Czy staż rybacka ma większe możliwości niż wędkarz

/ 57 odpowiedzi

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Sniper64

Cześć ..wszystkim:)
Marcin..chłopaki już tu napisali prawie wszystko,szkoda że nie zareagowałeś od razu w danej chwili..jeżeli ty nie mogłeś jak ten co to powiedział tobie wędkować w danym miejscu a później tam siadł i sam wędkował a tobie powiedział że nieznasz się na prawie to trzeba było zdzwonić po straż lub plicję..ciekaw jestem co tan pan prezes i strażnik by zrobił u mnie ze straży by już wyleciał!!!! Pozdrawiam wszystkich (2012/09/18 19:44)

withanight88

Temat z końca 2009 roku a wy debatujecie jak prezesikowi winę udowodnić :)) (2012/09/18 20:50)

MASTINO

Łukasz, nawet gdyby był z 1980 roku, a ten gość nadal siedzi na takich stołkach, to już dawno te stołki powinny mu spod tyłka być wykopane. Dobrze jest nieraz odgrzebywać tego typu tematy, żeby wiedzieć czy osoby, które powinny zająć się wnukami czy haftem łowickim zamiast piastowania w karygodny sposób funkcji w NASZYM PZW, juz tym tylko się zajmują a nie trują życia wędkarzom. Ja przykładowo, chętnie dowiem się o dalszych losach takiego nietykalnego "mafiozy". (2012/09/18 21:02)

majcher

To nie jest stary temat ,to moje spotkanie z pseudo prezesem było dwa tygodnie temu wszedłem na ten temat ponieważ szukałem coś O PAKOSŁAWIU I PREZESIE ale to nie wszystko co tam się dzieje,wędkować tam wolno tylko z jednej strony,dopiero od 1 pażdziernika jest udostępniony cały zalew tylko do spiningowania,a koledzy prezeza spiningują gdzie chcą zwróciliśmy im uwage że zadzwonimy do prezesa to nam odpowiedzieli że nie jesteśmy u siebie i że numer jest w gablocie,oczywiście nie wszyscy tamtejsi wędkarze to popierają ale sa bezsilni bo prezes ma większość w wyborach kto nie jest w ich kole ten nie jest u siebie,czują sie jakby to był ich prywatny folwark,chciałem jechać tam jeszcze w tym roku ale nie wiem jaki zakaz ten zarząd wprowadzi.Ja też jestem w zarzadzie mojego koła i nie wyobrażam sobie wprowadzanie jakiś zakazów żeby utrudniać wędkarzom przecież płacimy nie tak małe składki.POZDROWIENIA.    (2012/09/19 08:54)

MASTINO

To nie jest stary temat ,to moje spotkanie z pseudo prezesem było dwa tygodnie temu wszedłem na ten temat ponieważ szukałem coś O PAKOSŁAWIU I PREZESIE ale to nie wszystko co tam się dzieje,wędkować tam wolno tylko z jednej strony,dopiero od 1 pażdziernika jest udostępniony cały zalew tylko do spiningowania,a koledzy prezeza spiningują gdzie chcą zwróciliśmy im uwage że zadzwonimy do prezesa to nam odpowiedzieli że nie jesteśmy u siebie i że numer jest w gablocie,oczywiście nie wszyscy tamtejsi wędkarze to popierają ale sa bezsilni bo prezes ma większość w wyborach kto nie jest w ich kole ten nie jest u siebie,czują sie jakby to był ich prywatny folwark,chciałem jechać tam jeszcze w tym roku ale nie wiem jaki zakaz ten zarząd wprowadzi.Ja też jestem w zarzadzie mojego koła i nie wyobrażam sobie wprowadzanie jakiś zakazów żeby utrudniać wędkarzom przecież płacimy nie tak małe składki.POZDROWIENIA.

No to jeśli jesteś w Zarządzie swojego koła, a ten prezes jest w tym samym Okręgu co Ty, to przecież możesz się o tym łowisku wszystkiego dowiedzieć w swoim/waszym Okręgu PZW i Ty z kolegami, którzy nie zgadzacie się z jakimiś tam rzeczami, możecie wystosować odpowiednie pismo do odpowiednich osób w PZW i sprawę jakoś poruszyć i załatwić.  

(2012/09/19 14:02)