Czy mogę zostać moderatorem?

/ 176 odpowiedzi
Witam
 Zadaję pytanie i chciałby usłyszeć Wasze opinie?
Ostatnio mam trochę czasu na posiedzenie przed kompem, warunki postawione przez Redakcję raczej spełniam, pytam więc uczciwie :
Czy waszym zdaniem mogę zostać moderatorem?Czy zgodzicie się mi zaufać i pozwolicie czasem na słowa krytyki Waszego działania(pod warunkiem złamania regulaminu forum, lub dobrych obyczajów) ?
Bardzo zależy mi na Waszej opinii, pozwoli mi to podjąć decyzję, Portal to zespół więc gram fer.
PozdrawiamGrzegorz - Spokojny

Roxola


Jestem na tak
Pozwoliłem sobie przejrzeć Twoje wpisy i jesteś spoko :) (2012/01/04 23:01)

54ek


Jako nowy w tym gronie  to nie wiem ile warte jest moje zdanie. Ale jak dla mnie sporo włożyłeś pracy w to grono, jesteś SPOKOINY i uczciwie stawiasz sprawę.Jestem ZA. Pozdrawiam. (2012/01/04 23:05)

u?ytkownik98722


chcecie będzie wam dane jestem na tak :) (2012/01/04 23:08)

u?ytkownik65689


Moderator to prawie jak „Terminator”, musisz jak on być twardy, ba, niezniszczalny i po trupach dążyć do celu. A poważnie, moderator to zajęcie ekstremalne. Jeśli kolego masz twarde serce i twardą d…pę to jak dla mnie masz szanse. Sorki za wyrażenia, ale musisz liczyć się, że od niektórych dostaniesz ostre baty. Ja osobiście życzę Ci powodzenia w „moderowaniu’. Pozdrawiam!!! (2012/01/04 23:46)

u?ytkownik98722


Jaja to prawdziwy terminator ma stalowe a jak będzie miał drewniane to go korniki tego forum zjedzą ;) i nawet Pinokio z tych jaj nie zdąży powstać  :D (2012/01/04 23:54)

spokojny


No tyle to wiem Panowie :)I bardzo podobają mi się wasze opinie. (2012/01/04 23:57)

ZanderHunter


No tyle to wiem Panowie :)I bardzo podobają mi się wasze opinie.


Nad zwyczaj spokojny jestem za!

Pozdrawiam. (2012/01/05 00:07)

fishtrace


Patrz juz cie strasza :) Ciekawe jaki maja w tym cel? (2012/01/05 00:29)

ryukon1975


Jestem ZA a nawet....
Żartuję u mnie nie ma nawet,dwuznacznie,pokrętnie i niezbyt górnolotnie będę się wyrażał jak przejdę do polityki. (2012/01/05 05:00)

withanight88


Moje poparcie Grzegorzu masz :)
Z regulaminem moderowanie będzie można nazwać moderowaniem:) (2012/01/05 07:04)

JKarp


CześćA póki co to mam pytanie:A marfish? Jesteś tam moderatorem też czy już nie?Janusz JKarp (2012/01/05 07:29)

89krzysztof


Dlaczego chcesz zostać moderatorem ? Co Ci to daje ? Jesteś już gdzieś moderatorem, nie uważasz że sprawdzanie wszystkich postów bez wyjątku w dwóch miejscach to trochę za dużo roboty ?  (2012/01/05 08:37)

u?ytkownik61878


Jeżeli czujesz się na siłach... to gratulacje i powodzenia.
Tylko mam pytania, czy na tym drugim portalu sprawujesz również społecznie rolę moderatora i od kiedy?
Czy możesz nam przedstawić regulamin, czy inny zbiór zasad moderowania obowiązujący na tamtym portalu?

Pozdrawiam

Zbyszek/Nemo (2012/01/05 08:51)

mienta


Grzesiu jeśli taka twa wola i redakcja cię wybierze to czemu nie tak czy siak powodzenia:) (2012/01/05 09:41)

Zander51



spokojny Witam
 Zadaję pytanie i chciałby usłyszeć Wasze opinie?
Ostatnio mam trochę czasu na posiedzenie przed kompem, warunki postawione przez Redakcję raczej spełniam, pytam więc uczciwie :
Czy waszym zdaniem mogę zostać moderatorem?Czy zgodzicie się mi zaufać i pozwolicie czasem na słowa krytyki Waszego działania(pod warunkiem złamania regulaminu forum, lub dobrych obyczajów) ?
Bardzo zależy mi na Waszej opinii, pozwoli mi to podjąć decyzję, Portal to zespół więc gram fer.
PozdrawiamGrzegorz - Spokojny
Nie mam dobrych wspomnień związanych z Twoją osobą Grzegorz. Chyba pamiętasz nick Mirkli...
(2012/01/05 12:13)