Czy ta strona żyje ? PZW KOŁO GNIEZNO

/ 10 odpowiedzi
Witam,
Cyklicznie odwiedzam stronę swojego koła ( PZW GNIEZNO ) i NIC. Ostatnie wpisy są z roku 2011 a wiem, że dość sporo się dzieje. Czy nie ma wędkarzy, którzy chcą się podzielić swoimi połowami i spostrzeżeniami właśnie z tego okręgu???  
Troszkę i przykro patrząc jak na innych forach tworzą się internetowe "koła" z jednego rejonu a u Nas strasznie cicho. Czy nie chcielibyście troszkę uczestniczyć w tworzeniu super społeczności ?? Bo ja bardzo chętnie dowiedziałbym się co się dzieje, jakie metody połowu stosujecie itp no i oczywiście jakie macie efekty w odniesieniu do jezior w okolicy Gniezna. A tymczasem z kim nie rozmawiam nad wodą to każdy narzeka, że nic nie bierze-natomiast siatki w wodzie :)  Boicie się że ktoś wyłowi wszystkie ryby z Waszej ulubionej miejscówki ??? - Bez obaw !!
Czekam na Wasze komentarze i opinie dotyczące strony KOŁA GNIEZNA
maqu77


www.gniezno-miasto.pzw.org.pl tutaj masz oficjalną stronę koła.Każde koło ma teraz strony na portalu PZW.
(2012/12/05 10:56)

fredibb


W pełni się z Tobą zgadzam, na tej stronie się nic nie dzieje, ani o zarybieniach, ani a kontrolach straży a wiem że takie były i paru kłusoli dostało po kieszeniach. Dosłownie nic a nic. Tylko wiadomości ile będzie trzeba zabulić, no fakt o zawodach są informacje i relacje i nic poza tym.
A tu taka fotka ode mnie sierpień jezioro Winiary  (2012/12/05 22:15)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik65213


Nie tylko u Was stronka koła milczy. U mnie również-http://www.sum54.wedkuje.pl/

(2012/12/05 22:30)

ryukon1975


Żeby strona koła była aktualizowana i były w niej bieżące informacje musi ją prowadzić moderator który jest członkiem tego koła.Jeśli nie ma moderatora strona nie jest aktualizowana.
Zgłoś do redakcji swoja kandydaturę moderuj stronę. (2012/12/06 08:12)

bobas005


Witam naprawde nikt tu niewchodzi bo wszyscy som staesi wiekiem a starsi ludzie niebawiom się komputerem som wyjątki ja sam jestem jednym znich mam 62 lata ale zaglondam wte strony pozdrawiam wszystkich zaglondzjących

(2013/03/21 14:05)

u?ytkownik96474


Żeby strona koła była aktualizowana i były w niej bieżące informacje musi ją prowadzić moderator który jest członkiem tego koła.Jeśli nie ma moderatora strona nie jest aktualizowana.
Zgłoś do redakcji swoja kandydaturę moderuj stronę.


Na pewno osoba redagująca stronę koła.  A jeszcze jedno - strona koła jest właśnie do przekazywania komunikatów i aktualności . Nie powinna powodować unikania wizyt w kole.Sprawozdania z zarybień to na walnym zebraniu się podaje.Ale jak macie możliwość na zarządzie wymusić informacje które pragniecie czytać na stronie . to się tego domagajcie. (2013/03/21 15:00)

ryukon1975


Administratorzy tej strony nie byli aktywni od dłuższego czasu.
zostań nowym adminem









Po wejściu na stronę swojego koła widzę taki komunikat jak wyżej.
Myślę że to wyjaśnia wszystko w temacie.:) (2013/03/21 15:23)

brt3


Pokażcie mi stronę pzw która prężnie działa:))) (2013/03/27 18:02)

ryukon1975


Pokażcie mi stronę pzw która prężnie działa:)))







W jakim celu ? :) (2013/03/27 18:10)

brt3


Chciałbym zobaczyć poprostu.  (2013/03/27 18:22)