Zaloguj się do konta

Czy to jeszcze portal wędkarski?

utworzono: 2015/02/01 19:38

Jak w tytule, czy to portal jeszcze wędkarski? [2015-02-01 19:38]

Iras1975

Jak w tytule, czy to portal jeszcze wędkarski?

Raczej prawniczo, adwokacko, plotkarski. ;)))Ludzie ciągle mają tutaj problemy z przepisami i ich zrozumieniem/interpretacją. Dobrze, że mają tylko takie problemy. ;) [2015-02-01 20:09]

już o tym pisaliśmy, ale zawsze dobrze wspomnieć dobry czas i dobrego Wędkarza Polskiego:) Byłem na jednym ze Spinningów Bugu, był tam właściciel Wędkarza Polskiego z resztą współorganizator zawodów. Z tego co pamiętam mówił, że szuka sponsorów do wznowienia czasopisma i wszystko jest na dobrej drodze. Ale jak się okazuje nic z tego nie wychodzi. Nie podobało mi się co prawda jak postępują z rybami na tych sławnych zawodach, ale samo czasopismo miało niepowtarzalny czar. Jeśli się na siłę chce wpisywać w nowe trendy, kreować tak samo kolorowe jak nijakie pisemka, to się tworzy coś takiego jak aktualny WŚ i WW i aż żal na to patrzeć [2015-02-01 21:08]

Także wysoko cenię miesięcznik "Wędkarz Polski", zawsze czekałem z niecierpliwością kiedy pojawi się w kioskach następny numer. Tak się szczęśliwie złożyło, że mogłem wraz z kolegą gościć red. naczelnego i opowiedzieć o swoim wędkowaniu co zresztą zostało opisane i i wydrukowane w w/w miesięczniku. Jeśli chodzi o ten portal coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że wędkarstwo tu to tylko dodatek. [2015-02-02 09:06]

Jack14

Niestety czy raczej "stety", ale podzielam kolegi opinię.To już nie jest forum dot. wędkarstwa :-) [2015-02-02 16:52]

wartoslaw

Pamiętajmy o "Wędkarzu Polskim". Żaden portal wędkarski typu "Wedkuje.pl"  nie zastąpi  według mnie, tego czasopisma.  Też jestem tego zdania! Mam masę numerów tego świetnego czasopisma i bardzo często wracam do niego jak coś mnie ciekawi nurtuje...lub po prostu chcę coś ciekawego poczytać:) Wielka szkoda że najlepszy wędkarski miesięcznik tak smutno się skończył:((( Ale wciąż mam nadzieję że jeszcze powróci do kiosków:P [2015-02-02 17:26]

koles

Tematycznie to niby jest wedkarski, ale jakościowo to zero , używam go jako album do zdjęć, nieraz rzucę okiem na ryby złowione przez kolegów coś tam ,skomentuje raz kiedyś. Dla mnie osobiście nic tu niema , ileż można czytać opisy z Naszych wypraw, po części z reklamą sprzętu. Jakby zniknął to bez żalu z mojej strony na pewno by się obyło. Pozdro
[2015-02-03 09:03]

pstrag222

na tym portalu jest wielu ludzi co maja problemy sami ze sobą,wydaje im się ze są anonimowi,kozaczą jak tylko mogą.
Ale musza dzies wylac gorycz zycia
[2015-02-07 22:54]