Czy się opłaci zakup kołowrotka z wędką

/ 11 odpowiedzi
Witam kolegów.Mam małą prośbe czy sie opłaci taki zakup,bo mam możliwośc zakupu wędki z kołowrotkiem.Ma mi ona służyc do cięższego gruntu na karpia,jak i na żywca.Kolega zrobił nieudany zakup i chce ją sprzedac,a na temat wędki mało opini w internecie.Wędka to Dragon Live Bait Camou cw80-150 długosc 420 raz była nad wodą,do tego dokłada kołowrotek Cormoran UK CARP BR XL 6000 ze szpulą zapasową,wycągniety z pudełka nigdy nieużywany.Ceni sobie 260 zł.Mnie ona pasuje,tylko niechce przepłacic za cos co niejest tyle warte.Z góry dziękuje za wasze komentarze.
mlodystm


jak za wędkę z kołowrotkiem to dobra cena :) Podejrzewam, ze samej wędki średniej klasy karpiowej nie kupisz w tej cenie (2012/10/01 21:52)

ryukon1975


Mam kij Dragon Mystery XT Live Bait 4,2 m cw 80-150 g.jest to prawdopodobnie ten sam kij tylko różni się kolorem.Mój jest w trzyskładzie bo ten o którym piszesz wnioskuję po cenie to teleskop?
Powiem Ci że to super kij jednak tylko do ciężkich zestawów i polowań na większe ryby.
Używam go zgodnie z teoriami producenta czyli głównie do łowienia na żywca gdzie używa się ciężkich zestawów i ryby trafiają się większe bo kilówka to tego drąga nawet lekko nie przygnie.
Jednak jak poznasz jego możliwości i użyjesz odpowiednio to otworzy Ci wiele "drzwi". (2012/10/01 22:05)

henryk58


To chyba jakiś dowcip ,wędka kosztuje w granicach 300zł a kołowrotek powyżej 500zł

 

(2012/10/01 22:09)

Draq


Kołowrotek za 500zł, ok, ale za 2szt :) Opłaca się. Wędka kosztuje ponad 300zł, kołowrotek masz za +-250 więc kupujesz kij i kręcioł w cenie kołowrotka. (2012/10/01 22:20)

mar83


Cena atrakcyjna ale kij to staroć są już lepsze a wcale nie droższe (2012/10/02 12:57)

piter1311


Ten kij jest również w trzyskładzie,bo jakoś niegustuje w teloskopach.Wiem że kij niejest to najnowszy model,ale jest prawie nowy bo raz go miał nad wodą,a co go sprzedaje to bardzo dobrze go znam,co do kołowrotka to nówka wyciągniety z pudełka,i ten zestaw przypadł mi do gustu,więc skusze na ten zestaw,bo mówił mi dzisiaj że jak niechce to ma inneg kupca,i wcale mnie do kupna niezmusza (2012/10/02 15:39)

piter1311


Przepraszam ze post pod postem,ostatnie pytanie czy ten kij nada się na karpia,ale takiego powyżej 10 kg (2012/10/02 16:04)

henryk58


Nie wypowiadam się na temat sprzętu tylko cen, jeżeli jest to sprzęt podany przez Ciebie to cenowo jest super,tylko brać. (2012/10/02 17:21)

piter1311


Ok.Dzięki "henryk58"za odpowiedz.Jutro po robocie zabieram go i jade do niego po zestaw (2012/10/02 17:59)

Artur z Ketrzyna


Witam kolegów.Mam małą prośbe czy sie opłaci taki zakup,bo mam możliwośc zakupu wędki z kołowrotkiem.Ma mi ona służyc do cięższego gruntu na karpia,jak i na żywca.Kolega zrobił nieudany zakup i chce ją sprzedac,a na temat wędki mało opini w internecie.Wędka to Dragon Live Bait Camou cw80-150 długosc 420 raz była nad wodą,do tego dokłada kołowrotek Cormoran UK CARP BR XL 6000 ze szpulą zapasową,wycągniety z pudełka nigdy nieużywany.Ceni sobie 260 zł.Mnie ona pasuje,tylko niechce przepłacic za cos co niejest tyle warte.Z góry dziękuje za wasze komentarze.

Mówisz że ci pasuje, to znaczy odpowiada. Sprawdź cenę w internecie danych rzeczy (kołowrotka i wędki), sprawdź czy ważna jest jeszcze gwarancja. I targuj do bulu, sprzęt bez gwarancji jest wart 50% ceny rynkowej. A jeśli komuś zawadza to można go nabyć, jeszcze taniej. Tylko teżeba po marudzić, po wybredzać i nie wolno pokazać że ci się podoba i że zależy Ci by go kupić. Od podejść do tego obojętnie i naprawdę zastanowić się czy jest to dokładnie to czego szukasz... (2012/10/02 19:08)

piter1311


Na kołowrotek wiem ze gwarancja jest bo kupił 2 tygodnie temu kołowrotki w zestawie 2x kołowrotki+2x żyłki(jedna żyłka i szpula również dlamnie),a on potrzebuje tylko jeden.Na allegro ceny są od 400 do ponad 500 zł za zestaw.Wędke zakupił unas w miescie w sklepie na wiosne w tym roku,więc chyba gwarancja też jest.Tylko poprostu niema wędki gdzie wykorzystac,ponieważ niewyjeżdza gdzieś dalej,ponieważ nieposiada auta.Wędke znalazłem w archiwum na allegro,z wiosny tego roku i cena jaka była 345 zł+przesyłka.Nieda się niżej zejsc z ceny,bo cenił 300 zł i puscił 60 zł.Tak jak pisałem wyżej jutro zestaw trafi domnie. (2012/10/02 20:05)