Czy mogę zostać moderatorem?

/ 176 odpowiedzi
Diablo


Mastiff dostał bana dwa razy. Trzy lata temu krótko po zarejestrowaniu sie na tym forum za słowo niecenzuralne o kłusowniku i półtora roku temu drugi raz, za to, ze stanąłem w obronie ghostmira w jego którejś tam set wojnie z kimś, czego sobie nigdy nie wybaczę. A ty banowany byłeś z częstotliwością tykania zegara razem zresztą ze swoimi kolesiami. Nie doszukuj się porównania nawet. Jedno i dwukrotnie banowanych stałych userów jest tu na forum 85 %.



Nie wiem ile razy byłeś banowany jako Mastiff ile jako Canecorso. Nie interesuje mnie to. To że ja byłem banowany z taka częstotliwością było "zasługa" tego że byłeś moderatorem. Gdyby było na odwrót mogło by być zupełnie inaczej.

Ale nie o to tutaj chodzi a raczej o to że Artur z Kętrzyna ludzi którzy kiedys byli banowani "stawia troszkę niżej" (2012/01/06 21:51)

Artur z Ketrzyna


Arturze chyba nie przeczytałeś mojego pytania z pierwszego postu, skoro odpowiadasz mi tak zachowawczo



"Czy zgodzicie się mi zaufać i pozwolicie czasem na słowa krytyki Waszego działania"
Czy mogę/możemy Ci zaufać? Nie wiem. Zresztą moderowi się nie ufa, moder ma pilnować pożądku i przestrzegania regulaminu. To ty powinieneś sobie ufać że tą funkcję będziesz pełnił dobrze.
Czy moder może krytykować. Nie on ma pouczać i wskazywać dobrą drogę, upominać za przewinienia, a jak nie ma poprawy to karać.

Chyba znowu odpowiedziałem zachowawczo. Ale inaczej na temat moderowania nie potrafię.

Ps. Jeśli to by były wybory. I użytkownicy portalu oddali by na ciebie głos. To to by oznaczało że zaufali twoim zapewnieniom że dobrze będziesz pełnił funkcję modera.

Diablo;
"Mastiff też dostał kilka banów a moderatorem był" To tak jak byś zapytał; Mastiff tez dostał kilka banów i co był dobrym moderem? Jedni uważają że tak, inni że nie. Ja swoje zdanie wyraziłem jaki powinien być moder... (2012/01/06 21:54)

miszczunio


Kiedys Mastiff wmieszales sie w "kulturalna wymiane zdan" miedzy mna a ghostem ale za to bana nie dostales. Darowalem Ci wielkodusznie :) (2012/01/06 21:59)

u?ytkownik99069


Mastiff dostał bana dwa razy. Trzy lata temu krótko po zarejestrowaniu sie na tym forum za słowo niecenzuralne o kłusowniku i półtora roku temu drugi raz, za to, ze stanąłem w obronie ghostmira w jego którejś tam set wojnie z kimś, czego sobie nigdy nie wybaczę. A ty banowany byłeś z częstotliwością tykania zegara razem zresztą ze swoimi kolesiami. Nie doszukuj się porównania nawet. Jedno i dwukrotnie banowanych stałych userów jest tu na forum 85 %.



Nie wiem ile razy byłeś banowany jako Mastiff ile jako Canecorso. Nie interesuje mnie to. To że ja byłem banowany z taka częstotliwością było "zasługa" tego że byłeś moderatorem. Gdyby było na odwrót mogło by być zupełnie inaczej.

Ale nie o to tutaj chodzi a raczej o to że Artur z Kętrzyna ludzi którzy kiedys byli banowani "stawia troszkę niżej"
Verdad, nigdy nie miałem innego nica, innego konta jak Mastiff. To jest moja pierwsza subtelna zmiana w nicku. Konto miałem zawsze JEDNO. I ZAWSZE mam odwagę pokazać swoją twarz w avatarze, bo takich jak ty się nie bałem i nie boję. Ty facjatę chowasz z wiadomych powodów.


