Czy pstrąga można orzecjwywac w siatce żywego?

/ 8 odpowiedzi
Witam, Mam pytanie czy żywego pstrąga tęczowego można trzymać w siadce?

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kaban

Ja widzę tylko martwego i nie rozumiem pytania bo to trochę nie po polskiemu.... . Albo bież pół albo zmień dilera jak to kiedyś było w telewizyjnym kabarecie. (2020/05/15 15:27)

Jakub Woś

Golisz nogi? (2020/05/15 16:25)

Julian

Czegoś koledzy na tych zdjęciach mi brakuje. Jest piątkowy wieczór ,sądząc po składni i pytaniu kolega już w czwartek zaczął .
Ps. Przyznam się z ręką na sercu że ja też bym nie zdzierżył . (2020/05/15 21:26)

51Marek

Koledzy, po co te nerwy? Zwykłe "przepalcowanie". Literka "o" jest obok "p", "j" obok "h". Dość popularne w sieci błędy. Natomiast czym innym pytanie i "grafika" do niego! (2020/05/18 09:28)

fishark

Jak w żołądku możesz go trzymać to myslę że i w siatce. (2020/05/18 11:46)

kaban

Łowisko komercyjne rządzi się swoimi prawami a na łowiskach PZW nie ma takiej możliwości. (2020/05/18 12:25)

Sith

To na pewno nie jest literówka, tylko niedouczenie. Ogólnie - temu Panu już nie lejemy... (2020/05/19 06:23)

halski021

To zależy, czy rególamin łowiska na to zezwala. Na wodach naszego okręgu np. ,, Warunki uprawiania wędkarstwa" mają taki zapis ,, Łososiowate i lipienie przeznaczone do zabrania należy uśmiercić bezpośrednio po złowieniu ". Na niektórych łowiskach komercyjnych, pewnie nie ma takiego nakazu, a o takie ci chyba chodzi, bo tam najczęściej się spotyka łowienie tęczaków i tam możesz trzymać je w siatce. (2020/05/19 11:02)