Zaloguj się do konta

Czy to normalne że takie strony istnieją KŁUSOWNIC

utworzono: 2010/12/29 19:46
wojtekkr

A jak pięknie pokazują jak działa filmy opisy itp.

http://www.electro-fisher.com/indexPL.html

Według mnie to powinni za to karac !!!!!!!!!!!

[2010-12-29 19:46]

Sniper64

Cześć Wojtek...:)

Tak! taki styl wędkowania w przypadku amatorskiego połowu jest karalny! Natomiast jeśli chodzi tu o sprzęt rybacki z potrzebnymi na używanie takich narzędzi zezwoleniami to jest stosowany!  
[2010-12-29 20:35]

arekde

No i Sniper64 ma rację........

Choć oburzenie pozostaje.

Ale choćby wędkarze też tak mogli to ja i tak wolę wędkę i tę wielką niewiadomą nad wodą ;-)

[2010-12-29 21:11]

Sniper64

Bo jesteś Wędkarzem...:))

Cześć..:) Nic nie poradzimy na to! Możemy tylko myśleć że taki sprzęt będzie wykorzystany w taki sposób do czego jest przeznaczony a nie do kłusownictwa!
[2010-12-29 21:25]

arekde

Pozostaje mieć taką nadzieję a jednocześnie bacznie patrzeć na to co się dzieje nad wodą.... [2010-12-29 21:33]

Sniper64

Dokładnie...:) po za tym jest to bardzo niebezpieczne urządzenie!!!Większość samoróbek..! bez atestów bezpieczeństwa,,co powinno mieć!
[2010-12-29 21:39]

arekde

A może to i lepiej,że te bez atestu są niebezpieczne?

Pierdyknie jednego czy drugiego szubrawca to albo zaprzestanie tego procederu albo poogląda ryby z góry ;-)

[2010-12-29 21:44]

Sniper64

...:)) Tak to jest dobre! jeszcze niech na siłę agregat sobie zrobią!:) to zaświecą jajami jak elektryczny węgorz.:))
[2010-12-29 21:48]

fresiak

Witam 

moje zdanie jest takie jak zobacze takiego pajaca nad wodą to za przeproszeniem wsadze mu to w dupe  i zobaczymy jak będzie śpiewał ...

Na tej stronie widać jak wyciągają maleńkie rybki i dziwić sie żę w Polsce jest coraz mmniej ryb

pozdrawiam Maciek 

[2010-12-30 03:01]

Witam 

moje zdanie jest takie jak zobacze takiego pajaca nad wodą to za przeproszeniem wsadze mu to w dupe  i zobaczymy jak będzie śpiewał ...

Na tej stronie widać jak wyciągają maleńkie rybki i dziwić sie żę w Polsce jest coraz mmniej ryb

pozdrawiam Maciek 

Wstąp więc w szeregi SSR , bedziesz mógł wtedy "polować" na takich pajaców. Moze niczego nie wsadzisz im w dupę, ale napewno doprowadzisz do ujęcia i ukarania takich kłusowników. Powodzenia.

[2010-12-30 07:28]

dyjes

no wędka elektryczna bajkowa:) Muszę taką sobie sprawić i na zawody okręgowe skoczyć.
Jak napisano w opisie nie ma że ryby nie biorą - zawsze się nałowi. Może los sprawi że wylosuje koło jakiegoś Lorenca czy Bukraka i wtedy po łowieniu popatrzę mu w oczy i powiem : " a w poradnikach pisaliście że sam sprzęt nie łowi?"
[2010-12-30 08:10]

kargul

ja pie***le [2010-12-30 13:36]

Sniper64

.....Witam wszystkich..:))

Tak jak ludzkość istnieje tak pomysłów nie braknie...już od dziecka uczą jak się z kotem obchodzić..!!!
[2010-12-30 13:40]

rubin44wr

Witam wszystkich.Kłusownictwo jest i będzie,kłusownicy mają tyle sposobów na pozyskanie ryb ,że nawet nikomu się nie śniło.Swiat idzie z postępem przynajmn8iej w niektórych dziedzinach.Ale kłusownicy mają jedną dziedzinę do opanowania i to coraz to lepszą . niestety ale kolega Mastiff.ma całkowitą rację.Jeżeli krytykujesz SSR. to wstąp w szeregi SSR i pokaż co potrafisz.Bo krytykować jest najłatwiej.Zaś ocenić czyjeś starania i walkę z wiatrakami, tyo już dla kolegi trudność sprawia.
[2010-12-30 14:12]

Sniper64

Witam wszystkich.Kłusownictwo jest i będzie,kłusownicy mają tyle sposobów na pozyskanie ryb ,że nawet nikomu się nie śniło.Swiat idzie z postępem przynajmn8iej w niektórych dziedzinach.Ale kłusownicy mają jedną dziedzinę do opanowania i to coraz to lepszą . niestety ale kolega Mastiff.ma całkowitą rację.Jeżeli krytykujesz SSR. to wstąp w szeregi SSR i pokaż co potrafisz.Bo krytykować jest najłatwiej.Zaś ocenić czyjeś starania i walkę z wiatrakami, tyo już dla kolegi trudność sprawia.

Brawo,,,Krzyś Dzięki:)
[2010-12-30 14:54]

bluehornet

No ku.wa mać , to się po prostu w pale nie mieści , jak już istnieją takie strony i to jeszcze z wyszczególnionymi metodami i asortymentem !!!
[2010-12-30 15:34]

I najgorsze jest to, że nic z tym nie zrobisz, bo producent i sprzedawca np. sieci, tez może reklamować swój towar. "Sprzęt rybacki".  [2010-12-30 16:23]

jurek

Efekt jest taki sam , jakby pierdyknął granat F1 ----------- oprócz ryb zginie masę innych żyjątek .
[2010-12-30 16:46]

Filmik z dwoma kolesiami na pontonie, to daję sobie ręce uciąć, że to ruscy. Auto, ponton, ciuchy, pet w pysku, wszystko made in USSR. [2010-12-30 17:07]

wojtekkr

Spoglądnijcie na moją strone i zobaczcie co nasi strażnicy znaleźli jednego dnia!!!!!!!!!!!!!

KŁUSOWNICTWO na jeziorze Lgiń Mały

[2010-12-30 18:24]

wojtekkr

Spoglądnijcie na moją strone i zobaczcie co nasi strażnicy znaleźli jednego dnia!!!!!!!!!!!!!

to jest chore [2011-01-01 10:01]

to jest chore

Nie kolego. To życie, to codzienność.

[2011-01-01 11:04]