Czy ktoś z Was łowi na Putce

/ 5 odpowiedzi
Witam :) Mam do Was pytanie. Czy ktoś z Was wybiera się czasem na rybki nad zalew zwany Putką. Na początku października złowiłem tam niewielkiego szczupaka, drugi raz byłem tam pod koniec listopada jednak bez efektu. Słyszałem że w zbiorniku są sandacze :) Macie jakieś zdanie n/t tego łowiska ? pozdrawiam
marcinmodrzejewski


Na putce jest ryba tylko nie nadaje się do spożycia strasznie wali mułem.O sandale nie wiem czy występuje ale wiem że jest piękny lin,karp i szczupak jednak z tamtąd ryby już nie zjem. (2009/12/07 12:12)

grisha


dzięki za informacje :) ja jestem z tych co łowią i wypuszczają więc nie zależy mi na walorach smakowych łowionych ryb a co do Putki to bardzo podoba mi się ten zbiornik , szkoda tylko że tak płytki i ryby w nim tak bardzo chimeryczne ... pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą (2009/12/07 14:27)

BrySiu


hmm... a moze cos wiecej powiecie na temat tego łowiska:

-głeboki?

-jak duże?

-gdzie dokładnie sie znajduje?

-jaki gatunek ryby tam przewaza?

-potrzebana jest jakas dodatkowa opłata czy mozna łowic tylko n karte?

(2009/12/07 16:08)

skiba1123


Podobno ktos tam zlapal sandacza sa tez okonie sumy i ryby wyzej wymienione prze kolege. glaebokosc nie przekracza 2,5m nnajglebiej jest przy studzience 2m mozna lowic bez kart i karnetow. ryby w tym zbiorniku sa bardzo kaprysne bo rzadko biora i trzeba je necic troche jak zawsze :D i dopsowac im odpowiednia przynete :D powodzenia :) (2012/07/28 10:05)

skiba1123


No a jeśli Ci nie wystarcza te informacje to wszystko o tym zbiorniku znajdziesz tu :D
http://www.wedkuje.pl/lowisko,zbiornik-putka,23453 (2012/07/28 10:09)