Czy staż rybacka ma większe możliwości niż wędkarz

/ 57 odpowiedzi

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

adler

Witam serdecznie . 

Jeśli koledzy nie mają więcej do powiedzenia w temacie to znaczy że trzeba go zamknąć . Natomiast kolega majcher - Rafał ; wiesz co należy z tą sprawą zrobić . Koniec więc głupich postów o niczym . Na takie lub podobne jak piszecie w tym wątku posty jest inny dział na tym Forum - Hydepark . Wszyscy to dobrze wiecie, mimo to naciągacie kolegów na głupie odpowiedzi . Następne posty nie w temacie będą karane zgodnie z regulaminem , gdyż jak widzę wykorzystuje się każdy temat ma luźne dyskusje tam gdzie nie ich miejsce . 

Pozdrawiam Krzysztof O. - adler .

(2012/09/19 20:58)

MASTINO

Lubię sensowne odpowiedzi, a do takich należy ta powyżej @adlera. Jest okazja żeby na forum na takiego typu wątkach utrzymać meritum sprawy,a do tego potrzebne są konstruktywne i konsekewentne ruchy moderatorów. Jest coś odbiegającego w jakimś wpisie- no to fruuuuuuuuuuuuuuuuuuu za płot i wątek nadal jest czysty i sensowny. Na prowokatorów, wściekaczy, choleryków i wszystkim im podobnych tu miejsca nie było i nie ma. A jak jakiś bryknie za dużo, to czapa i tyle. Brawo Krzysztof @adler........ (2012/09/19 21:06)

użytkownik135278

Witam serdecznie . 

Jeśli koledzy nie mają więcej do powiedzenia w temacie to znaczy że trzeba go zamknąć . Natomiast kolega majcher - Rafał ; wiesz co należy z tą sprawą zrobić . Koniec więc głupich postów o niczym . Na takie lub podobne jak piszecie w tym wątku posty jest inny dział na tym Forum - Hydepark . Wszyscy to dobrze wiecie, mimo to naciągacie kolegów na głupie odpowiedzi . Następne posty nie w temacie będą karane zgodnie z regulaminem , gdyż jak widzę wykorzystuje się każdy temat ma luźne dyskusje tam gdzie nie ich miejsce . 

Pozdrawiam Krzysztof O. - adler .

"ADLER"  , naucz się  ,że nie tylko ty masz coś do powiedzenia .To co  napisałem na temat niektórych strażników to prawda. Po cholerę  usuwasz wpisy , jeśli są one zgodne z tematyką ? Usuwaj też swoje wypowiedzi , dlaczego tego nie robisz , graczu za dychę ?
Ewentualne powody dla , których tego nie robisz nigdy , choć tak naprawdę 50%  twoich wypowiedzi to knoty i niewypały to:
A): PRZEKONANIE O NIEOMYLNOŚCI.
B): WŁADCZOŚĆ ( ŹLE UKIERUNKOWANA ).
c): NIEZROZUMIENIE WPISU.

Tak naprawdę , mam w d*e to ,że jesteś moderatorem ,ale wk*a mnie to jak ktoś , kto nie ma większych wędkarskich kompetencji ode mnie - knebluje mi usta.
Od dawna denerwujesz wielu ludzi swoim zachowaniem i postępowaniem , twoja moderacja jest mocno oprotestowana - nie tylko przeze mnie .
PS: za chwilę  pojedziesz na drapaku  -  a  ja dostanę "ostrzeżenie" (ban ) od "pana profesora"Orłowskiego. (2012/09/19 23:24)

jurek

Kolego #Wsior , tym postem grubo przesadziłeś , obrażasz Moderatora forum  , używając słów powszechnie uznanych za obraźliwe , czym złamałeś regulamin forum i Portalu wedkuje.pl.

Wątek uważam za wyczerpany i zamykam , by nie tworzyć dalszego obrażania . (2012/09/20 18:49)