Czy to dobre??

/ 18 odpowiedzi
Witam.
Chciałem kupić sobie wędkę Jaxon Harmony i nie wiem jakie są opinie. Jestem początkującym i mam mało do zainwestowania .
anczyk2

zalezy do czego chcesz ta wedke miec (2012/05/10 11:46)

u?ytkownik104372

Witam.
Chciałem kupić sobie wędkę Jaxon Harmony i nie wiem jakie są opinie. Jestem początkującym i mam mało do zainwestowania .

Lepiej kup sobie cos z serii Cantara:) Harmony ma duzo negatywnych opinii, ale zdarzaja sie tez pozytywne. (2012/05/10 12:51)

CemoEdition

Ja mam dwa Jaxony Harmony na spławik z których korzysta aktualnie moja dziewczyna podczas wypraw i od 2 lat jest na chodzie i ma się dobrze. Dałem za nie ok 30zł za sztukę(tele float 3,0m i tele travel 3,3m). Wyłowiłem na niej karasie połtora kilo i leszcze i trzymał się dobrze. Reszta to poniżej kilograma karasie, płocie, leszcze. Idealny jak dla początkującego. (2012/05/10 19:06)

kret222

czy ktoś mógłby mi doradzić czy lepszy jest kołowrotek Jaxona Navigator NX czy Podejdon? (2012/05/10 20:08)

anczyk2

Aktualnie posiadam i harmony i cantare. Powiem ze tak jak kolega ponizej zaznaczyl dla poczatkujacego harmony jest bardzo dobra. Cantarę charakteryzuje bardzo ladny wyglad ;) oraz jest moim zdaniem lzejsza od harmony i bardziej gibka. Dlatego polecam Ci Cantarę chociaz kosztuje pare zlotych wiecej. (2012/05/18 10:32)

davix7

Nie polem Ci harmony mega syf. (2012/05/18 13:16)

monster fish

jak na początki wędkowania może być . w razie złamania lub innych uszkodzeń nie będzie Ci tak bardzo szkoda jak wędki za parę set złotych (2012/05/18 13:42)

kuba436

Witam.

tez nie łowie dużo ale bardzo radze kupic wedke jaxona harmony poniewaz sam ją mam ale tez zalezy od dlugosci
(2012/05/19 21:54)

Waldi Fish

jak na początki wędkowania może być . w razie złamania lub innych uszkodzeń nie będzie Ci tak bardzo szkoda jak wędki za parę set złotych

Tak wysoko oceniasz jakość kijów Jaxona, że od razu zakładasz, że się złamie? (2012/05/20 01:13)

Karwi

Ja ze swojej strony zdecydowanie odradzam Jaxona jako firme, a jesli nie masz zbyt duzo do zainwestowania to lepiej wybierz Kongera bo tak szybko jak spada jakosc Jaxona w ostatnim czasie tak szybko rosnie jakosc produktow Kongera, a ceny sa podobne. Jaxon kiedys w moim mniemaniu byl tania, ale solidna firma dla poczatkujacych, a kongera mozna bylo spotkac najczesciej na bazarach, ale teraz to sie zmienilo i czesciej widze ludzi siegajacych po wedki Kongera niz Jaxona ze wzgledu na wykonczenie produktow czy nawet na glupia i malo istotna estetyke.Odbiegne od tematu troche, ale ostatnio bylem swiadkiem jak wedkarz sprawdzal ugiecie wedki karpiowej Jaxona i przy uzyciu malej sily i bardzo malym ugieciu (max 15 stopni) wedka najzwyczajniej pekla jak zapalka co tylko utwierdzilo mnie w przekonaniu ze ta firma spada na psy jesli chodzi o wedziska. (2012/05/20 01:45)

monster fish

nie zakładam - ale pomyśl bardziej by Ci było szkoda wędki jaxson czy kongera lub innych markowych wędzisk . (2012/05/21 16:27)

u?ytkownik116198

Konger, Mikado czy Jaxon moze sa markowe ale niekoniecznie dobre. Jezeli chodzi o wedki i kolowrotki to robia chyba najslabsze jezeli chodzi o rynek wedkarski w naszym kraju. Juz bardziej polecam Dragona Mega Baitsa lub Tandem Baitsa wedki i kolowrotki. (2012/06/10 21:04)

dyziek15

Kup Sobie z firmy konger są najlepsze, Ponieważ jak weźmie coś większego to się nie wygina. bo jest bardzo sztywna.  (2012/06/10 21:25)

u?ytkownik116198

Wystrugaj sobie z galezi wedke i zaplacz kawalek drutu to bedzie ten sam efekt. Duza, sztywma wedka ma byc dobra na karpia? Kolego o czym Ty tu w ogole piszesz wybacz bo nie rozumiem? Konger jest najlepszy na co i dla kogo? Bez komentarza. (2012/06/11 00:00)

Ozi87

Wydaje mi się ,że harmony jest dobrą wędką dla początkującego ja sam takowym jestem ale doradzili mi jaxon inspira match z tym ,że to do metody odległościowej. (2012/06/11 00:34)

u?ytkownik116198

Napewno Jaxon to nic ciekawego jezeli mowimy o firmie a za te pieniadze dobra wedka dla poczatkujacego karpiarza bedzie JRC Contact 12 ft 3 lbs trzy czesciowa. Cena od 139 zl (baits.pl) do 189 zl (allegro.pl). Pozdrawiam i polamania kija zycze.

(2012/06/11 15:27)