Czy w Pzw Lin jest Straż Rybacka ?

/ 7 odpowiedzi
Kiedys swego czasu siedzialem na Chorzewie jak zawsze na wejsciu wpisuje w rejestr gdzie lowie itd. Ludzi na stawie nr 1 siedzialo duzo aut tez troszke bylo drugi staw tez troszke zaludniony. Gdy nadchodzil wieczor zaczalem sie zbierac i zauwazylem ze na stawy wchodzi Pan ze strazy. Na kilkanascie osob siedzacych na stawie skontrolowal tylko mnie i takiego Pana a to pewnie dlatego ze mnie nie znal. Drugiego stawu pan snie skontrolowal bo pewnie bylo za daleko a osobiscie sam znalem osoby ktore tam w tym czasie lowily bez karty poniewaz jej wogole nie posiadaja takze panowie jak tu maja byc ryby?? kolejny przypadek byl w tamtym roku gdzie panowie obok mnie zabrali 4 malutkie karpiki gdy sie odezwalem malo co mnie nie pobili a panowie przyjachli napewno z innego kola gdyz wsakazywaly na to tablice rejestracyjne. tak piekne lowisko jak chorzewa powinno byc o wiele lepiej strzezone bo jestem tu bardzo czesto i widze co sie dzieje.
lukaszpiachu


Kolego w kole chyba brak strażników bo od początku roku na zbiornikach w Chorzewie nie było ani 1 kontroli także wpuszczone karpiki zostały juz pewnie przebrane przez dziadów na TK (2012/05/31 14:30)

Brok80


Karpie sa przebrane gdyz ostatnio znow zaobserwowalem Pana ktory zlowionego malego karpia wrzucil do zwyklej duzej siatki plastikowej zaraz zlozyl sprzet i udal sie do auta. bywam kilka razy w tyg na chorzewie i juz poprostu sie nie da na to patrzec. raz ze nie ma tu kontroli a dwa maly stan wody. i na co ida te pieniadze ze skladek! w przyszlym roku zegnam sie z kolem LIN! (2012/06/03 14:28)

alf4113


CZY NA ZBIORNIKACH W CHORZEWIE SĄ LESZCZE I LINY? (2012/06/06 21:39)

Brok80


Kolego na chorzewie teraz szkoda czasu siedziec. Ja probowalem przez caly miesiac roznego rodzaju zanety przynety i nic... Leszcze kiedys byly na stawie nr 1 ale Lina jeszcze nigdy tam nie zlapalem. (2012/06/07 09:30)

alf4113


Dzięki za odpowiedz,ja byłem dziś na rybkach w Chorzewie masz racje szkoda teraz tam przyjezdzać brak wody na obu stawaach prubowalem ze spławikiem ale na stawie nr 2 jest 30cm wody a na 1 ok 50cm tragedia było ok 25 wędkarzy widziałem ze jeden złapał 3 leszczyki malutkie i karaska na pierwszym stawie (2012/06/07 22:08)

Brok80


tak jak mowilem..znam troszke chorzewe i wiem ze jak jest tutaj niski stan wody i ludzie zabieraja nie wymiarowe rybki to szkoda czasu...ja teraz jezdze na gacki fajne miejsce duzo ciekawych gatunków ryb nie to co chorzewa... ja zawsze lowie z gruntu i na gackach daje to dobre efekty... (2012/06/11 18:17)

hbll


Jak można było doprowadzić do tak słabego poziomu wody na Chorzewie. Wszędzie jest woda czy to Gacki czy Mokrsko czy Umer a tutaj po prostu wody brak. Poza tym w Chorzewie jest już na prawdę mało ryb. Karpie, szczupaki to już chyba tylko historia. Stan wody niski a do tego brak zarybienia na wiosnę i są efekty. Nie ma po co tam przyjeżdżać. (2012/09/02 17:22)