Zaloguj się do konta

Czy redakcja wie, co to jest patronat medialny?

utworzono: 2011/03/04 19:02
Olek

Witam

Wiadomo, że w Zabrzu odbywają sięTargi Połowy i Łowy 2011 - czy zatem "szanowna" redakcja mogła by podać w jakich godzinach odbywają się owe targi i ile kosztuje wstęp skoro mieni się być PATRONEM MEDIALNYM tejże imprezy ?

czy jest zajęta usuwaniem postów z poradami ?

Pozdrawiam

[2011-03-04 19:02]

kargul

z tego co ja jeszcze 2 tyg temu widzialem to na glownej bylo sporo info o tym ale... jakos ostatnio zaginely w akcji chyba... no coz na to juz nic nie poradzimy

pozdrawiam;p

[2011-03-04 19:56]

kargul

10s szukania i gotowe mam info ale.. niestety stare i juz po targach ale.. prosze

 

Zapraszamy na IX Międzynarodowe Targi Wędkarstwa, Militariów, Myślistwa i Survivalu POŁOWY I ŁOWY 2010, VI Międzynarodowy Festiwal Karpiowy KARP FESTIWAL 2010 oraz Targi SKOK ADRENALINY 2010.

Impreza targowa odbędzie się w nowym obiekcie targowym o powierzchni 6000m/2 w centrum Zabrza w Hali MOSIR przy ul. Jana Matejki 6. Targi odbędą się w dniach 19-21 lutego 2010 r. w godz. od 10/00 do 18/00. W tych dniach zapraszamy wszystkich wędkarzy, karpiarzy, myśliwych,
entuzjastów sportów wodnych i militariów oraz właścicieli sklepów, hurtowni, producentów i importerów sprzętu wędkarskiego,
myśliwskiego, sportów wodnych.

Udział w Targach zapowiedziało wiele znaczących firm z branży wędkarskiej, sprzętu karpiowego, wodnego oraz sprzętu myśliwskiego, survivalowego i militariów. W trakcie trwania targów będą organizowane liczne pokazy, wystawy oraz konkursy dla publiczności. Będzie również
można zakupić sprzęt wielu renomowanych firm w atrakcyjnej cenie. Podczas trwania targów będą wybrane najlepsze produkty w poszczególnych kategoriach. Najlepszy produkt karpiowy będą wybierały między sobą firmy z tej branży. Również publiczność będzie mogła wybrać swój najlepszy produkt w kategorii sprzętu karpiowego. Każda osoba wchodząca na targi dostanie 1 kupon, który upoważnia do głosowania na dany produkt karpiowy.

Podczas trwania targów odbędzie się Giełda Sprzętu Wędkarskiego i Wędkarstwa Karpiowego - / 19 - 21 lutego, w godz. 10/00 - 18/00. Obowiązuje tylko bilet wstępu na targi.

Zdjęcie do Konkursu „FOTO KARP FESTIWAL 2010” przyjmujemy do 16 lutego 2010 r. Minimalny format zdjęć: A-4. Max 3 zdjęcia. Wysyłać na adres biura targów: www.markoz.pl


Po zakończeniu targów wypełnione kupony będą brały udział w losowaniu cennych nagród wędkarskich. Jeszcze raz bardzo proszę o przyjęcie patronatu medialnego nad naszymi
targami i proszę o zamieszczenie na Państwa stronie internetowej w/w informacji o targach, banerków, linku na naszą stronę internetowa oraz informacji o konkursie fotograficznym na najciekawsze zdjęcie roku 2009/2010 dotyczące tematyki karpiowej.


[2011-03-04 19:59]

Olek

fajnie :) tylko chodziło mi o tegoroczną edycję a nie z tamtego roku

ja mam do zabrza 10 minut drogi i nie chodzi tutaj o mnie bo dla mnie to nie jest problem, codzi mi o to, że "redakcja" afiszuje się tym że jest PATRONEM MEDIALNYM imprezy a na głównej stronie naszego portalu nie potrafi poinformować innych naszych Kolegów o sprawach organizacyjnych dotyczących imprezy związanej z naszym hobby.

Za to ambitnie wzięła się za usuwanie postów z poradami !!!

 

[2011-03-04 20:28]

kargul

fajnie :) tylko chodziło mi o tegoroczną edycję a nie z tamtego roku

ja mam do zabrza 10 minut drogi i nie chodzi tutaj o mnie bo dla mnie to nie jest problem, codzi mi o to, że "redakcja" afiszuje się tym że jest PATRONEM MEDIALNYM imprezy a na głównej stronie naszego portalu nie potrafi poinformować innych naszych Kolegów o sprawach organizacyjnych dotyczących imprezy związanej z naszym hobby.

Za to ambitnie wzięła się za usuwanie postów z poradami !!!

 



nom ale na to juz nic nie poradzimy ja tylko takie info znalazlem pozdrawiam;d [2011-03-04 21:06]

Woa-VooDoo

Od pn do niedz.
Od 10 do 18
[2011-03-05 09:43]

Woa-VooDoo

od pt do niedzieli.
*poprawka
[2011-03-05 09:44]