Czy to jest sprawiedliwość ?

/ 137 odpowiedzi

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Mija

Uraził nie obraził... kumasz różnicę?
Nie zauważyłam też żebym to ja się zdenerwowała. Swoje kojące słowa powinieneś skierować do kogoś innego. (2011/10/14 20:37)

Jędrula

Kolego @MichalRDM dostajesz pierwsze i ostatnie ostrzeżenie , jeszcze raz taka skucha i wylecisz z portalu !

Trzymaj swoje jadowite palce na wodzy , dobrze radzę !

(2011/10/14 20:37)

Mija

Nie zżymaj się panna. Uspokój się nieco. Mnie tez obrażano i to nawet w tym wątku. To co? Dziś ja, jutro ty, pojutrze ktoś inny. Zawsze jest ktoś kogo obrażają i ktoś kto obraża, albo ktoś kto się obraża. Na zaczepki kogoś z takim ryjem nie ma co reagować bo zwyczajnie nie warto swego intelektu obciążać rozmyślaniem nad odzywkami podobnej maści. Nie ma człek nic do powiedzenia oprócz rzucania mięchem toi rzuca. Miejmy wyrozumiałość do podobnych typów, a będzie nam lżej żyć. Pozdrawiam panna i powtarzam, nie nerwujsa.

Chłopaczku... to tak żeby poziom zachować... (2011/10/14 20:39)

Mija

Oj zmęczona już jestem... piszę szybciej niż czytam... dam odpocząć oczom a Wam życzę miłego weekendu :)
I na litość... idę bom zmęczona a nie przepędzona :) i daję się ponosić jak szczenię. (2011/10/14 20:43)

Jędrula

Coś mi ta klawiatura nie chce współpracować :))))

(2011/10/14 20:43)

Mija

Co złego to nie ja :) I :* obrońcom (2011/10/14 20:45)

Jędrula

Temat blokuje bo jak widać się wyczerpał i zmierza w stronę wielkiej góry lodowej .

(2011/10/14 20:47)