Czy jestem stronniczy?

/ 45 odpowiedzi
u?ytkownik21875


Myślę, że obaj Panowie powinniście już dalsze dyskusje prowadzić ze sobą poza portalem najlepiej w cztery oczy.
Ja oceniam po tym co widzę, a co widzę już napisałem.
Życzę Wam mimo wszystko powodzenia w wyjaśnieniu sprawy - jesteście dużymi chłopakami. Powodzenia. (2010/01/22 22:48)

u?ytkownik21875


I muszę powiedzieć że organicznie brzydzę się pomówieniami i nieuczciwością. To nie do Was żeby było jasne - to do Wszystkich. (2010/01/22 22:49)

łysy wąż


t12tom zakończył już polemikę o 9;36 rano...
A na swój wizerunek, każdy sam zapracował.

Ja również dyskusję uważam za zakończoną.

połamania (2010/01/22 22:58)

u?ytkownik21875


:-) niby zakończył a ostatni wpis 22.40 hm... MIłego wieczoru All (2010/01/22 23:09)

u?ytkownik8030


Łysy - a czytałeś jak ja to skomentowałem? (2010/01/22 23:11)

Zbig28


Oj. mielisz koleś, mielisz.... ale cóż, tylko na to pana stać. Podobno znowu pan zmienił termin walnego z 12 lutego na 19 lutego ? 

Znowu zarząd  pod pana światłym kierownictwem  z czymś się nie wyrobił ? Prawda to ?  Do tego gratuluję terminu : piątek o 19.00. w pierwszym terminie ! Pewnie o 21.00 zacznie niknąć kworum.  Słyszałem też, że to Walne ma się odbyć w siedzibie Koła !  Pomieszczeniu mającego powierzchnię ok. 18 metrów kwadratowych.

Gratuluję kolejnego idiotyzmu ! Tylko taki prezes mógł to wymyślić !

Członkowie Koła liczącego ok. 700 osób będą zaproszeni do roboczej "piwnicy" zarządu Koła. Ma pan jakiś wariant ratunkowy jeśli przyjdzie np. 40 osób ???

Te wieści mam z pana najbliższego otoczenia. Z zarządu...  Może nawet są to Ci, którzy rzekomo też nie chcą się poddawać ocenie Łysego Węża, w razie gdyby przystąpili do któregoś z konkursów, w którym będzie on jurorem. Dziwne jednak, że oni się nie wypowiadają na tym forum. A w prywatnych rozmowach mówią o panu...  nie, nie będę cytował, gdyż nie są to słowa nadające się na forum.  

Nie ośmieszaj się pan dalej. Ale jeżeli musisz, to rób pan to tak, żeby nie obrażać ludzi takich, jakim jest ŁYSY  WĄŻ.  

 

 

(2010/01/23 00:01)

Zbig28


Przepraszam, ale nie zaznaczyłem, że powyższe jest adresowane do t12tom. Co prawda z treści to wynika, ale....   (2010/01/23 00:13)

u?ytkownik22602


Czy jako członek peryferyjny /z koła innego/ - mógłbym zauczestniczyć w onym zebraniu piwnicznym? Zastrzegam, że byłbym członkiem milczącym, jako nakazuje mi prawo PZW. (2010/01/23 00:34)

u?ytkownik22572


Można różnie dzielić wędkarzy, na spinningistów spławikowców czy muszkarzy. Można też podzielić na tych którym pozostawiłbyś swoją wędkę na łowisku i na tych, którym byś nie zostawił. Kol. Łysy wąż jest  moim zdaniem takim człowiekiem , któremu można wędki na łowisku pozostawić i jeszcze zwinie zarzuconą przeze mnie wędkę, upominając po powrocie że to niezgodne z RAPR.  Dlatego nie mam żadnych zastrzeżeń co do jego udziału w jury.
Kol. t12tom - to chyba nie jest miejsce na załatwianie prywatnych porachunków czy wędkarskich sporów. (2010/01/23 07:48)

u?ytkownik22602


Wiekszość ludzi nie mówi tego co robi, i nie robi tego co mówi. Z tego, co zauważyłem na portalu - Kamil mówi to - co zrobi, oraz robi to, co mówi. Ma wady, jak każdy, i może jeszcze nieraz będę miał inne zdanie, niz Łysy Wąż - ale potrafię to rozwiazywać w sposób cywilizowany /i Kamil też/. Dla mnie to nie podlega wątpliwościom. Przy tym - boleję jako wędkarz i człowiek, że nasza społeczność rozdarta jest jak i inne w Polsce. Ja jestem wędrowcem przez 3 koła wędkarskie. I każdemu, kto zechce, z tychże "kół", mogę spokojnie powiedzieć, wobec wszystkich - dlaczego moje drogi z tamtymi "kolegami" się rozeszły. Nie wiem zbyt wiele w sprawie koła 28, ale mam nadzieję, że konflikt Kamila z Tomem nie jest aż tak niszczący jak było w moim przypadku. I powiem na koniec, jeżeli obaj Panowie jestescie w stanie usiąść przy piwie, czy herbacie, to ja zafunduję. I wyjdę na zewnątrz, mimo mrozu, a na komunikat po rozmowie zaczekam wraz z innymi. (2010/01/23 09:43)

Zbig28


Do Gilberta !

