Zaloguj się do konta

Czy mają 16 lat można udostępnić wędki ?

utworzono: 2015/02/09 08:12
Jędrula


I tu się zgodzę z tą wypowiedzią , to znaczy POPISY władzy , w moim okręgu na zebraniu komendantów straż rybackich prezes powiedział jasno i wyraźnie ,karać wędkarzy bo związek niema pieniędzy , w tym przypadku chłopak niemiał prawa udostępniać wujowi wędki , na dodatek trafił na strażnika zawziętego na przepisy i dostał tyle ile dostał , sprzęt na pewno mu oddadzą ale po zapłaceniu mandatu . Na pewno jest miedzy nami jakiś strażnik i może coś napisze na temat wysokości kary za ten czyn




Po drugie , komendantów jakiej straży ?




[2015-02-17 09:25]






Pieniądze z mandatów nie idą do PZW , tak na marginesie .



tak na marginesie to Ci powiem że ze straży wystąpiłem jakieś siedem , osiem lat temu , wiem coś na ten temat , bynajmniej kiedyś  jak było , niema co ukrywać trafił na debila i tyle , w wielu sytuacjach w moim przypadku kończyło się na pouczeniu ,lub dawałem wybór kary , albo mandat , albo posprzątanie pewnego odcinka rzeki lub jeziora , w moim rejonie niema dużych jezior także koleś szedł i sprzątał czasami całe jezioro z śmieci które rzekomo my wędkarze nie zostawiamy


[2015-02-17 09:43]

Jędrula







tak na marginesie to Ci powiem że ze straży wystąpiłem jakieś siedem , osiem lat temu , wiem coś na ten temat , bynajmniej kiedyś  jak było , niema co ukrywać trafił na debila i tyle , w wielu sytuacjach w moim przypadku kończyło się na pouczeniu ,lub dawałem wybór kary , albo mandat , albo posprzątanie pewnego odcinka rzeki lub jeziora , w moim rejonie niema dużych jezior także koleś szedł i sprzątał czasami całe jezioro z śmieci które rzekomo my wędkarze nie zostawiamy



Nie rozumiem co to ma do mojego pytania ?




[2015-02-17 09:50]

Jędrula








tak na marginesie to Ci powiem że ze straży wystąpiłem jakieś siedem , osiem lat temu , wiem coś na ten temat , bynajmniej kiedyś  jak było , niema co ukrywać trafił na debila i tyle , w wielu sytuacjach w moim przypadku kończyło się na pouczeniu ,lub dawałem wybór kary , albo mandat , albo posprzątanie pewnego odcinka rzeki lub jeziora , w moim rejonie niema dużych jezior także koleś szedł i sprzątał czasami całe jezioro z śmieci które rzekomo my wędkarze nie zostawiamy




Mandat dawałeś ?




[2015-02-17 09:53]












Mandat dawałeś ?


To już inny temat , mogło skończyć się tak samo na pouczeniu i nikomu krzywda by się stała , ale nie ,  trzeba pokazać do czego został powołany strażnik  , taka postawą jak postąpił ten strażnik to zniechęcenie do PZW , widzę że jesteś cały czas w temacie , ile twoim zdaniem powinien dostać , zresztą to już nie na temat i kończę to pisanie , powodzenia w drążeniu tematu



[2015-02-17 10:13]

Jędrula












Mandat dawałeś ?



To już inny temat , mogło skończyć się tak samo na pouczeniu i nikomu krzywda by się stała , ale nie ,  trzeba pokazać do czego został powołany strażnik  , taka postawą jak postąpił ten strażnik to zniechęcenie do PZW , widzę że jesteś cały czas w temacie , ile twoim zdaniem powinien dostać , zresztą to już nie na temat i kończę to pisanie , powodzenia w drążeniu tematu




No tak czułem właśnie , że Ty w temacie nie jesteś . Ale przynajmniej poprawiłeś mi humor . Pozdrawiam







[2015-02-17 10:17]

maropole

I co mu logicznie odpowiedziałeś  w temacie?. Bo raczej wujek nie miał mniej niż 14 lat:)



[2015-02-17 10:57]