Zaloguj się do konta

Czy opłaca zarybiać sadzawke

utworzono: 2012/06/01 20:23
bioly1998

Siema czy opłaca mi się wpuscić takie ryby do mojego prywatnego stawu:
Lin 5kg
Karp 5kg
Amur 5 kg
Szczup 2 sztuki

Jaka cena wyszła by za te rybki
[2012-06-01 20:23]

kamil11269

co do ceny to zależy gdzie kupujesz, a jaki duży masz stawik?proponuję hodowlane karpiki(np. jakiegoś pomarańczowego) bo rosną duże i pięknie wtedy wyglądają
[2012-06-01 18:50]

pepe122

zalezy od lowiska linek piekna sprawa ja bym wpuscil amur tez jak stawik jest zarosniety  karpik tez z drapieznikiem poczekaj chyba ze masz sporo drobnicy to wpusc moja porada pozdr
[2012-06-01 22:02]

lynx

Jeżeli oczekujesz porady to chociaż podaj wymiary tego stawu. Jak mozna coś radzić nie wiedząc do czego.
A tak na zdrowy rozum na co ci te szczupaki. Zastanów się czy chcesz miec ryby czy szczupaki. Przecież jak ci się szczupak wytrze to koniec z rybami. Tak samo z okoniem. Ludzie rzucaja głupawe hasła, że potrzebna jest selekcja. To może być pod warunkiem, że to jest staw hodowlany i co roku jest czyszczony jeżeli nie to po trzech , czterech latach nie bedzie żadnego narybku tylko niektóre sztuki co zdołają jakoś uciec od paszczy drapieżnika. Widziałem stawy o powierzchni 3 ha w których po paru latach królował skarlały okoń i szczupak polujący na te okonie.
Przemyśl to.
[2012-06-08 23:20]

Artur z Ketrzyna

Siema czy opłaca mi się wpuscić takie ryby do mojego prywatnego stawu:
Lin 5kg
Karp 5kg
Amur 5 kg
Szczup 2 sztuki

Jaka cena wyszła by za te rybki

To czy nam się coś opłaca, to zależy od nas samych na czym nam zależy i co chcemy mieć.
Co do ceny zależy od źródła.... jak i wielkości lub ilości...
[2012-06-09 08:46]