Czy sąsiad miał prawo ?

/ 15 odpowiedzi
Mój sąsiad miał piękny staw z pływającymi roślinami o okrągłych liściach i dużych żółtych kwiatach zwijających się na noc w pąki . Wyglądał naprawdę ślicznie , a sąsiad nie bacząc na opinię innych zdemolował staw wyrywając te rośliny i inne też . Staw wygląda teraz , jak zbiornik przeciwpożarowy - czy miał do tego prawo ? Płakać mi się chciało , jak widziałam , jak psuje piękny obiekt przyrodniczy dewastując ten staw !!!
robcio2535


Znowu o stawie :)

Ni mioł prawa ni mioł :) i zaroz tu sie bedzie działo ha ha ha
Normalnie ktoś tu chyba sobie jaja robi :)
(2011/10/01 20:45)

withanight88


Mój sąsiad miał piękny staw z pływającymi roślinami o okrągłych liściach i dużych żółtych kwiatach zwijających się na noc w pąki . Wyglądał naprawdę ślicznie , a sąsiad nie bacząc na opinię innych zdemolował staw wyrywając te rośliny i inne też . Staw wygląda teraz , jak zbiornik przeciwpożarowy - czy miał do tego prawo ? Płakać mi się chciało , jak widziałam , jak psuje piękny obiekt przyrodniczy dewastując ten staw !!!




Mógł bo staw jest jego, ale Jeżeli były to grzybienie to można go do greenpeac'u:) podac bo rosliny są chronione, jeżeli był to grążel - to tylko niektóre gatunki sa chronione. (2011/10/01 20:59)

u?ytkownik57785


Koleżanko @welian199811, jest już wątek o roślinkach w stawie i tam jeden z userów kilka spraw na ten temat wyjaśnił. Jesteś młodą kobietką, to nie wiem czy zrozumiesz jego "język przekazu", ale próbuj i może coś wyłuskasz z tego. (2011/10/01 20:59)

welian199811


Widziałam ten wątek , ale jest tam używany trudny język biologiczny ze zwrotami , których jeszcze nie znam , dlatego pytam tu . Czy tak można ? (2011/10/01 21:06)

u?ytkownik57785


To ja Ci streszczę w tym jednym poście, co tam kolega naprodukował w kilkunastu obszernych. Wiele roślin jest pod ochroną i nie wolno ich niszczyć JEŚLI nie są Twoją własnością. Jeżeli należą do Ciebie (sąsiada), to możesz zrobić z nich (sąsiad także):-kiszonkę-surówkę-zupę-wianek-girlandę-dżemy-napój-origami-model czołgu-ozdoby choinkowe-tramwaj-czapkę-kolekcję zastawy stołowej..........i wiele innych cudów. @Linke83 może mieć inne zdanie, ale jakoś to przeżyjemy. (2011/10/01 21:16)

Dadoss


To zależy co dokładnie zrobił. Teraz prawie na wszystko trzeba mieć pozwolenie, a tak jak napisał withanight88 jeżeli rośliny były pod ochroną to nie miał prawa. (2011/10/01 21:21)

Tomasz90


nie dobry sąsiad oj niedobry zranił uczucia sąsiadów tak podłym czynem :(((((((ale może miał na myśli dobro sąsiadów i bezpieczeństwo ,może zrobił zbiornik przeciw pożarowy żeby wszyscy sąsiedzi mieli bliżej po wodę w razie pożaru :)))))))) (2011/10/01 21:25)

Tomasz90


a jeszcze bym się koleżanki spytał co na to wszystko powiedział wujek grzybek??? (2011/10/01 21:29)

bluehornet


Z drugiej strony patrząc , jak na wycięcie byle jakiego drzewa ( nieowocowego ) nie chcąc mieć kłopotów trzeba posiadać zezwolenie , to nie wiem , co by na taką działalność powiedział stosowny Wydział Ochrony Środowiska ? Jak się ma do tego posiadanie na posesji roślin prawnie chronionych ? (2011/10/01 21:38)

Tomasz90


to bardzo ciekawy temat ,zaraz nam wyjaśni wszystko Linke 83 tylko zaczerpnie trochę wiedzy z wikipedii i innych informatorów netowych :)))))))))))))))))poczekajmy to nas oświeci (2011/10/01 21:44)

Olek


to bardzo ciekawy temat ,zaraz nam wyjaśni wszystko Linke 83 tylko zaczerpnie trochę wiedzy z wikipedii i innych informatorów netowych :)))))))))))))))))poczekajmy to nas oświeci


uuuuuuuuu

no linke - no fun !!!

i znowu się niczego nie dowiemy :(

(2011/10/01 22:21)

robcio2535


Mój sąsiad miał piękny staw z pływającymi roślinami o okrągłych liściach i dużych żółtych kwiatach zwijających się na noc w pąki . Wyglądał naprawdę ślicznie , a sąsiad nie bacząc na opinię innych zdemolował staw wyrywając te rośliny i inne też . Staw wygląda teraz , jak zbiornik przeciwpożarowy - czy miał do tego prawo ? Płakać mi się chciało , jak widziałam , jak psuje piękny obiekt przyrodniczy dewastując ten staw !!!


Koleżanko welian199811 ale te rośliny wyżej wymienione to mogą być zwykłymi nic nie znaczącymi kwiatkami a takie pływających to jest pełno i te żółte to mogły być róże np. zapewne na jakiś bukiet zużył w prezencie dla kogoś :) (2011/10/02 08:41)

sliwka15


To ja Ci streszczę w tym jednym poście, co tam kolega naprodukował w kilkunastu obszernych. Wiele roślin jest pod ochroną i nie wolno ich niszczyć JEŚLI nie są Twoją własnością. Jeżeli należą do Ciebie (sąsiada), to możesz zrobić z nich (sąsiad także):-kiszonkę-surówkę-zupę-wianek-girlandę-dżemy-napój-origami-model czołgu-ozdoby choinkowe-tramwaj-czapkę-kolekcję zastawy stołowej..........i wiele innych cudów. @Linke83 może mieć inne zdanie, ale jakoś to przeżyjemy.


aaaaaaaaa ahahahahahaahahahahahah

padłem jak to przeczytałem.. :D (2011/10/02 09:09)

bluehornet


No , jeśli to był grążel pospolity ( te kwiaty z żółtymi pąkami ) , albo nenufary ( z Nocy i dni ) , to sąsiad frajer , że takie piękne rośliny poniszczył !!! (2011/10/02 21:12)

u?ytkownik8129


Może Chłop powyrywał to co ładne żeby mu ,,turyści" odwiedzający jego staw nie śmiecili (2011/10/02 22:10)