(2012/01/06 22:03)

Artur z Ketrzyna


Mastiff dostał bana dwa razy. Trzy lata temu krótko po zarejestrowaniu sie na tym forum za słowo niecenzuralne o kłusowniku i półtora roku temu drugi raz, za to, ze stanąłem w obronie ghostmira w jego którejś tam set wojnie z kimś, czego sobie nigdy nie wybaczę. A ty banowany byłeś z częstotliwością tykania zegara razem zresztą ze swoimi kolesiami. Nie doszukuj się porównania nawet. Jedno i dwukrotnie banowanych stałych userów jest tu na forum 85 %.



Nie wiem ile razy byłeś banowany jako Mastiff ile jako Canecorso. Nie interesuje mnie to. To że ja byłem banowany z taka częstotliwością było "zasługa" tego że byłeś moderatorem. Gdyby było na odwrót mogło by być zupełnie inaczej.

Ale nie o to tutaj chodzi a raczej o to że Artur z Kętrzyna ludzi którzy kiedys byli banowani "stawia troszkę niżej"

Diablo. Nie odpowiadaj za mnie, lub nie interpretuj mnie. Ewentualnie cytuj.
Bo nie raz pisałem na temat osób które dostały tu bana i wróciły pod innym nickiem. I nie raz stawałem za nimi. Bo jak pisałem, każdy ma szansę na poprawę.
Nie ważne ile razy dostał bana i za co. Ważne jest to czy dostał nauczkę i czy teraz będzie szanował innych i obyczaje, zasady, regulamin forum/portalu. (2012/01/06 22:04)

Diablo


Mastiff dostał bana dwa razy. Trzy lata temu krótko po zarejestrowaniu sie na tym forum za słowo niecenzuralne o kłusowniku i półtora roku temu drugi raz, za to, ze stanąłem w obronie ghostmira w jego którejś tam set wojnie z kimś, czego sobie nigdy nie wybaczę. A ty banowany byłeś z częstotliwością tykania zegara razem zresztą ze swoimi kolesiami. Nie doszukuj się porównania nawet. Jedno i dwukrotnie banowanych stałych userów jest tu na forum 85 %.



Nie wiem ile razy byłeś banowany jako Mastiff ile jako Canecorso. Nie interesuje mnie to. To że ja byłem banowany z taka częstotliwością było "zasługa" tego że byłeś moderatorem. Gdyby było na odwrót mogło by być zupełnie inaczej.

Ale nie o to tutaj chodzi a raczej o to że Artur z Kętrzyna ludzi którzy kiedys byli banowani "stawia troszkę niżej"
Verdad, nigdy nie miałem innego nica, innego konta jak Mastiff. To jest moja pierwsza subtelna zmiana w nicku. Konto miałem zawsze JEDNO.


:) (2012/01/06 22:06)

spokojny


Dzięki Artur
Właśnie poznałem Twoje zdanie z czego się cieszę bo są to naprawdę nieocenione wskazówki, jak już się zdecyduję. A może : jeśli się zdecyduję to z pewnością nie będę musiał powtórnie pytać.
Jeszcze raz dzięki.
@miszczunio, nie wypowiadasz się w temacie! (2012/01/06 22:06)

Artur z Ketrzyna


Dzięki Artur
Właśnie poznałem Twoje zdanie z czego się cieszę bo są to naprawdę nieocenione wskazówki, jak już się zdecyduję. A może : jeśli się zdecyduję to z pewnością nie będę musiał powtórnie pytać.
Jeszcze raz dzięki.
@miszczunio, nie wypowiadasz się w temacie!

Nie ma sprawy. Ja też myślałem o moderowaniu. Ale to jest ciężka robota i czasochłonna. Mam rodzinę i hobby, jak i pracę. No i teraz doszło stowarzyszenie. Tak więc o moderowaniu i to za frii nie ma mowy. (2012/01/06 22:24)

spokojny


Cóż ja dlatego pytam, bo mam wiele wątpliwości, przed decyzją wolałbym choć kilka rozwiać.Czytałem Twój wątek o Stowarzyszeniu i będę śledził Wasze poczynania, życzę powodzenia. (2012/01/06 22:31)

perwer


Diablo to człowiek który jedno co mądre napisał to patelnie że mu latają nad pulpitem.
Lubi podłapać czyjąś wypowiedź ,a po tem łądnie ją wykorzystać, prowokując do kłótni każdego kto mu sie napatoczy.
Jednak to dzieciak i gubi sie w śród ludzi bez kłótni i na wątkach przyjacielskich.

