Zaloguj się do konta

Czy ktoś na forum jest przedstawicielem handlowym

utworzono: 2012/01/04 15:38
Zibi88

Cześć. mam pytanko jak w temacie :) czy ktoś z kolegów jest może handlowcem w branży wędkarskiej ? Trafiła mi się praca marzeń, bo cóż fajniejszego od sprzedawania tego co się kocha.. i chciałem podpytać jak to wygląda od kuchni, ewentualnie jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej ?
[2012-01-04 15:38]

withanight88

Cześć. mam pytanko jak w temacie :) czy ktoś z kolegów jest może handlowcem w branży wędkarskiej ? Trafiła mi się praca marzeń, bo cóż fajniejszego od sprzedawania tego co się kocha.. i chciałem podpytać jak to wygląda od kuchni, ewentualnie jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej ?

W tej branży praca rówenież by mi pasowała... 
Musisz trochę wiedzy pochłonąć na temat tego co będziesz musiał sprzedawać. Druga najważniejsza sprawa to dobra nawijka - bez tego nie dasz rady. Klientów jakoś trzeba pozyskać, utrzymać a tego bez dobrej gaduchy nie zrobisz :)
Powodzenia. [2012-01-04 16:43]

sumik1974

A jakiej firmy sprzętem handlujesz?
[2012-01-04 17:15]

haja

pogratulować roboty...  [2012-01-04 18:29]

Zibi88

na razie jeszcze nie ma czego gratulować. przede mną rekrutacja. handlowcem juz jestem, tyle że zupełnie inna branża... byłoby swietnie gdyby się udało, dlatego wpadłem na pomysł podpytania Was. Nie chcę za wiele mówić co by nie zapeszać. Na razie staram się ogarnać asortyment z grubsza, ale dużo tego :)
[2012-01-04 18:45]

Diablo

na razie jeszcze nie ma czego gratulować. przede mną rekrutacja. handlowcem juz jestem, tyle że zupełnie inna branża... byłoby swietnie gdyby się udało, dlatego wpadłem na pomysł podpytania Was. Nie chcę za wiele mówić co by nie zapeszać. Na razie staram się ogarnać asortyment z grubsza, ale dużo tego :)

nie ogarniaj z grubsza... Z grubsza każdy wie co i do czego. Ogarnij szczegóły: krętliki, kiwoki, dipy, rurki antysplątaniowe, koszyczki ...
[2012-01-04 18:53]

Zibi88

niby tak tylko to jest troszkę nie do ogarięcia w tak krótkim czasie :) dosłownie WSZYSTKO co związane z wędkarstwem wliczając ubrania i łodzie :)
[2012-01-04 19:34]