Czy Poczta Polska pracuje w sobotę ?

/ 15 odpowiedzi
Witam wczoraj tzn w czwartek została do mnie wysłana przesyłka pocztą polską pobraniowom priorytetową powinna dzisiaj do mnie dojść a jej nie ma ani awizo w skrzynce co mam zrobić czy może ona przyjść jutro .
Radosław Grabowski (radek123)
Stypa63


Hej. Jeśli została wysłana wczoraj (czwartek) to nie licz na to że przyjdzie w tym tygodniu. W sobotę nie przyjdzie bo po prostu tego dnia listonosze nie roznoszą paczek. Znając prędkość poczty polskiej to pewnie przyjdzie w połowie przyszłego tygodnia. (2012/03/02 21:26)

radek123


Hej. Jeśli została wysłana wczoraj (czwartek) to nie licz na to że przyjdzie w tym tygodniu. W sobotę nie przyjdzie bo po prostu tego dnia listonosze nie roznoszą paczek. Znając prędkość poczty polskiej to pewnie przyjdzie w połowie przyszłego tygodnia.

OK tylko że tych paczek nie roznosi listonosz tylko kurier poczty polskiej a oni chyba pracują 6 dni w tygodniu . (2012/03/02 21:35)

piotrbiniu83


Witam ja paczek nigdy przez pocztę nie zamawiałem, ale w zeszłym tyg. w sobotę pod blok podjechał samochód poczty polskiej, więc myślę, że rozwożą.  (2012/03/02 22:05)

radek123


Wielkie dzięki bo to troszkę pila przesyłeczka miałem nadzieję na dzień dzisiejszy ze dojdzie ale jednak nie mogłem wybrać UPC DHL lub siódemkę i już bym miał :) (2012/03/02 22:17)

u?ytkownik97760


Wielkie dzięki bo to troszkę pila przesyłeczka miałem nadzieję na dzień dzisiejszy ze dojdzie ale jednak nie mogłem wybrać UPC DHL lub siódemkę i już bym miał :)

Nie UPC Tylko UPS:):) UPC to telewizja  i internet:) (2012/03/02 22:28)

Roxola


Witam wczoraj tzn w czwartek została do mnie wysłana przesyłka pocztą polską pobraniowom priorytetową powinna dzisiaj do mnie dojść a jej nie ma ani awizo w skrzynce co mam zrobić czy może ona przyjść jutro .
Radosław Grabowski (radek123)

__________________________________________________________________________________

Kurier zwykle dzwoni, jeżeli nie może dostarczyć przesyłki z powodu nieobecności adresata.
Więc bardzo możliwe,że przesyłka dojdzie w sobotę i nie widzę powodu aby wpadać w panikę.
(2012/03/02 23:15)

dallasek


W sobotę paczek nie rozwożą chyba że pocztexem (kurierską) wysłałeś.
Ale za dostarczenie w sobotę dopłaca się 50% kosztów wysyłki.
Wysyłam codziennie po kilka paczek i zwykłą paczką czy nawet priorytetowa marne szanse. (2012/03/02 23:21)

LYSY


Właśnie czekam na dopałkę do Garbolino G995, wysłane w poniedziałek pocztexem. Nie mam do tej pory nawet awizo. Wysyłający usiłował dojść jaki jest status wysyłki na stronie i telefonicznie i nie dowiedział się nic. (2012/03/02 23:53)

dallasek


Pocztex dochodzi z dnia na dzień jeżeli jest wysłany do godz.16,   a jak masz numer nadania przesyłki to wchodzisz na stronę poczty polskiej i widzisz gdzie jest paczka :) (2012/03/03 00:05)

LYSY


Pocztex dochodzi z dnia na dzień jeżeli jest wysłany do godz.16,   a jak masz numer nadania przesyłki to wchodzisz na stronę poczty polskiej i widzisz gdzie jest paczka :)

Jak widać to tylko teoria, nie pierwszy raz zresztą...... (2012/03/03 01:27)

MASTINO


Tak jak @dallasek napisał, nie dostaniesz w sobotę przesyłki z żadnej firmy, jeżeli nie zaznaczy nadawca na liście przewozowym "dostarczenie-sobota", za co się dopłaca. Dopłaty są za dostarczenie w soboty, dni wolne, expresy (od drzwi do drzwi w 12 h) i dostarczenia godzinowe (na konkretną godzinę). (2012/03/03 06:55)

withanight88


Tak jak już napisano ,nie masz co czekać na przesyłke w soboty, jezeli nie dopłacisz.Będzie w poniedziałek.

Dziwi mnie narzekanie na przesyłki poczty polskiej , zawsze wybieram ich przesyłki priorytetowe i nigdy się nie zawiodłem. Zawsze dochodziły tak jak się spodziewałem. (2012/03/03 08:06)

u?ytkownik97760


Tak jak już napisano ,nie masz co czekać na przesyłke w soboty, jezeli nie dopłacisz.Będzie w poniedziałek.

Dziwi mnie narzekanie na przesyłki poczty polskiej , zawsze wybieram ich przesyłki priorytetowe i nigdy się nie zawiodłem. Zawsze dochodziły tak jak się spodziewałem.

A widzisz Withanight, czasem ktoś źle nada albo zły adres albo nie ta opcja i potem żal do poczty. Ja podobnie jak Ty często korzystam z Poczty Polskiej i jestem zadowolony. (2012/03/03 12:11)

radek123


Adres podałem dobry .

 Zobaczymy spodziewam się w poniedziałek przesyłki jeśli nie to przejdę się na pocztę z zapytaniem czy ona ucierpiała . (2012/03/03 18:31)

u?ytkownik37148


poczta pracuje, paczki listu nie dostaniesz. (2012/03/03 18:57)