Co prawda nie jestem gospodarzem tego zebrania, więc formalnie zaprosić Cię nie mogę, ale przecież wszystkie walne zebrania związkowe są otwarte i jawne. Każdy może wziąć w nim udział. Może się także na nim wypowiadać. Nie może jednak brać udziału w głosowaniach, składać wniosków i projektów uchwał itd. ( chyba że skorzysta z "pośrednictwa" członka Koła ).

Jeżeli podtrzymasz swoją chęć wzięcia w nim udziału, to po otrzymaniu oficjalnej informacji dotyczącej godziny,daty i miejsca mogę Cię o tym powiadomić. Z nieoficjalnych rozmów z członkami zarządu wynika, że planowane jest na 19 lutego o godz. 19.00.

Mam nadzieję, że jednak nie odbędzie się ono w "piwnicy", tylko koledzy wykażą trochę inwencji i pozyskają na ten cel odpowiedni lokal, w którym w cywilizowanych warunkach będzie można to najważniejsze w roku zebranie przeprowadzić. Pozdrawiam.

(2010/01/23 11:06)

u?ytkownik22602


Zbig - dzieki za zaproszenie..gdyby nawet zebranie odbyło się na zawianej śniegiem stacji PKP  - dysponuję pokaznym termosem z herbatą. Będę wszędzie, gdzie ktoś zechce mojej obecności. Nie po to, żeby pchać się ze swoim "JA"...Powiem tylko co uważam za istotne dla wszystkich polskich wędkarzy. Jestem jednym z nas. Pokochałem wodę i ryby nie dla kariery...to było moje życie, i nie zamieniłbym go na żadne inne... (2010/01/23 11:51)

jurek


Jak znam Kamila ....to za olbrzymia granica dzieli go z ....t12tom..... , jestem tu prawie 2 lata i dla mnie osobiście ....t12tom..... jest osobą niepoważną , ale prawda i tak wyjdzie niebawem .    A co do Kamila ..........łysy wąż.......  to osobiście zaręczam , że to osoba prawa i godna zaufania na Naszym Portalu , dotyczy to również  Zbyszka ........Zbig 28        ........... Myślę , że niebawem wyjdą machlojki pana prezesa i sam zrezygnuje z tego portalu .......... oczywiście , jeżeli to człowiek honoru ???????????????????????????????????? . (2010/01/23 15:07)

u?ytkownik22572


Jurku chyba żartujesz przy sobocie. Jakby facet miał honor to by dawno w kole zrezygnował i nie szkalował Kamila na portalu. Wiec raczej wątpię w jego honorowe działania. Większość z tu obecnych w jakiś sposób poznała Kamila, czy to na portalu czy nad wodą, mamy o nim swoje zdanie i żadne wygłupy prezesa tego wizerunku nie zmąca ani nie wpłyną na nasze zdanie o Łysym Wężu, nawet gdyby zapuścił włosy :-). (2010/01/23 15:12)

jurek


Pewnie masz rację Jacku , ciśnienie wali w górę .................................................... no i to może przez te mrozy ...................... , ale mogły by też wymrozić niektórych pasożytów . (2010/01/23 19:39)

u?ytkownik6876


Ufam Łysemu Wężowi odnośnie oceniania wszystkich prac , nawet tych które byłyby publikowane przez jego wrogów . Powodzenia Kolego , ja wierzę  w Twoją bezstronnośc  .Pozdrawiam . (2010/01/23 20:23)

nefra88


Kamilu

Nie ważne co nie którzy sądzą o Tobie. Ja miałem przyjemnośc z Tobą wędkowac na zawodach i pracowac w Zarządzie Koła  28. Jesteś wspaniałym wędkarzem i prawym człowiekiem. Ludzie prawi i tak wiedzą kto w tym sporze ma rację. Z wyrazami szacunku dla Ciebie Zbyszek

(2010/01/26 09:11)

u?ytkownik13699


Za mój komentarz wystarczyć powinno stwierdzenie:                                            
                                                                                              
Wybraliśmy demokratycznie skład jury i nikt poza "pokrzywdzonym", pretensji do pracy całej komisji nie rości. Pozdrawiam wszystkich. (2010/01/26 20:27)

roberto


Przeglądam to forum i muszę stwierdzić z satysfakcją ze  Łysy wąż  jest bardzo sympatycznym gościem.Cieszę się że Kolega o tak ciekawym doświadczeniu wędkarskim i portalowym zasiada w komisji konkursowej i wierzę w Jego bezstronność.
Pozdrawiam i życzę owocnej pracy. (2011/02/06 15:52)

jurek


Również jestem takiego zdania , Kamil to super gostek , któremu nie wahałbym się powierzyć nawet swej tajemnicy ........................ a co do stronniczości , to chyba posiada tą cechę  t12tom  ------ oj żałosny ten Wasz prezes i żartowniś jaki .
(2011/02/06 16:21)