Zaloguj się do konta

Czy ktos wie co to za ryba??!!

utworzono: 2010/09/15 13:27
bluehornet

Oglądając film " Blonde girl snagging " poczułem się zniesmaczony metodą połowu - toż to czyste szarpactwo , nie pomijając kopania po betonie wydartych na siłę z wody ryb - a temat ochrony ryb w innych  krajach , to już osobny temat . TFU .
[2010-12-17 16:49]

sp1ap

Kolego Bluehornet!

Piszesz wiele bardzo mądrych postów, ale nie wpadaj w przesadę, bo zaczniesz krytykować tych z Polinezji łapiących rekiny po przywabieniu ich w pobliże łodzi i walnięcie pałą w łeb, he, he! My możemy krytykować to, co u nas jest uważane za zło, ale gdzie indziej, to wcale nie musi być uważane tak, jak u nas!!! Pozdrawiam!!!

[2010-12-22 21:22]

sp1ap

Zapomniałem dodać, że też widziałem ten filmik, ale właśnie z określeniem "kopania" bym się wstrzymał, bo gość łowił bez podbieraka i po rostu odsunął nogą rzucającą się rybę, żeby nie wpadła spowrotem do wody!!! [2010-12-22 21:25]

sp1ap

I jeszcze jedno pytanie! Czy może widziałeś reportaż filmowy o tuczeniu w Polsce gęsi za pomocą metalowej rury wpychanej do gardła????????????????????????? [2010-12-22 21:26]

bluehornet

Sorry , trochę (?) mnie poniosło . Połamania kija .
[2010-12-23 16:34]

bluehornet

A propos tuczenia gęsi przy pomocy metalowej rury wpychanej do gardła , to film widziałem , ale na jego temat już się nie wypowiem.........
[2010-12-23 16:36]

sp1ap

Muszę dodać do tego tematu, że wisłonos amerykański został kiedyś sprowadzony do Europy i świetnie się zaaklimatyzował, a w Polsce nie ma na niego ochrony gatunkowej, czyli u nas wolno go łowić legalnie!!! Informacje zaczerpnąłem w Wikipedia-Encyklopedia (Google)!!! [2011-01-14 18:29]