Zaloguj się do konta

Czy odchodzę? - wasze głosy

utworzono: 2011/03/02 09:14

Witajcie
Pewnie wielu z was ten wątek nie pasuje. Jego tematem jest to byśćie zagłosowali, czxy mam odejść czy nie. Jednak chciałbym wszystkich poinformować, a szczególnie osób które za mną od samego początku nie przepadają(lista poniżej), że jeżeli zagłosujecie za tym, żebym odszedł to odejdę. I nie dlatego, że się niektórych tu boję, bo mnie zastraszają tym, że mnie znajdą i pobiją albo policją. Czy coś w tym rodzaju. Widzę, że nikomu nie pasuje, że jestem na forum więc podejmuje tą decyzję. Byłem na różnych portalach wędkarskich i przerzucam się na jeden z nich, gdzie dowiem się czegoś i nikt nie będzie oskarżał, ani groził. Nie ma sensu, by bym tu jeszcze był, ponieważ co założę wątek lub wystawię komentarz lub post komuś nie pasuje. Ktoś powie ano bo ty piszesz wulgaryzmy i stawiasz pały. A ja powiem w ten sposób: "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie". Widzicie tylko u innych, a chodź troszkę popatrzcie na siebie. Nie wierzę w to, że jeżeli ktoś wam postawił pałę to nie reagujecie. Dla jasności konto pozostawiam sobie w razie konkursów. Jednak więcej z niego nie będę korzystać.
I jeszcze jedno. Jeżeli dla kogoś coś to znaczy to przepraszam za wszystko: ocenianie, komentarze, posty, wątki(mogłem coś jeszcze ominąć, ale to też się będzie wliczało). Każdy ma prawo do błędu. Tak jak mówiłem nie stało by się to, gdyby już co niektórzy dali mi spokój. Nie mogli co niektórzy wytrzymać i postąpili tak a nie inaczej. Jednak było i minęło. Ja wam kolejny raz przebaczyłem. A oto lista osób, które były dla mnie wrogami i których teraz przepraszam:

Lista:
1). Miru57
2). GHOSTMIR
3). PIOTR100574
4). Jędrula
5). Mienta
6). Mastiff
7). 780528
8). Bluehornet
9). Artur z Kętrzyna
10). Pstrąg222
11). Reszta którą mogłem urazić zachowaniem.

Jeszcze raz przepraszam wiem, że zrobiłem źle. I teraz proszę o zagłosowanie, czy chcecie mnie, czy w ogóle mogę jeszcze tu być. Odpowiedz proszę wyróżnić(podkreślenie, kolor). Wiem, iż to może być trochę dziecinne. Ale to dla formalności.

PROSZĘ BY MODELATOR NIE KASOWAŁ WĄTKU. PRZYNAJMNIEJ DZIŚ
[2011-03-02 09:14]

Bromar

ŻENADA i jeszcze raz ŻENADA
[2011-03-02 09:23]

żal.pl
[2011-03-02 09:46]

Krzyż na drogę. Mężczyzna bez tego by wiedział co ma zrobić po tym, jak ty się zachowywałeś. Nie dorosłeś jeszcze do rozmów z dorosłymi. Pa. [2011-03-02 09:56]

darmaty

Żegnaj a płakać nie będziemy. [2011-03-02 10:12]

Jędrula

To już jest postęp , że przeprosiłeś .Wystarczyło jednak powiedzieć przepraszam , wpisać to dużymi literami bez tego płaczu i zarzutów , że ktoś tam coś tam od dawna Cię......... bla bla ?! Mało tego mówisz , że ty nam przebaczasz , no stary ty NAM-mi ? Nic nie rozumiesz i dalej czujesz się poszkodowany i '' pobity '' . Według mnie są to przeprosiny nieszczere i dalej kłamiesz . Ja za ''tobą'' nie będę tęsknił bo narobiłeś tutaj wielkiego bałaganu i obraziłeś wiele niewinnych osób.

Tak na zakończenie chcę powiedzieć , że zakładając ten temat w takiej formie i o takiej treści strzeliłeś sobie człowieku w potylicę . Skoro pytasz to ja jestem za tym abyś opuścił ten portal i zabrał swoje wszystkie konta .

