Czy jesteś za usunięciem rybaków z wód PZW ?

/ 37 odpowiedzi
lynx


Ja też jestem za usunięciem rybaków i pis-u z życia publicznego.

Mój człowiek ;-)

Pozdro Grzesiu!

Dopiszcie sobie do tego stare hasło ,,wróc Stalinie po Polska ginie". (2014/01/09 01:10)

lynx


Ja też jestem za usunięciem rybaków i pis-u z życia publicznego.
JK

Masz rację skoro ci ryby zabrał. (2014/01/09 01:11)

Leny


Jestem za usunięciem rybaków z okręgu konińskiego - z jezior. PGR za pozwolenia co roku podnosi składki, które są już bardzo wysokie. A ich gospodarka to chyba same odłowy. (2014/01/09 20:59)

emista


Dużo słów , zero ryb. Też nie znam tych ustaw , tylko po co? Wody są polskie i jest zarządca - Skarb Państwa. Ten sprzedaje tzw. zezwolenia tzn. każe płacić pieniądze i tu zaczyna sie problem. Jeśli rybak odławia zawodowo i za pieniądze bo na handel to jest wytłumaczalne.
Ale żeby wędkarza nękać karami?? i za co ? Owszem, skoro taki chce łowić niech łowi - w końcu jest polakiem i łowi w polskich a więc swoich wodach i kropka. Całe towarzystwo PZW Skoro lubi "bawić się w harcerzy" niech się bawi i robi zrzutki na imprezy. A co z niedzielnym wędkarzem, takim okazjonalnym , niedzielnym??
A rybacy niech sobie zostaną, oczywiście na normalnych zasadach np. jak rolnicy. Ma taki pole (własne) sieje to i zbiera. Więc i rybak , jeśli ma swoją wodę , wrzuca rybki to i sobie je łowi. I z dala od rzek i wszystkich zbiorników - bo to dobro i własność Polaków, a nie rybaków,a ci mi za to nie płacą. (2014/01/10 10:39)

milew


tak zdecydowanie tak --to jest Polski Związek Wędkarski (2015/01/21 21:56)

krisbeer


Ja też jestem za usunięciem rybaków i pis-u z życia publicznego.


popieram
(2015/01/21 22:13)

aldente


Zdecydowanie! Jestem za usunięciem sieci rybackich z wód PZW.  Ankieta trochę zakrawa na propagandę. Oni pewnie myślą, że ludziom nie będzie się chciało logować  na stronę,  by zagłosować...Potem napiszą, że wobec setek tysięcy wędkarzy w Polsce tylko znikoma część wypowiedziała się przeciw rybakom na wodach PZW.
Dlatego GŁOSUJCIE! (2015/01/21 22:44)

aldente


Głosów w sumie: 76

Głosowanie skończone: Styczeń 13, 2014, 01:11:23

Trochę późno , hehe...ale lepiej późno niż wcale ;-)

(2015/01/21 23:08)

miecz-gaz


Rybaków wód P Z W za burtę - won, precz,a kysz w p...u w kosmos w.....ć . (2015/04/13 18:37)

SVT


Jestem za usunięciem rybaków i "pseudo rybaków z odłowów kontrolnych" jakimi są członkowie związków PZW. Co to za kontrolne jak prądem wodę gotują, do badań wystarczyło by 10 ryb danego gatunku, a nie tona czy dwie. To partyzantka i złodziejstwo w biały dzień. (2015/04/13 20:08)

u?ytkownik16322


O jedno Was proszę koledzy nie po to chodzę nad wodę i jestem w tym portalu aby jeść te odgrzewane kotlety. A o co mi chodzi ?Q...........wa !!!!!!!!!!!Tylko mi tu bez polityki.Bo to najgorsza  k.....wa jaka stoi pod latarnią.JulianPs. Stosowną petycję podpisałem już dawno. (2015/04/13 20:26)

Sith


Mielenie słów, nic więcej. Dopóki istnieje PZW w takim kształcie w jakim był i jest obecnie, dopóki szmal jest dla Zarządu "Gównego" ważniejszy ponad wszystko, nie ma szans na jakiekolwiek zmiany!!!

Ps
Na marginesie, ciekawym jak wysokie są wynagrodzenia składu osobowego Zarządu "Gównego", może to wyjaśniłoby kwestię obecności rybaków na wodach PZW? Może zarabiają tyle, że nie wystarcza na utrzymanie nygusów-pasibrzuchów, a może jest odwrotnie i z czegoś muszą się "dofinansowywać"? (2015/04/14 05:29)