Czy na muchy złapię szczupaki i inne drapieżne?

/ 7 odpowiedzi
Witam jak myślicie czy muchy przeznaczone na górskie rzeki sprawdzą się na rzece co mógłbym złowić na sztuczną muche używając zwykłej wędki spiningowej chodzi o to czy mógłbym złowi szczupaka okonia sandacza bolenia i inne ryby drapierzne ?
Jack14


Odpowiem delikatnie "bolka" tak :-) (2011/06/06 17:40)

19rapa57


Każdą rybę złapiesz na muchę.Szczupaki i okonie, sandacze i bolenie a nawet sumy można łapać na muchy.Istotna jest wielkość muchy oraz technika jej prowadzenia.Mucha nie jest przypisana jedynie do klasycznego wędkarstwa muchowego.Na muchy łapiemy metodą spinningową oraz spławikową.Warto spróbować, efekty są bardzo zaskakujące. (2011/06/07 10:47)

Mefokiller


mozna szczupaki lowic (2011/06/07 19:29)

irek z


Śmiało można łowić na muszki te drapieżniki,a puchowce świetnie się sprawdzają mi i moim kolegom na bocznym troku na okonie.Niektórzy wędkarze stosują trociowe muszki na bocznym troku i też mają efekty.Próbuj,powodzenia. (2011/06/07 20:03)

Mefokiller


Śmiało można łowić na muszki te drapieżniki,a puchowce świetnie się sprawdzają mi i moim kolegom na bocznym troku na okonie.Niektórzy wędkarze stosują trociowe muszki na bocznym troku i też mają efekty.Próbuj,powodzenia.

niby jakie "woolly bugger" jeszcze nie slyszalem okonia na trociwe muchy nie zlapalem.Na szczupaki mam inne streamy.


(2012/02/16 21:38)