[2011-03-02 10:29]

Błagam nie odchodz !!! [2011-03-02 10:52]

bartek05

HAHAHAHA i ja mam w to uwierzyć i reszta na tym portalu porosty jeszcze jesteś małym dzieckiem JA mam mniej lat od ciebie ale wiem jak trzeba się zachowywać w danej sytuacji a ty porosty nie umiesz bo jesteś jeszcze małym dzieckiem i Jestem za tym żebyś odszedł jak wielu
[2011-03-02 10:52]

JaroDaw

Poco te szopki ??? Kurde Deja Vu mam jakieś. Narka   [2011-03-02 11:11]

jak w tej reklamie z serduszkiem "Odchodzeee eech bo nie masz serca " :D haha
[2011-03-02 11:30]

bartek05

hehe dobre Paweł
[2011-03-02 11:35]

hehe dobre Paweł

:D
[2011-03-02 11:35]

łysy wąż

Zastanawiającym jest fakt, że młody chłopak który przyznaje się do błędu, przeprasza na forum i prosi o pojednanie, spotyka się z takim odbiorem jak powyżej.
Czytałem to co działo się wcześniej. Kolega nie jest bez winy i być może nawet jest prowodyrem całego zamieszania. Ale PRZEPRASZA I PRZYZNAJE SIĘ DO BŁĘDU. To całkiem nieźle " rokuje " na przyszłość.
Nie zapominajcie o tym, w jaki sposób był traktowany w innym wątku. Przez dorosłych chłopów. Zastanawiam się czy niektórzy zdają sobie sprawę z tego, iż za to co wypisywali bądź publikowali mogli by być pociągnięci do odpowiedzialności karnej? Panowie, tu już nie ma żartów !!! To wszystko poszło ZA DALEKO !!!

Panowie - apeluję o rozsądek.

[2011-03-02 11:42]

zbynio5o

Ze względu na to że jesteś jeszcze młodym człowiekiem i zrozumiałeś że popełniłeś
jakieś błędy, ja jako starszy kolega jestem za tym, abyś dostał szanse .
Zostań na tym portalu i udowodnij że mamy do czynienia z normalnym facetem. :))
[2011-03-02 11:42]

zbynio5o

Uzupełniając swoją wypowiedż zgadzam sie z moim przedmówcą Łysy Wąż.
Chłopak został sprowokowany przez Was "starych wygów".
Ale to co zostało przedstawione przez niktórych z Was na forum ( fotki, zastraszające komentarze)  to sie nadaje pod paragraf.
Skoro wymagamy szacunku od młodzierzy, sami powinniśmy go okazać.

[2011-03-02 11:55]

Żegnam bez jakiegokolwiek żalu, ba wręcz bedę zadowolony, że znikniesz. Za dużo zadym prowokowałeś, na dodatek jeszcze to usprawiedliwianie się. Poza tym powinieneś dobrze przemyśleć swoje postępoawnie, bo masz dopiero 18 lat a już tak chamsko potrafiłeś sie zachowywać względem dorosłych ludzi. PAPA i oby nie do zobaczenia. Nie będę również pozdrawiać. [2011-03-02 12:06]

baloonstyle

Uważam że to jest portal internetowy a nie przepychanka kumpli z rewiru,dlatego nie wplątuje się w żadne zaczepki słowne, tylko je omijam.To jest tylko forum i każdy może tu zamieszanie robić tak naprawdę, tylko po co skoro to wszystko jest wirtualne.Pastwić się nad kimś tez nie ma sensu, bo komu to sprawi przyjemność skoro to tylko internet a życie toczy się dalej.
Dajmy  spokój przepychankom a jak ktoś próbuje atakować to odpuśćmy, po co spinać się przed komputerem , nie takie jest jego zastosowanie :))
Pozdrawiam i luźna torba chłopaki :))
[2011-03-02 12:30]

Zastanawiającym jest fakt, że młody chłopak który przyznaje się do błędu, przeprasza na forum i prosi o pojednanie, spotyka się z takim odbiorem jak powyżej.
Czytałem to co działo się wcześniej. Kolega nie jest bez winy i być może nawet jest prowodyrem całego zamieszania. Ale PRZEPRASZA I PRZYZNAJE SIĘ DO BŁĘDU. To całkiem nieźle " rokuje " na przyszłość.

