Zaloguj się do konta

Czy odchodzę? - wasze głosy

utworzono: 2011/03/02 09:14
mienta

krótko i na temat ŻEGNAM  [2011-03-02 14:24]

sauber

gość miał ma i będzie miał zrytą psychę do widzenia

[2011-03-02 16:08]

r1920

Czas minoł żegnam . klepa683 [2011-03-02 16:23]

bluehornet

Tez powiem żegnam , bez zbytniego żalu , ale również bez żadnych inwektyw , obelg , itp. .
[2011-03-02 16:24]

bartek05

tak nagle nie da się ze złego na dobrego na to trzeba czasu
[2011-03-02 16:34]

robcio2535

Hmmmm a dla mnie to nie ma znaczenia czy ty odejdziesz czy też nie bo takie osoby twojego pokroju ,zachowania itp. -traktuje jak powietrze :-)
Zadajesz bezsensowne pytanie tutaj choć i tak w nim juz sam sobie odpowiedziałeś co powinienes zrobić !
Na tym portalu są koledzy ,kolezanki ,inne osoby które pisza tutaj a dla Ciebie niektórzy z nich okresliłeś mianem Wroga -chłopie wrogów to sie ma na wojnie !!!
Przepraszasz nas wszystkich w tym temacie ale pisząc go tak a nie inaczej ośmieszasz nie tylko sam siebie ale i nas wszystkich dając do zrozumienia ze masz nas wszystkich głeboko w d...e
Dlaczego tak myśle ??? bo po tym co tu wyczyniałeś to bym tez tak napisał a nawet jeszcze lepiej a jednoczesnie w głebi ducha bym sie radował nadal mając polewke z innych !!!
To tyle z mojej strony :-)
[2011-03-02 16:44]

radek123

szczerze ci powiem narazie !!
[2011-03-02 16:45]

780528

Powiem tylko tyle ,może i bym dał Ci szansę lecz nie już Jesteś chłopczykiem z podstawówki ,Masz naście lat i chodzisz do liceum.Więc należało by zachowywać się jak inni ludzie w tym wieku a nie jak kozak.Kozaczysz przez internet i ciekawe czy tak samo zachowujesz się wśród znajomych i w obecności rodziny.Pamiętaj jedno ,ludzi takiego pokroju było wielu i ich czas się już skończył.Także dla mnie, Twój czas na tym portalu się już skończył i popracuj nad sobą w przyszłości i przemyśl swoje postępowanie.Tak więc owocnej pracy i Good Bay młody człowieku.
[2011-03-02 16:49]

Jack14

Każde forum (albo raczej prawie każde) ma własny regulamin. Jeśli nawet nie posiada własnego regulaminu to nikogo to nie zwalnia od stosowania pewnych zasad, które Ty z pewnością przekroczyłeś. Nie jestem "starym wyjadaczem" tego forum ale wyrobiłem sobie o Tobie pewne zdanie. Jak dla mnie to naprawdę można o pewne sprawy pytać na inne odpowadać, w innych tematch milczeć (bo jestem zielony) na inne odpowiadać bo coś wiem?

Czy tak byłow Twoim przypadku?

Można się spierać ale nigdy nie pisać "spier...., gówno wiesz itp. Nigdy nie można komuś nabluzgać i uważać, że jestem górą bo to ja ostani dokonałem wpisu. Poniosłeś (poniesiesz) wszelkie konsekwencje swojego działania, którgo Sam jesteś autorem.

Wiek? Oczywiście ale pamiętaj, że to forum odwiedzają nie tylko 18-latki tylko 60-latki i nawet 12-latki. Dlatego jak dla mnie to NIE.

[2011-03-02 17:11]

Artur z Ketrzyna

Dawolf powiedz mi jedno kto i gdzie dał ci chamski komentarz czy postawił pałę?
 Po pierwsze nie nasz żadnego; wpisu, zdjęcia, dodanego łowiska czy też rekordu. Tak więc jak jest to możliwe?
Po drugie twoja lista wrogów tylko 11 osób, nie dużo. Bo ja mam więcej, bo część ryb zabieram by ją skonsumować.
Ja na początku zaakceptowałem twoje zaproszenie, wykasowałem cię z moich znajomych dopiero po twoich kretyńskich komentarzach pod mymi wpisami i opisem łowiska, które były reakcją na to iż delikatne i z taktem potępiłem twoje (i innych) zachowanie na blogu innych osób.
 Tak więc sam sobie narobiłeś jak to ty mówisz wrogów.
Nie wiem skąd u ciebie ten cytat "Jak Kuba bogu, tak bug kubie".
 Bo jak napisałem wyżej NIKT NIE MÓGŁ CI NIC SKOMENTOWAĆ ANI OCENIĆ, oprócz twojej osoby.

Ja na pewno za tobą nie będę tęsknił na tym portalu i za żadną inną osobą która postępuje tak jak ty. Czy masz odejść? To już twój wybór, i jak koledzy mówią jak to zrobisz to zlikwiduj wszystkie swoje pseudo profile. A jak chcesz zostać to zachowuj się z rozwagą i szacunkiem dla innych i nie chowaj się pod maską jakiegoś tam idola, nie wystawiaj kretyńskich komentarzy oraz nie narzucaj innym swojej woli. Bo choćbyś logował się pod innymi danymi na tym portalu a zachowywał się jak do tond to spotkasz się z taką samą krytyką jak tym razem.
Tak więc wybór zostawiam tobie, bo to ty decydujesz jaki będzie twój los i twoje zachowanie sprawia czy masz dużo przyjaciół.

[2011-03-02 17:26]

lgft

pa pa...
[2011-03-02 17:31]

tomasz26552

A zapomniał bym ŻEGNAM
[2011-03-02 17:40]

Łysy Wężu powiedz to wszystko Duchowi, bo w jego przypadku te przeprosiny raczej są krokodylimi łzami. Poza tym nie są to pierwsze przeprosiny.

Dcośtam psik psik..... zmiataj trolu..... dosyć już.

[2011-03-02 17:41]

Również nie będę tęsknił,ale przychylam się nieco do wypowiedzi Łysego,mało kogo stać na taki manewr i gdyby nie dłuuuuuuuuuga lista bandyckich numerów byłoby ok.Niesmaku tymi wyczynami nie da się zmyć ot tak sobie,choćbyś się łajał i miał za sobą połowę userów to i tak będziesz tępiony jak szkodnik,co rusz ktoś będzie na tobie psy wieszał i wojenkom nie będzie końca.Nick D@ jest tu już spalony na amen i jako D kariery tu napewno nie zrobisz.Więc jeśli faktycznie odrobina światła wpadła do tej twojej kopułki i piszesz szczerze to radziłbym poprostu zlikwidować konto Dacioła i założyć nowe starając się być normalnym w wypowiedziach,i broń boże nikomu o tym nie mówić...Jestem za zniknięciem D@.
[2011-03-02 17:41]

olaf72

Artur z Ketrzyna miał chłopak zdjęcia karasi (ładne),raz zapytał na forum -dlaczego nie oceniacie moich zdjęć?-  no i się posypały pałki pod jego karasiami i zjechali go równo z ziemią.I wtedy się chłopak wkurzył
[2011-03-02 17:42]

bluehornet

Daniel , zapomniałeś - a konto @bluewolf ???!!!!
[2011-03-02 17:44]

Daniel , zapomniałeś - a konto @bluewolf ???!!!!

Każdy klon tego konta do pieca....bez wyjątku,wymazać to całkowicie w piz.....u.
[2011-03-02 17:50]

Elmiszello

Szczerze powiem to nie zwróciłem uwagi na zachowanie jakiego się dopuszczałeś na forum mam Cię w znajomych i dopiero teraz wyczaiłem że negowałeś moje wpisy. To akurat mam w tak zwanej D...E bo nie będę się przejmował siepkiem takim jak TY. A za to że byłeś wobec innych buńczuczny to Nara !!! Pozdrawiam kolegów po kiju a napinaczom stanowcze NIE !!! [2011-03-02 17:58]

Artur z Ketrzyna

Artur z Ketrzyna miał chłopak zdjęcia karasi (ładne),raz zapytał na forum -dlaczego nie oceniacie moich zdjęć?-  no i się posypały pałki pod jego karasiami i zjechali go równo z ziemią.I wtedy się chłopak wkurzył

Wkurzyć się wkurzyłem, ale tego raczej Dawolf nie zgłosił naruszenia. Nawet wątek na forum zrobiłem. Tam chodziło o tolerancję między zwolennikami złap i wypuść a tradycyjnymi wędkarzami. Z Dawolfem to inna historia i tego zdjęcia nie oceniał, bo go jeszce na forum nie było (chyba). Komentaże jak wyżej napisałem dał pod wpisami i opisem łowiska, a brzmiał on tak;
"I co. Opłacało ci się? Pała. HAHAHAHA"
[2011-03-02 18:00]

zosikxx13

Witam. Po co wypisujecie ze Dawolf ma odejść ,jak w ciągu 30min zrobi sobie drugi profil np:Zimna Babcia i będzie to samo robił, chyba że na prawdę sie zmienił . Moim zdaniem niech zostanie bo to jeden pieron czy pisze do ciebie Dawolf czy Zimna Babcia ,jak to jest ta sama osoba
[2011-03-02 18:18]

Zielony80

Czytając twoje D komentaże aż się niedobrze robi, być tak prostolinijnym i nie mającym za nic poszanowania dla innych użytkowników, to trzeba być hodowanym (nie powiem na czym, warzywa jakoś na tym rosną) a nie wychowywanym. A to że Jędrula chciał się z tobą dogadać i dał ci szansę to druga sprawa. Myślałem niesłusznie że jednak coś się zmieni. I właśnie z tego powodu tęsknił za tobą nie będę bo zawiodłeś. Może teraz dodasz mnie do tej jedenestki ale mam to w d... Pamiętaj że portal to miejsce publiczne, na ulicy za takie komentarze itp. już dawno byś zarobił. [2011-03-02 18:44]

Jeżeli honor Ci nie pozwala pozostać bo zawiniłeś, odejdź.
Jeżeli duma urażona nakazuje odejść, odejdź.
Jeżeli faktycznie zrozumiałeś że wielu ludziom sprawiłeś przykrość, niejednokrotnie raniąc ich najbliżych, zostań i potwierdź swoim zachowaniem że faktycznie żałujesz i dojrzałeś emocjonalnie.

Troszkę dołożyliście się Koledzy do zaognienia sytuacji, ale tylko troszkę rozdmuchiwaliście już płomienie.

Pewien polityk powiedział - "nie ważne jak mężczyzna zaczyna, ważne jak kończy" - kiepsko zacząłeś a zobaczymy jak skończysz.
[2011-03-02 18:53]

pstrag222

Zegnam szerokiej drogi... A wymuszone przeprosiny to żadne przeprosiny! [2011-03-02 19:19]

mistrall

jak jestes Frajerem to tak bywa w zyciu.............nara !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[2011-03-02 19:31]

Diablo

wstrzymuję się od głosu :)
[2011-03-02 19:50]