Czy to będzie dobra zanęta na karpie i karasie ?

/ 5 odpowiedzi
skład zanęty :
-zanęta dragon magnum karp 1 kg-kukurydza bonduelle-atraktor wanilia lub truskawka-pokruszone biszkopty 
i będę łowił na kukurydzę .

krispi

na karpia na pewno dobra a i karaś też ci może w to wejdzie a ja używam lorpio carp magnetic i karpik ją lubi jak i leszcz a co do karasia nie widziałem zainteresowania tej ryby w tej zanęcie (2012/07/04 12:51)

Vayshan

Atraktora nie dodawał bym wcale, bo ma już "fabrycznie" dodany aromat, więc może to dać odwrotne skutki do tych pożądanych. Kukurydza i biszkopty ok. Można też dodać konopie. (2012/07/04 13:54)

tomczyk001

Dobra, tylko bez atraktora, bo może je odstraszyć, myślę, że już zapach samej zanęty będzie wystarczający . (2012/07/04 14:37)

michol

Dobrze prawią polać Im ! Nie dodawaj tego atraktora bo zanęta ma juz go dostatecznie dużo w swoim składzie. Jak masz dostęp to dodaj trochę prażonej konopi oraz jakiś pellet najlepiej 8-10 mm. 
Pozdrawiam Michoł (2012/07/04 18:54)

Hektor

Nie znam łowiska na którym będziesz łowił ale ja kukurydzę przygotowuję sam przez co jest twardsza niż ta z puszki i jej drobnica nie wyjada i ma naturalny zapach. Wcześniej też dodawałem taką z puszki ale nie mogłem opędzić się od drobnej płoci i wzdręgi a teraz problem praktycznie zniknął. U mnie bazę stanowi Traper Big Carp o aromacie miodu i rewelacyjnie na nią reagują zarówno karpie, liny jak i leszcze. (2012/07/04 19:13)

Sklep wedkuje.pl

Carp Spirit Magnum XLR