Czy jest sandacz w Odrze - Krosno Odrzańskie

/ 11 odpowiedzi
Witam . Mam pytanie , kto ostatnio napotkał na sandacza w odrze w okolicy Krosna Odrzańskiego ? Wydaje mi się że w tym roku jest w ogóle tragicznie z drapieżnikiem w tym rejonie . Może ktoś poleci jakiś odcinek rzeki . No chyba że chce ktoś wyskoczyć na wyprawę to nie ma problemu mam samochód więc ......
Pozdrawiam
michal0210


Witam! Nie tylko z drapieżnikiem jest kiepsko w tym rejonie... Z innymi rybami też jest kiepsko bardzo słabo żerują... ciężko cokolwiek złowić... Może jak woda się podniesie to zaczną się brania... (2011/06/26 10:37)

domino1982


ja jaestm z okolic zielonej i jest lipa po calosci  z drapieznikiem i innymi rybami na poczatku jeszcze kilka kleni a teraz to i klen nie bieze trudno cos trafic (2011/06/26 23:04)

michal0210


Dokładnie totalna klapa! Łowię w okolicach Łomy, Wężyska..... i nic.... Przed chwilą dzwoniłem do kumpla bo jest na nocce i mówił że nad ranem złowił płotkę a tak to przez całą noc ani brania... (2011/06/27 08:43)

khead


musicie szukac :) ja jakos zawsze, jak ide, to cos zlapie. czy to klenie, szczupak, czy biala ryba. z drobinca faktycznie jest maly problem, ale duze leszcze i krąpie sie trafiaja. sandacza tak samo musisz poszukac, jest kilka miejscowek, gdzie w tym roku wyciagnieto te rybe. (2011/06/27 09:09)

domino1982


musicie szukac :) ja jakos zawsze, jak ide, to cos zlapie. czy to klenie, szczupak, czy biala ryba. z drobinca faktycznie jest maly problem, ale duze leszcze i krąpie sie trafiaja. sandacza tak samo musisz poszukac, jest kilka miejscowek, gdzie w tym roku wyciagnieto te rybe.


gdzie na odrze juz obeszlem tyle miejsc juz takie ze na piechote tylko sie da i nic (2011/06/27 22:58)

luki11111


tragedia...tak to mozna ujac. na poczatku czerwca i koniec maja pare szupakow pod krosnem a tak to jjedna lipa ani krosno ani pod zieloną na odrze kompletnie nic (2011/06/27 23:37)

khead


niestety sa tacy wedkarze, co biora kazda rybe ze soba. juz kiedys pisalem, ze w smietniku znalazlem niewymiarowego szczupaka!! glownie dzieciaki i mlodzierz, z tego co wiem ostatnio jakas grupke ktos pogonil (PSR, SSr ?) i chlopcy ruszyli po zezwolenia. nie zmienia to faktu, ze ryby niewymiarowe dalej beda z rzeki wyciagane.
a wracajac do miejscowek, to niestety trzeba chodzic i szukac. sa miejsca, gdzie lowi sie klenie, bolen chodzi praktycznie na kazdej glowce. na mojej miejscowce ostatnio pojawil sie sum(ik), ktorego juz dwa razy zlowilem :D chyba go gdzies przeniose, bo zre wszystko i na lowisku nie ma ryby :/ (2011/06/28 09:43)

pttys


czesc  z mojego  doswiadczenia uwazam ze  w tym roku po wiosennej  wodzie   naszej  poczciwej  ryby niema   w nocy nie bierze   poprostu  mamy  rybe z poludnia  leszcze jakies czarne  itp   sprobujcie  zamoczyc kije w południe  a recze ze beda wyniki (2011/07/01 21:41)

mpac


Złapany właśnie 26.06.2011 r powyżej Krosna Odrzańskiego ok. 5.00 rano na martwą rybkę. Waga 7.1 kg ! Długość 85 cm. (2011/07/07 20:38)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

tstaros


Gratki, śliczny sandał. (2011/07/08 08:42)

michal0210


Witam! Nie orientujecie się może jak woda w okolicach Krosna Odrzańskiego (Czarnowo)? Idzie połowić? Chciałbym jutro się wybrać. Pozdrawiam (2011/07/08 13:25)