Czy już można?

/ 5 odpowiedzi
witam koledzy

czy wiecie może coś na temat poziomu wody w rzekach dolnośląskich mam na myśli kwisę bóbr kaczawę skore. czy jest już po co jechać a może woda jest jeszcze za duża. napiszcie cos bo ja już nie mogę w domu wytrzymać! połaził bym już za kropkami. dzięki wielkie i połamania.
u?ytkownik23540


He,he,widze,że juz wszyscy pierdolca dostają.Ja już dzisiaj jade na bystrzyce,bo normalnie zdechne z nudów.Moja żona stwierdziła,że sie robie nie do wytrzymania,a ileż można czytac artykuły w mediach i w WW.Jade,zobacze. (2010/03/06 11:19)

koza44


witam
to powodzenia i daj znać co i jak. na pogodynce sprawdzałem i bystrzyca jest chyba jeszcze za duża ale sprawdz. ja niestety dziś na drugą zmiane do tyrki. pozdrawiam (2010/03/06 11:22)

u?ytkownik8590


panowie woda caly czas opada np u mnie na nysie klodzkiej srednio 5 cm dziennie do tego mroz dochodzi wiec poziom napewno sie nie podniesie az do totalnych roztopow. (2010/03/06 18:28)

Waldi Fish


U mnie rzeka wylała na łąki i na razie przy tak wysokim poziomie wody nawet nie ma co próbować. (2010/03/06 19:00)

u?ytkownik23540


Byłem na Bystrzycy po poludniu.Woda niska,nie jest zamarznięta,wędkarzy nie widziałem.Zimno jak cholera,ale sie troszke odpreżyłem i pies (suczka) poganiał.Pozdrawiam. (2010/03/06 20:42)