Temat całkiem stoczył sie po jego ramy .Maciek podkreślił,że jak chcecie dyskutowac to pokażcie wasze twarze ,dane i że macie jakikolwiek honor. To co teraz sie wyrabia,ludzie z pięcioma kontami,prowokujący kłótnie ,to jakaś głupota.
 

PROSZE SIE NIE DZIWIĆ ,ŻE JA CZY MACIEK,CZY INNI NORMALNI UŻYTKOWNICY  ,MÓWIMY CZASAMI OSTRO.
NIESTETY LUDZIE Z KILKOMA KONTAMI PROWOKACYJNYMI ,grupy Diablo,Thundera,Bossa ,ghosta i innych ,chca wprowadzić chaos na forum i ja śmietniska z wędkuje zrobić nie dam.
Nie szanują żadnych zasad i żadnego regulaminu.

Życzę sobie i portalowi żeby jakikolwiek moderator umiał zapanować nad tym i gasił pożary przy lekkim zapłonie. (2012/01/06 22:40)

spokojny


@perwerWłaśnie swoim tekstem z wycieczką osobistą nie uszanowałeś mojej prośby o trzymanie się tematu, jak nie masz nic rzeczowego do powiedzenia to wstrzymaj się od grafomanii na moim wątku, też w tym momencie nie szanujesz zasad i wprowadzasz chaos, wyrywając się ze swoim tekstem jak "Filip z konopii", załóż sobie wątek o rozwalaniu forum i tam się wynaturzaj do woli.
I NIE KRZYCZ!!! na mnie bo sobie tego nie życzę
a teraz możesz ewentualnie przeprosić, i poczekać na moją reakcję. (2012/01/06 22:55)

Diablo


Diablo to człowiek który jedno co mądre napisał to patelnie że mu latają nad pulpitem.
Lubi podłapać czyjąś wypowiedź ,a po tem łądnie ją wykorzystać, prowokując do kłótni każdego kto mu sie napatoczy.
Jednak to dzieciak i gubi sie w śród ludzi bez kłótni i na wątkach przyjacielskich.

Temat całkiem stoczył sie po jego ramy .Maciek podkreślił,że jak chcecie dyskutowac to pokażcie wasze twarze ,dane i że macie jakikolwiek honor. To co teraz sie wyrabia,ludzie z pięcioma kontami,prowokujący kłótnie ,to jakaś głupota.
 

PROSZE SIE NIE DZIWIĆ ,ŻE JA CZY MACIEK,CZY INNI NORMALNI UŻYTKOWNICY  ,MÓWIMY CZASAMI OSTRO.
NIESTETY LUDZIE Z KILKOMA KONTAMI PROWOKACYJNYMI ,grupy Diablo,Thundera,Bossa ,ghosta i innych ,chca wprowadzić chaos na forum i ja śmietniska z wędkuje zrobić nie dam.
Nie szanują żadnych zasad i żadnego regulaminu.

Życzę sobie i portalowi żeby jakikolwiek moderator umiał zapanować nad tym i gasił pożary przy lekkim zapłonie.

Tak.. mam pokazać twarz i dane A Wy dalej będzie mnie szukać żeby wymierzyć "sprawiedliwość" siłą? Miałem i mam jedno konto. Jedno mi wystarcza :) (2012/01/06 22:55)

u?ytkownik99254


Diablo w swojej prostolinijności i stałości poglądów mógłby z powodzeniem wraz z kolegą Spokojnym moderować to forum. Diablo ma więcej kultury niż połowa z nas razem wzięta. Kolego nie wdawaj się w polemikę z kimś kto cię usiłuje wysadzić z siodła.  Przerabialiśmy to na forum wiele razy i niestety zawsze kończyło się podobnie. Zawsze likwidowano kont tym, którzy zgłaszali jakieś nieprawidłowości. Mam nadzieję, że już niedługo to się zmieni i już nigdy nie powtórzą się akcje pewnych grupek wsparcia. Wtedy będziemy mogli dyskutować otwarcie, bez obaw o to, kto dziś znowu będzie kopał pod nami dołki.  (2012/01/06 23:01)

