Czy mydło antyzapachowe jest skuteczne?

/ 12 odpowiedzi
Witam

Tak jak w pytaniu. Czy MYDŁO ANTYZAPACHOWE jest skuteczne ??

Z góry THX
Jędrula


Witam

Tak jak w pytaniu. Czy MYDŁO ANTYZAPACHOWE jest skuteczne ??

Z góry THX

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skuteczne ? Ale w jakim sensie  ?

(2011/02/10 17:38)

damek2010


Hmm. w takim czy to rzeczywiście likwiduje skutecznie cały zapach (2011/02/10 17:53)

Jędrula


O rany , myślałem , że chcesz to dodać do zanęty albo co gorsza łowić na to mydło ?

hehehehehehe :)

(2011/02/10 18:06)

pocisk22


heheheh w rzecznych potworach lowil sumy na mydlo naturalne, podobno skuteczne ale w afryce (2011/02/10 18:15)

bigrybka95


@pocisk22 bowiem zwykłe szare mydło jest zrobione z tłuszczu , więc nie ma co się dziwić że jest stosowana jako przynęta

PS. oglądałem ten odcinek , szkoda że nie złowił żadnego ładnego okazu :) (2011/02/10 20:36)

pocisk22


bigrybka95 spoko to załóż na haczyk zobaczymy co ci wezmie:)) (2011/02/11 07:47)

u?ytkownik57785


Jeżeli chodzi Ci o to metalowe mydełko antyzapachowe, używane np. w kuchni, to potwierdzam jego skuteczność. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale działa. (2011/02/11 08:32)

u?ytkownik61878


Witam

Tak jak w pytaniu. Czy MYDŁO ANTYZAPACHOWE jest skuteczne ??

Z góry THX

Nie rozumiem z czego koledzy i koleżanki się tutaj śmieją, mydło jak to mydło, ma utrzymywać człeka w czystości, a że przy okazji i ryba straci zapaszek ;) no cóż...
Pewnie koledze chodzi o to że nie wypada po wędkowaniu wydzielać specyficznego zapachu, bo nie podejrzewam aby palił papierosy /nie modne, szkodliwe dla zdrowia i głupio się z petem wygląda na rybach/ a mydłem chce smród nikotyny zniwelować.
Po takim mydełku bezzapachowym to tylko jeszcze Brutalem tu i tam psyk,psyk,psyk i można na panienki śmiało uderzać prosto z nad wody. (2011/02/12 16:59)

u?ytkownik57785


Witam

Tak jak w pytaniu. Czy MYDŁO ANTYZAPACHOWE jest skuteczne ??

Z góry THX

Nie rozumiem z czego koledzy i koleżanki się tutaj śmieją, mydło jak to mydło, ma utrzymywać człeka w czystości, a że przy okazji i ryba straci zapaszek ;) no cóż...
Pewnie koledze chodzi o to że nie wypada po wędkowaniu wydzielać specyficznego zapachu, bo nie podejrzewam aby palił papierosy /nie modne, szkodliwe dla zdrowia i głupio się z petem wygląda na rybach/ a mydłem chce smród nikotyny zniwelować.

Po takim mydełku bezzapachowym to tylko jeszcze Brutalem tu i tam psyk,psyk,psyk i można na panienki śmiało uderzać prosto z nad wody.




Chyba nie kumasz o jakim mydle mowa.

(2011/02/12 17:45)

u?ytkownik61878


Kumam, kumkam i czuję /czujesz ? czuję ! - niczym na reklamie TP ;) /.

Nawiązując do rozważań Kolegów, staram się nadążyć za sensem zadanego pytania -

"Witam
Tak jak w pytaniu. Czy MYDŁO ANTYZAPACHOWE jest skuteczne ??
Z góry THX"

W dalszej części @Damek2010 stara się sprecyzować swoje pytanie

"Hmm. w takim czy to rzeczywiście likwiduje skutecznie cały zapach"

To że Ty @Mastiff rozwijasz wątek mydełka antyzapachowego dodając że chodzi o to stosowane przez gospodynie domowe, nie zmienia faktu że nasz Kolega nie wyjaśnia o które mu chodzi, do czego chce je używać i gdzie ;).

Ale kończę te dywagacje pozostawiając je specjalistom.

Pozdrawiam (2011/02/13 10:45)

u?ytkownik57785


@Nemo, ale nie znam i nie słyszałem o innym mydlełku antyzapachowym. Bo każde tradycyjne mydło likwidujące jakiś tam aromat, pozostawia swój "zapach". A to metalowe nie ma swojego zapachu. Tu jest przykład:

http://allegro.pl/mydelko-antyzapachowe-hit-ekstra-cena-i1442079328.html

(2011/02/13 10:54)