki ci przyniosą !!! pozdrawiam :) [2012-06-23 00:22]

jacek placekkk

Wytrze się kolega miał staw podobnych rozmiarów troszkę większy bo 10x10 i głębokość do 3m i wytarły się mu szczupaki a wpuścił tylko 3 szt pływało ich tam tysiące ale szczupak to kanibal i z tych tysięcy zostało po trzech latach może 10 szt tylko bo to za mały zbiornik żeby się uchowało więcej a szczupak jest ryba terytorialną i zjadają sie na wzajem Wpuść tak jak kolega wyżej napisał jedną szt i na taki stawek wystarczy ja mam stawek 5x20x150 cm głębokości max i też mam tylko jednego mam zamiar wpuścić  jeszcze jednego ale to tylko po to żeby przetrzebił staw z narybku karasia z zeszłego roku bo jeden nie daje rady Pozdrawiam  [2012-06-23 02:06]

endriu1994

Oj wytrze sie ja mam stawek ok 15 na 35 i wytarło sie go tyle że musiałem wypuścić wodę i wyłapać ok 9 sztuk.
[2012-06-23 09:20]

MianekPL

Ja na staw pożarowy zarybiony u mnie we wsi wpuściłem jakieś  3 szczupaki rok temu :)I jestem ciekaw czy przeżyły :)Na co można je spróbowac teraz złapac ?? [2012-06-23 09:44]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia