Zaloguj się do konta

Czy nasi moderatorzy stoją na wysokości zadania...

utworzono: 2010/07/13 18:21

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Moim zdaniem wiedzą kiedy zapalić zielone a kiedy czerwone światełko.

Brawo im za to.........

[2010-07-13 18:21]

Moim zdaniem wiedzą kiedy zapalić zielone a kiedy czerwone światełko.

Brawo im za to.........

zgadza się BRAWO...
[2010-07-13 18:38]

Szacun,jest porządek,choć też społeczenstwo skulturalniało ,generalnie właściwi ludzie na właściwych stanowiskach.I nie wazelinuje bo czasami się ociągają nieroby...
[2010-07-13 20:12]

ZAMOSCIANIN

Trąci mi tu wazeliniarstwem. Ale cóż muszę zgodzić się z opinią moich przedmówców. Tak jak piszą trzeba wiedzieć kiedy wcisnąć hamulec. Ja jestem czupurny, zadziorny jak to mówią klapki na oczy i naprzód! Dlatego nie każdy może piastować takie funkcje. Cześć i chwała im za krztę zdrowego rozsądku.  [2010-07-15 08:23]

ZAMOSCIANIN

Trąci mi tu wazeliniarstwem. Ale cóż muszę zgodzić się z opinią moich przedmówców. Tak jak piszą trzeba wiedzieć kiedy wcisnąć hamulec. Ja jestem czupurny, zadziorny jak to mówią klapki na oczy i naprzód! Dlatego nie każdy może piastować takie funkcje. Cześć i chwała im za krztę zdrowego rozsądku.  [2010-07-15 08:23]

Mi się zdaje że  mają za małe uprawnienia  ale  może mi się zdawać
[2010-07-15 12:40]

Waldi Fish

A ja bez wazeliny zaśpiewam tak: "Łubudubu, Łubudubu, niech nam żyją moderatorzy naszego klubu (Portalu), niech żyją nam! To mówiłem ja, Waldi Fish. Aha! Ostatnio tu nie mnie nie było, bo byłem na Mazurach.
[2010-07-16 17:52]

Według mnie moderatorzy - to tacy sami użytkownicy portalu jak my . Podobnie do innych :popełniają wiele błędów i podejmują pochopne decyzje .Taka jest prawda . Sądzę że nie warto faworyzować i wywyższać użytkowników z racji spełnianej przez nich funkcji moderatora  tym bardziej że nikt z nas - nie jest idealny i nieskazitelny. Portal tworzymy my wszyscy - i wszyscy też jesteśmy odpowiedzialni za ład i porządek na lamach Wedkuje.pl .
[2010-07-17 20:47]

ayem

Zgadza się forma jaka jest na forum to oczywiście zasługa forumowiczów , moderator jedynie może ograniczyć chamstwo jakie czasami wdziera się w wypowiedzi ludzi niby pomagającym innym .
[2010-07-18 15:03]

Według mnie moderatorzy - to tacy sami użytkownicy portalu jak my . Podobnie do innych :popełniają wiele błędów i podejmują pochopne decyzje .Taka jest prawda . Sądzę że nie warto faworyzować i wywyższać użytkowników z racji spełnianej przez nich funkcji moderatora  tym bardziej że nikt z nas - nie jest idealny i nieskazitelny. Portal tworzymy my wszyscy - i wszyscy też jesteśmy odpowiedzialni za ład i porządek na lamach Wedkuje.pl .

TAK NAPISAŁEM NIEDAWNO - DZISIAJ MAM ZUPEŁNIE INNE ZDANIE . Z MOJEJ PERPEKTYWY NIEKTÓRZY MODERATORZY  TO NIEOBIEKTYWNI , ZACIETRZEWIENI I WYRÓŻNIAJĄCY INNYCH UZURPATORZY WŁADZY!
[2010-08-08 16:23]

Norbert Stolarczyk

Spokojnie Barek zarówno Twoja osoba w trzecim już wcieleniu jak i inne osoby są odpowiedzialne za to się stało powodując Twoją nieobiektywną ocenę odnośnie swojej osoby, gdzie to uważasz się za pokrzywdzonego.
Ale tak nie jest, są jeszcze inni i o tym poinformowałem redakcję blokując pewien wątek który wiele wyjaśnia. Teraz niech decyzję podejmie ktoś bardziej decyzyjny ode mnie.
Zapędziliście się za daleko, Ty natomiast Panie Bartek przestań spamować forum bo to już jest argument aby i Twoje trzecie konto zaniknęło na portalu!

[2010-08-08 16:45]

prawdaisprawiedliwosc ale żeś zapodał teraz pełno wpisów :/
[2010-08-08 16:55]

Nie udawaj Greka , Norbiko1 - najpierw usuwane jest moje konto zrakdew2 chociaż Krajewski - pierwszy mnie obraził słowem PALANT . Przeanalizuje wszystkie moje wypowiedzi - zastanów się czy nie mógłbyś zrobić wyjątku w swoim nepotyzmie i faworyzowaniu innych - przyznając że moje wypowiedzi w wątkach WITAJ CIEMNOGRODZIE I PRZENOSZENIE KRZYŻA były niczym innym jak tylko obroną wartości religijnych oraz paradoksalnie także wędkarstwa przed tym co wyczyniają ludzie zachowujący się jak prawdziwe PÓŁGŁÓWKI ? Jakie zdanie będą mieli o wędkarzach osoby , które chciałby wędkarzem zostać , widząć że wędkarze to  także osoby bluzgające na wszystkich i wszystko ? Wbrew pozorom i w odróżnieniu od innych - ja nie zachowuję się na forum niczym ostatni KRETYN przez duże K . Skoro w swoim mniemaniu - jesteś takim wspaniałym , nieskazitelnym moderatorem to dlaczego bez uprzedzenia ( w sposób chamski i tchórzowski ) moje konto jest usuwane ?DLACZEGO  TAKIE KRAPIOTRY69 ( co to nie potrafią napisać zdania bez błędu a umieją napisać obraźliwe  słowo PALANT czy ROBCIKI wstawiający krzyże z wulgarnym komentarzem , KARYKATURY PAPIEŻA ( AKCENT KSENOFOBICZNY )albo wreszcie MICHALY39 piszący RACINGER DO GAZU , inni bazgrzący głupoty w stylu JEDYNA RELIGIA TO PIWO - I W TĄ RELIGIĘ WIERZĘ -Z TYTUŁU WASZEGO NIEROZERWALNEGO KUMOTERSTWA , PASKUDNEJ SITWY -  MOGĄ NA TYM PORTALU  DOSŁOWNIE WSZYSTKO ??
[2010-08-08 17:03]

Zrakdew oskarżasz moderatora o usunięcie konta ,wszyscy wiedzą że może to zrobić tylko redakcja lub ty sam ,czy się mylę???????????
[2010-08-08 17:11]

prawdaisprawiedliwosc ale żeś zapodał teraz pełno wpisów :/
NAŚMIEWAJ SIĘ Z SAMEGO SIEBIE - DLA MNIE NIE JESTEŚ ŻADNYM MODERATOREM - MASZ WEDŁUG MNIE ZBYT MAŁĄ WIEDZĘ ( W ODRÓŻNIENIU DO NORBIKO1 )  I NISKI POZIOM OBIEKTYWIZMU ABY SPRAWOWAĆ TĄ FUNKCJĘ .Przy okazji życzę Ci odrobiny mniejszego zaangażowania w blokowanie pszczególnych wątków . Przyznam szczerze że bardzo nie spodobało mi się Twoje zachowanie względem jednego z kolegów , prezentujących wędkę wyczynową na sprzedaż - kiedy to zablokowałeś wątek tłumacząc się niejasno ze swojej decyzji . Poza tym pozdrawiam. 

[2010-08-08 17:24]

Bromar

We Wrocławiu przy ul. Kraszewskiego jest taka "przystań"  dla takich jak ten chłopiec, dostanie tam apartament co prawda bez klamek i kilka kaftanów na zmianę ale to chyba odpowiednie miejsce dla niego. 
[2010-08-08 17:29]

Piotrek masz już tą kawe ?

Od razu tam bez klamek ...facet jest w swoich wypowiedziach kumaty

pozatym nie potrafi się odnależć.. a zresztą.................

[2010-08-08 17:35]

Czy nuty na mandolinę są takie same jak na flet? Bo co post przeczytam, to nowego instrumentu szukam. [2010-08-08 17:39]

Bromar

To ja posłucham sobie RadiaZet, bo coś mnie się wydaje że to pomoże mi bardziej niż mandolina.
Oczywiście bez obrazy.
[2010-08-08 17:44]

Czy nuty na mandolinę są takie same jak na flet? Bo co post przeczytam, to nowego instrumentu szukam.

Ja bym mu na morde założył obejme z podpory wału........ [2010-08-08 17:45]

tomasz26552

Prawdaisprawiedliwość  czy Prawo i Sprawiedliwośc to to samo czy się mylę
[2010-08-08 17:50]

Mirek mam kawę i nawet jajko usmażyłem ,Marek ile kosztuje pobyt w tym hotelu to jak coś dla ratowania normalności może zżute zrobimy i 2 miesiące mu się wykupi ????????????
[2010-08-08 18:00]

Mirek mam kawę i nawet jajko usmażyłem ,Marek ile kosztuje pobyt w tym hotelu to jak coś dla ratowania normalności może zżute zrobimy i 2 miesiące mu się wykupi ????????????

Uwielbiam jajecznicę pod każda postacią....... :)

[2010-08-08 18:24]

mmmmmm Mastif z boczkiem palce lizać
[2010-08-08 18:27]

Bromar

mmmmmm Mastif z boczkiem palce lizać

A cebulki też dodałeś i czy na masełku bo to ważne

Co do wynajęcia apartamentu to sprawdzę i ewentualnie zorganizuję transport, sprzęt posiadam
[2010-08-08 18:33]

Dla niektórych zarezerwowałem pensjonat w Kocborowie . Mówię Wam prawdziwa Dolce Vita - odpoczniecie jak nigdy  . Żyć nie umierać . W programie SPA  ( ściany wyściełane gumą  ,  autyzmu - leczenie , psychotropy oraz  elektrowstrząsy ) Zapisy w kolejności alfabetycznej a więc kto pierwszy ?
[2010-08-08 18:36]