/ 60 odpowiedzi
Franek1987

Pudzian zbiera po mace ale pare kopów sprzedał.

A jednak wygrał.Gratulacje.

Totalna porażka  , za co gratulacje za taki chłam jeśli ktoś widział dobrze i obserwował walkę wie czemu sędzia nie zainterweniował jak Pudzian trzymał rękom linę drugą go lał .. Jaja sobie robią jak by ta walka się odbyła w Angli Hiszpani gdzie kolwiek indziej co najwyżej była by dogrywka

(2011/11/26 23:26)

89krzysztof

ale czego wy oczekujecie od osoby ktora trenuje niecale 2 lata

To on mówił, że chce być mistrzem świata. Nie jest świadomy tego, że nie jest już młodzieniaszkiem ? Niedługo koniec kariery.  (2011/11/26 23:33)

cinek95

powinna być chociaż dogrywka  (2011/11/26 23:37)

Franek1987

Ja się załamałem , dwa lata trenuje w ogóle nie powinien walczyć . Wszystko zrobione pod publikę Jestem Patriotą ale walke powinien Anglik wygrać

(2011/11/26 23:39)

u?ytkownik65213

powinna być chociaż dogrywka

Co do dogrywki to mogę się zgodzić. Chociaż by było wszystko jasne. (2011/11/26 23:45)

89krzysztof

Pudzian nigdy w życiu, nawet w przyszłym wcieleniu nie będzie tak zwinny jak Mamed.  (2011/11/26 23:46)

Franek1987

A za tą walkę wielkie brawa ,  Khalidowa oczywiście

(2011/11/26 23:50)

cinek95

Pudziana i Mameda nie ma nawet co porównywać  (2011/11/26 23:52)

89krzysztof

No pewnie, że nie ma co porównywać. Pudzian nigdy nie będzie nawet na zbliżonym poziomie zaawansowania ;)  (2011/11/26 23:56)

cinek95

ale jetem ciekawy jak wyglądał by walka  (2011/11/26 23:58)

Franek1987

ale jetem ciekawy jak wyglądał by walka

Jak bicie worka heheh albo raczej  rzucanie workiem

(2011/11/27 00:02)

89krzysztof

Ja myślę, że Mamed założyłby jakąś dźwignię zanim Pudzian zdążyłby się w ogóle obrócić ;-)  (2011/11/27 00:03)

Franek1987

Hehe pewnie tak by było

(2011/11/27 00:06)

cinek95

jednak mas i siła to nie wszystko  (2011/11/27 00:13)

u?ytkownik61983

W żadnym wypadku ani Pudzian ani Chmielewski nie powinni wygrać tej walki, sędziowie a zatem KSW dali du.y............... (2011/11/27 00:13)

u?ytkownik61658

Janek Błachowicz - wspaniała walka

Mamed- to już jest poezja

Pudzianowski-  hmmm na pewno jest już dużo lepszy lecz wg. mnie  najwyżej zremisował

(2011/11/27 00:18)

cinek95

widocznie musieli wygrać  (2011/11/27 00:20)

cinek95

oczywiście Pudzian i Chmielewski
(2011/11/27 00:21)

piotrekelk

głupio zrobili że nie dali dogrywki, bo teraz wiadomo jaka jest sytuacja. I rundę Pudzian przegrał a drugą myślę że wygrał, był to rewanż więc zwycięstwo powinno być definitywne, a tu był remis. po tej gali na pewno dużo ludzi się zawiodło(przez sędziów). a co do Mameda...tu nie ma wątpliwości, zwinny jak mało kto, technika na najwyższym poziomie, efektywność i różnorodność pokonywania przeciwnika, brawo! (2011/11/27 01:21)

u?ytkownik96765

A po co dogrywka , skoro przez 1,5 rundy przewagę miał Thompson ? Rzucał Pudzianowskim ,  bez problemu . Doprawdy nie mogę pojąć : jak kilka ciosów może zadecydować o wygranej ? (2011/11/27 10:31)

u?ytkownik95399

Thompson moim zdaniem zremisowal z Pudzianowskim. Mylilem sie. To ze sie pomylilem potwierdzil sam Khalidov podobno twierdzac ze Pudzian te walke przegral. Kto jak kto ale On chyba wie co mowi. (2011/11/27 12:48)

obcy91

Pudzian kupił walkę... ewidentnie przegrał, a mimo to kupił sędziów.
Gratulacje dla Anglika. (2011/11/27 12:59)

u?ytkownik64718

Moim zdaniem powinna byc dodatkowa runda, bo tak to dla mnie wygrał  Anglik , no może remis ale też bardzo naciągany. (2011/11/27 13:06)