Czy te woblery się nadają ?

/ 16 odpowiedzi
Witam, jestem początkujący mam 15 lat i chciałem zapytać czy te "wobler" nadają sie do czegoś niby fajnie pracują jak dobrze ustawie wędke smużą. zrobilem je sam i chce wiedzieć czy je wyzucic czy prowować mają od 2 do 3 cm.  oto ich zdjęcie prosze o odpowiedz są ponumerowane
 http://imageshack.us/photo/my-images/715/woblery.jpg/
Draq


To czy się nadają to sprawdzisz nad wodą :) Zależy czy rybkom się spodobają. Może jakiś kleń się skusi. Okoń raczej nie tknie ich, ale mogę się mylić :) (2011/12/28 14:16)

JOPEK1971


Bardzo ładne woblerki,Klenie,jazie,pstrągi,okonie,wzdręgi powinny je polubic ;-) (2011/12/28 14:16)

kobikobi1


Groszek97 skoro twierdzisz ,że te woblerki to syf,to pokaż co ty potrafisz zrobić.

 Z pewnością klenie powinny sie nimi interesowac,jeżeli to sa twoje pierwsze woblerki,to naprawdę wyszły niezłe,tak wiec nie zrażaj sie głupimi opiniami groszka,tylko działaj dalej,a zbiegiem czasu wobki będą coraz ładniejsze.Masz dopiero 15 lat wiec przyszłość przed Tobą.
I powiem ci jeszcze jedną rzecz,nie ma to jak ryba złowiona na własnoręcznie zrobioną przynętę.
Pozdrawiam.
                   KOBI (2011/12/28 14:32)

Diablo


Witam, jestem początkujący mam 15 lat i chciałem zapytać czy te "wobler" nadają sie do czegoś niby fajnie pracują jak dobrze ustawie wędke smużą. zrobilem je sam i chce wiedzieć czy je wyzucic czy prowować mają od 2 do 3 cm.  oto ich zdjęcie prosze o odpowiedz są ponumerowane
 http://imageshack.us/photo/my-images/715/woblery.jpg/

Kleniojazie powinny sie za nimi uganiać.
Jak to są Twoje pierwsze woblery robione w wieku 15 lat. To jeśli nie stracisz zapału to być może za kilka lat będziemy od Ciebie kupować woblerki :) (2011/12/28 15:03)

toten


Nr. 1 ma jak widzę metalowe nóżki.

Zdejmij je bąź zastąp czyś miękkim , metalowe będą raczej przeszkadzać.

(2011/12/28 15:29)

adamek19969


 teraz tez zaaczynam robic woblerki i blaszki :) pozdarwiam i polamiania ! :) (2011/12/28 15:32)

JOPEK1971


Wykonuję woblery ciut dłużej niż Ty posiadasz lat,nie słuchaj Groszków którzy nie mają najmniejszego pojęcia o tych przynętach,strugaj młody kolego,strugaj,i powodzenia. (2011/12/28 15:51)

Muszysko


Jopek a czy ty sprzedajesz przynęty jak tak proszę o katalog ;) (2011/12/28 16:32)

Gaga


Istotne żeby miały dobrą pracę, wygląd dopracujesz z czasem.
Fot.1 - obetnij te druciki, bo w niczym nie pomogą, a ryba będzie się o nie kłuć.
Kleń, jaź lub okoń powinien się na te wobki połakomić. (2011/12/28 17:50)

JOPEK1971


Jopek a czy ty sprzedajesz przynęty jak tak proszę o katalog ;)


Nie sprzedaję,na chlebek zarabiam inaczej,ale mogę wysałc Tobie jakieś zabawki,tylko odezwij się do mnie na priw;-)  (2011/12/28 18:13)

kobikobi1


Jopek,a może wkleil byś jakies zdjęcie swoich wobasków,bo sam jestetm ciekawy,może jakas wymianka?
Jopek a czy ty sprzedajesz przynęty jak tak proszę o katalog ;)


Nie sprzedaję,na chlebek zarabiam inaczej,ale mogę wysałc Tobie jakieś zabawki,tylko odezwij się do mnie na priw;-) 
(2011/12/28 20:14)

Esox_lucius1988


mysle ze nawet najpiekniejszy wobler czy jakakolwiek inna piekna przyneta spinningowa, nie ma nic wspolnego z jej łownoscia. takze podpisuje sie pod powyzszymi postami i mam nadzieje ze beda bardzo łowne.
ps. przez zime, jesli 12 stopni i slonce mozna nazwac zimowa pogoda, mam zamiar poprobowac z wlasnymi woblerkami, z jakiego drewna je robiłes?? ostatnio slyszałem ze dobry materiał to lipa. sa jakies alternatywne budulce do robienia korpusów?? (2011/12/28 20:15)

Grzenek1989


Szacunek młody kolego !:) Życzę powodzenia w dalszym struganiu :) (2012/02/28 09:08)

xxxczokxxx


mysle ze nawet najpiekniejszy wobler czy jakakolwiek inna piekna przyneta spinningowa, nie ma nic wspolnego z jej łownoscia. takze podpisuje sie pod powyzszymi postami i mam nadzieje ze beda bardzo łowne.
ps. przez zime, jesli 12 stopni i slonce mozna nazwac zimowa pogoda, mam zamiar poprobowac z wlasnymi woblerkami, z jakiego drewna je robiłes?? ostatnio slyszałem ze dobry materiał to lipa. sa jakies alternatywne budulce do robienia korpusów??

tak lipa jest dobra też jestem młody dopiero co zaczołem strugać strugam dość dobrze bo wcześniej chodziłem na modelarnie takie tam ale z malowaniem mialem problemy ale znalazlem na to sposób zrobilem plaszke ołowiową jest mięka robie na niej dziorki paski jakieś wzorki } zakładam na woblera wyginam ja i maluje moje woblerki można zobaczyć u mnie na blogu (2012/02/28 09:57)

jakubnob


tez mam 15 lat :)) a ja myslałem ze sa tu same dziadki :PP sam probowałem strugac wobki lecz matka chciała mnie wywalić za okno bo przesadzały jej trociny i zapach lakieru :PP dlatego przerzuciłem sie na produkcje cykad co bardzo lubie  twoje wobki oprocz malowania wydaja sie dobre na pewno lepsze od moich pierwszych wobkow malowanie cykad jest łatwiejsze ale i tak moje blaszaki wyglądają jakby ktoś oblał je farba i zanurzył w lakierze bezbarwnym :PP


pewnie przy następnym wyjsciu nad wode dostane z laski albo z balkonika w łepetyne za tego dziadka :PP (2012/02/28 12:39)