spokojny


Halo Panowie tematem jest... jak w sentencji. !!! (2012/01/06 23:08)

perwer


Dandec jak mam rozmawiać z Tobą jak pokazujesz plecy .Wiesz co to kultura?
Rozmawiasz z Kimś odwrócony plecami?
Spokojny ,napisałem Ci Sory za pisanie po za tematem który zeszedł już przed moim postem,lecz jak ja pisze do Ciebie to i tak zlewasz moje posty i nie odpowiadasz mi na pytania w temacie.

Diablo ,twarzy i danych nie pokażesz bo dzięki temu możesz działac prowokacyjnie i kozacko.
Wiem że jesteś dzieciak ,który ma wachania nastrojów .Czytałem Twoje posty mądre i głupote za pomocą Twojej paczki. (2012/01/06 23:15)

spokojny


Możecie sobie te dyskusje przenieść na priv? (2012/01/06 23:24)

u?ytkownik65689


 
"Wróćmy do tematu, chyba że się już wyczerpał i nikt więcej nie ma mi nic do powiedzenia wówczas poproszę o zamknięcie wątku."
A potem.....
"Halo Panowie tematem jest... jak w sentencji. !!!"


Kolego, widzę, że nie zrozumiałeś! Wielu z nas, tak jak i ja, widzimy Cię jako modera. 
Wokół Twojej osoby ( bez Twojej przyczyny, oczywiście) wywiązała się kłótnia, prawie wojna. Moim skromnym zdaniem, jako przyszły moderator, powinieneś zakończyć wątek, tym bardziej, że sam go zacząłeś. Pozdrawiam i życzę miłego moderowania :-)))))) (2012/01/06 23:29)

spokojny


Dzięki @rafson
Ale pozwolisz bym ja o tym zadecydował ok?
Wojny na razie nie ma, jest polemika i trzeba uszanować różne charaktery, (ja mam dwójkę dzieci do synka wystarczy że raz powiem, a do córki muszę powtórzyć kilka razy)
Tu jest podobnie, życie kochany, życie :) . (2012/01/06 23:36)

u?ytkownik65689


Dzięki @rafson
Ale pozwolisz bym ja o tym zadecydował ok?
Wojny na razie nie ma, jest polemika i trzeba uszanować różne charaktery, (ja mam dwójkę dzieci do synka wystarczy że raz powiem, a do córki muszę powtórzyć kilka razy)
Tu jest podobnie, życie kochany, życie :) .

Życie to życie, a moderowanie to co innego. 



Pewnie, że Ty o tym decydujesz, tylko)))….. czuję jakąś zarozumiałość w Twojej wypowiedzi. Polemika, jak pewnie się ze mną zgodzisz, już dawno się tu skończyła i dlatego nie zabierałem głosu. Zaczęła się kłótnia wokół Twojej osoby (i chyba Ci to pasuje) i Ty jako przyszły moder( mam nadzieję) powinieneś stanowczo działać, a co jest….mam nadzieję, że będzie spokojniej i bardziej rzeczowo. Pozdrawiam:-)

(2012/01/06 23:58)

miszczunio


Spokojny raczej nie licz na to, ze klutnia przeniesi sie na priv. Zaczela sie tu i zakonczy sie wraz z zamknieciem watku (jak zwykle z reszta). Maly off-toppic czasem lepszy niz byle co w temacie. Pozdrawiam. Dla mnie mozesz byc modem. Masz moj glos. (2012/01/07 00:01)

u?ytkownik65689


Spokojny raczej nie licz na to, ze klutnia przeniesi sie na priv. Zaczela sie tu i zakonczy sie wraz z zamknieciem watku (jak zwykle z reszta). Maly off-toppic czasem lepszy niz byle co w temacie. Pozdrawiam. Dla mnie mozesz byc modem. Masz moj glos.


I niech tak będzie. Pozdrawiam.

(2012/01/07 00:16)

spokojny


W związku z wyczerpaniem tematu uważam go za zamknięty (2012/01/07 00:33)