czy u was też jest z problem odtwarzania mapki łow

/ 5 odpowiedzi
Nie widzę łowisk ponieważ wyskakuje mi taki komunikat :

Ta strona nie może poprawnie wczytać Map Google.
Do you own this website?
oldboy

Ja od miesiąca nie mogę wysłać prywatnej wiadomości do @luciusz_esox, za to wyświetla mi się komunikat: cant connect to serwer. Ki diabeł? Wysłałem powiadomienie na adres internetowy Redakcji, ale jak dotąd - bez odzewu. Czyżby cała Redakcja portalu wraz z informatykiem była tak długo na rybach?
  (2018/08/21 22:01)

barrakuda81

Ja od miesiąca nie mogę wysłać prywatnej wiadomości do @luciusz_esox, za to wyświetla mi się komunikat: cant connect to serwer. Ki diabeł? Wysłałem powiadomienie na adres internetowy Redakcji, ale jak dotąd - bez odzewu. Czyżby cała Redakcja portalu wraz z informatykiem byłatak długona rybach?
Mam dokładnie te same objawy:-) Dodawanie wpisów też "na piechotę".Ta dysfunkcja wyzwala we mnie pokłady kreatywności o które bym się nie podejrzewał...:-) Może nie ma tego złego.
(2018/08/21 22:07)

Jakub Woś

Nie mogę dodać wątku na forum jak chcę wrzucić w nim linka albo zdjęcie. Nie można dodać artykułu ze zdjęciami. Trzeba najpierw dodać czysty artykuł, później edytować i dodać zdjęcia. Nie można edytować wpisu na forum jak są w nim linki. (2018/08/22 09:21)

oldboy

Coś mi się zdaje, że zbyt mało sprzętu kupujemy w portalowym sklepie. Może więc to kara dla nas(?)
(2018/08/24 18:16)