Zaloguj się do konta

Czy ktoś już łowi miętusy

utworzono: 2012/11/25 13:37
rafal-011

Witam koledzy czy ktoś już łowi miętusy?
[2012-11-25 13:37]

RuchPalikota2

Z tego co wiem to na granicy warm.-mazur. i kuj.-pom. to jeszcze nie :)Ale są tacy co już mieli ze 2 czy 3 :) [2012-11-25 15:00]

DelTor0

Witam koledzy czy ktoś już łowi miętusy?

Lowia, lowia :) Jak Kolega chce tez polowic to musi sie pospieszyc, jeszcze pare dni i od 1 grudnia okres ochronny.

[2012-11-25 16:14]

maciekj2909

wcześniej kilka sztuk się pokazało...a na koniec łowienia w tym roku warunki do kitu....3 nocki bez brania...
[2012-11-29 09:27]

Tomek moczykij

Ja w tym roku trochę połowiłem.. tu -> Miętusowanie czyli jak łowić słodkowodne dorze opisałem swoją metodę na miętusy.Pozdro :) [2012-12-04 12:59]

mazinho

Witam , jak uważacie czy warto spróbować zasiadki na miętowego czy jeszcze za wcześnie. Tak się składa że mam teraz 3 dni wolnego i marzy mi się poprostu nocna zasiadka, pytanie tylko czy warto, może ktoś z was już zaliczył tej jesieni wypad jakiś ? pozdrawiam serdecznie Andrzej [2013-10-03 12:37]

spines21

utworzono: 2013/10/04 03:04

Miętus, czemu tylko zimą?

»   »   » 

Wędkarstwo gruntowe »

markus269Ostatnio zastanawiałem się, dlaczego miętus nie żeruje latem? zapada w sen "letni" Złowić go można tylko przy niskich temperaturach

[2013-10-04 07:59]

Iras1975

Witam , jak uważacie czy warto spróbować zasiadki na miętowego czy jeszcze za wcześnie. Tak się składa że mam teraz 3 dni wolnego i marzy mi się poprostu nocna zasiadka, pytanie tylko czy warto, może ktoś z was już zaliczył tej jesieni wypad jakiś ? pozdrawiam serdecznie Andrzej

Można już próbować, pierwsze miętusy łowiłem we wrześniu. Trzeba tylko wyczekać na bardziej pochmurną i wietrzną pogodę, bo przy takiej jak dziś z reguły słabo brały. [2013-10-04 08:28]

Witam,ja w tym rok zlowilem kilka.Takze polecam nocna zasiadke :) [2013-10-04 21:24]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia