Zaloguj się do konta

CZY ISTNIEJE PZW SKIERNIEWICE!!!.

utworzono: 2009/04/01 21:37
jacek2540

Pytam się ponieważ zarząd zapomniał że ma patronat nad zbiornikiem ,,OSINY''. Po pierwsze panuje tam wielki syf . Brak pojemników na śmieci (jak patronat miała Łódż tom były kontenery i śmieci były systematycznie wywożone). nie wspomnę o zarybianiu którego nie było od dwóch lat.Myślę że to nie jest w porządku w stosunku do wędkarzy od których się pobiera nie małe pieniądze na dopłatę,a każdy by chciał z nas spędzić mile czas nad czystym zbiornikiem. [2009-04-01 21:37]

von_trzmielke

Z tego co wiem. "Osiny" są w okręgu Skierniewice. Ale za zbiornik odpowiada Koło nr 29 w Głownie.
Na portalu jest zalogowanych czterech wędkarzy z tego koła. Napisz do któregoś z nich.
Ale zrób to jutro. Dziś 1 kwietnia - nie potraktują Cię poważnie. [2009-04-01 21:46]

Kolego Gerardzie ponieważ Jacek 2540 to mói serdeczny przyjaciel i pasjonat zbiornika w Osinach nie dziwi mnie że Go serce boli widząc sytuację na tym zbiorniku.Okręg Skierniewicki jako instytucja nadrzędna nad kołem w Głownie, powinien jednak czasem skontrolować stan zbiornika.Mniemam że odbywają się tam kontrole SSR i PSR a do ich obowiązków nalerzy składanie sprawozdań z odbytych kontroli wraz z raportem o stanie czystości i zagospodarowania zbiornika w urządzenia na odpady.Ktoś w okręgu czyta te raporty i co?
Pozdrawiam. [2009-04-02 07:49]

von_trzmielke

O tym, że powinni to ja wiem doskonale. Nie jest to jedyny zbiornik zaniedbany w tym okręgu. Jest jeszcze kilka innych zstrzeżeń.
Szykuję wpisy na ten temat (jeszcze zbieram materiały).
I chciałbym coś zrobić w kierunku poprawy.
Przeczytaj mój wątek "ku pepszemu" i pomyśl o wspólnych działanaich. [2009-04-02 08:03]

Nie omieszkam Pozdro. [2009-04-05 13:24]