Nie zapominajcie o tym, w jaki sposób był traktowany w innym wątku. Przez dorosłych chłopów. Zastanawiam się czy niektórzy zdają sobie sprawę z tego, iż za to co wypisywali bądź publikowali mogli by być pociągnięci do odpowiedzialności karnej? Panowie, tu już nie ma żartów !!! To wszystko poszło za daleko !!! 

A no właśnie Kamil, za daleko. A myślę, że zdanie najbardziej poszkodowanych przez tego dzieciaka, jest najważniejsze, a kilku ich jest. Przekroczył wszystkie granice zarówno kultury osobistej, wychowania, a także i przede wszystkim zasad szacunku do starszych od siebie "starych wygów". Brak mu dyscypliny i męsko-wojskowego rygoru. My niektórzy byliśmy NA SZCZĘŚCIE tylko widzami (czytelnikami) tych jego zachowań, a to co czytaliśmy wzburzało krew i zakrawało na lincz zbiorowy i myślę, że "pokiwanie palcem" i powiedzenie mu -nu nu nu.... jest nieadekwatne do tego, co wyczyniał nawet osobom postronnym, nie uwikłanym w "konflikt" z nim samym. @zbynio5o, postaraj się wkleić tu fakty, o których piszesz, podpadające pod JAKIKOLWIEK artykuł, lub jego paragraf K.K., które to zostały naruszone przez któregoś ze "starych wygów" w stosunku do chamsko, bezczelnie, niekulturalnie i ordynarnie zachowującego się wobec nich młodego człowieka (nie wiem czy juz pełnoletniego). Zwróc uwagę, oraz Ty Kamil, na jego wpisy i oceny pod artykułami i zdjęciami wielu forumowiczów Bogu ducha winnych. Czy to jest Waszym zdaniem coś, co się robi na forum innym userom bez konsekwencji czynu? Jest przestępstwo-jest kara. Nie dostrzegam okoliczności łagodzących. A przyznanie się jego do bezdyskusyjnej winy, było tylko kwestią czasu. No niestety. Znieważył, obraził i poniżył moich kolegów na tym portalu.  Urbi et orbi ode mnie nie dostaje. 

[2011-03-02 12:31]

Jędrula

Uzupełniając swoją wypowiedż zgadzam sie z moim przedmówcą Łysy Wąż.
Chłopak został sprowokowany przez Was "starych wygów".
Ale to co zostało przedstawione przez niktórych z Was na forum ( fotki, zastraszające komentarze)  to sie nadaje pod paragraf.
Skoro wymagamy szacunku od młodzierzy, sami powinniśmy go okazać.

Pokaż mi kolego tą prowokację bo może o czymś nie wiem ?

Co może sprowokować człowieka aby wyzywał innych od szmat , mord , debili a do tego groził nam , że nas wszystkich załatwi za to tylko , że napisałem na forum kim był we wcześniejszych wcieleniach i co czynił ( a czynił dokładnie to samo ci teraz ) . Zrobiłem to tylko dlatego , że zaczął niszczyć ludziom watki swoimi reklamami a gdy zwróciło mu się uwagę to rzucał się jak opętany do tego stopnia , że moderzy zaczęli usuwać ludziom te tematy , jak znam jego charakter to walił wszystkim pały a nie wspomnę o komentarzach do artykułów , tu jest link , proszę to poczytać i pomyśleć co może sprowokować do takiego chamstwa ---  http://dawolf.wedkuje.pl/blog/index.php?p=aktywnosc&ID=60849 . Powiedziałem więc publicznie kim był chociaż i tak większość już o tym wiedziała , wtedy @Dawolf zaczął na swoim blogu pisać do mnie zaczepki, nie reagowałem kilkanaście dni ale jak zaczęły się szmaty , mordy to nie wytrzymałem i przywaliłem z grubej rury . Po jakimś czasie zrobiło zrobiło się gorąco , odezwali się wszyscy którym @Dawlol dopiekł w aktualnym i poprzednim wcieleniu , chłopak widać było , że zaczyna się bać . Więc postanowiłem wyciągnąć rękę pierwszy jak to mam w zwyczaju , i uznałem publicznie , że sprawa jest zakończona i jak @D się nie odzywa to uznaje to za rozejm , poprosiłem modera o zablokowanie wątku . Minęło kilka kwadransów , czytam jego bloga a tam znowu szmaty groźby i inne inwektywy . Pomyślałem , że koleś jest niereformowalny i już tylko czytałem co koledzy piszą . Kiedyś wchodząc na temat zauważyłem , że @D napisał coś takiego '' aleś po mnie pojechał '' czy coś w tym stylu . Widziałem , iż koleś mięknie więc zaproponowałem rozmowę a w zamyśle miałem plan aby rozwiązać tą sytuację na korzyść @D bo po prostu po ludzku żal mi się zrobiło dzieciaka . Ten jednak kolejny raz mnie olał ciepłym moczem , jak któryś z kolegów napisał

'' narzygał mi na rękę '' co wcale nie odbiegało od prawdy bo tak się poczułem . Koniec z szansami z mojej strony , nie daje wiary temu człowiekowi . Pisze , ze przeprasza dalej rzuca zarzutami i cwaniacko się usprawiedliwia . Więc kolego @zbynio5o tu nie ma mowy o żadnej prowokacji , zaczął sam robić sobie pod górkę i palić opony . Przyznaję się jeszcze raz , że to ja sprowokowany jego fatalnym zachowaniem wobec innych portalowiczów napisałem posta kim był pół roku wcześniej ale czy to usprawiedliwia go do wypowiadania wobec mnie i innych takich słów i czynienia takiego spustoszenia ludziom na profilach czy blogach ????

[2011-03-02 12:46]

łysy wąż

Masz rację Maćku - chłopak zasłużył sobie na odpowiednią reakcję. I dostał " lanie " ( wirtualne ). Tylko ja proponuję aby się zastanowić, czy nie za duże? Wiemy obaj, że ta nagonka poszła za daleko. Zabrakło hamulca bezpieczeństwa w kilku momentach ;-)
Nie chciałbym tu wchodzić w polemikę czy powinien odejść czy zostać. To nie moja sprawa, tylko Kolegi Dawolf'a i - tak jak piszesz Maćku - " najbardziej poszkodowanych ".

Mam kolegę - prawnika, który mieszka na tym samym piętrze co ja. Pokazałem mu wczoraj wątek z nagonką. Uśmiechną się i powiedział, że w wypadku założenia sprawy sądowej nawet średnio rozgarnięty prawnik by ją wygrał. Nie pytałem o paragrafy, bo nie jestem żadną ze stron i daleko mi do sporów - zwłaszcza sądowych. Wiem Maćku że Ty masz większe pojęcie o tym niż ja... ;-) I nie sądzę, żeby miał na myśli publikację zdjęć czyjegoś autorstwa i dochodzenia odszkodowania z tytułu " praw autorskich " ;-)))

Po jednej w awantur na tym portalu, prokurator szukał już jednego z forumowiczów.
Jesteś rozsądnym facetem - powiedz obiektywnie - czy nie poszło to za daleko?

[2011-03-02 12:54]

Stanowczo za daleko. Ale "samo" nie poszło. Nieświadom konsekwencji młody człowiek przekraczał wiele granic swoim świadomym działaniem. Jest jakaś tam etyka i niepisany (poniekąd) honor internauty. On złamał i jedno i drugie jako prowodyr. Zresztą dość obszernie udokumentował to powyżej Jędrula. [2011-03-02 13:21]

Dodam jeszcze, że nie jeden i nie jednego forumowicza "szukał" na tym forum prokurator. [2011-03-02 13:30]

łysy wąż

heh, a to nawet nie wiedziałem że było takich akcji więcej. Ja wiem o jednym z użytkowników, ale mam wrażenie że nie wyciągnął wniosków. Cóż, życie...

ok, ja zmykam do pracy i miłego dnia życzę

pozdr.

[2011-03-02 13:34]

PROSZĘ BY MODELATOR NIE KASOWAŁ WĄTKU. PRZYNAJMNIEJ DZIŚ

A ten MODELATOR  to błąd czy ironia z twojej strony ? [2011-03-02 13:36]

tomasz26552

O a o 9:14 nagle olśnienia dostał i postanowił przeprosić ciekawe co dla mnie to jest żałosne.I napiszę tak jak ty napisałeś w komentarzach pod zjęciami mojego SYNA choć go wcale nie znasz.   BEZNADZIEJA HAHAHAHA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[2011-03-02 13:51]

dan984

CYAAA !!!!!
[2011-03-02 14:04]