Zaloguj się do konta

Czy Drop Shot = spining?

utworzono: 2018/03/22 21:37
okoniowy_bartus

 "Byle czym co nawet Ty potrafisz złowić". Haha ;) Widzę, że mój komentarz zabolał, tym bardziej, że Pan wykładowca na uczelni musiał się zniżyć do mojego poziomu i mi odpisać w internecie ;) ojoj ;) Nie muszę nawet odpisywać, bo już przegrałeś odpisując mi takim wydźwiękiem. Ja się Ciebie kilka razy normalnie zapytałem, to Ty mnie zaczepiałeś jako pierwszy, tym co łowię i jak łowię. Wiesz, jaka jest po między nami różnica ? Że ja mam ciekawe życie, codziennie wstaje uśmiechnięty i z niego korzystam, a Ty je oglądasz przez szkiełko komputerka i udzielasz się wszędzie gdzie to możliwe, co wywołuje tylko śmiech innych osób. To jest nieistotne, kto jak duże ryby łowi, istotne jest to, że Ty wcale nie łowisz. Jesteś wędkarzem internetowym. Dlatego pytałem kiedy ostatnio byłeś na rybach ;) Piszesz o zbieraniu gloryfikacji w internecie, to z uwagi na brak okazów w Twoim wykonaniu, po to chyba spamujesz we wszystkich wątkach sprzętowych ;) Może chcesz się popisać wiedzą, żeby lajki zgarnąć, skoro rybek nie łowisz. Nie wiem, innego logicznego powodu nie widać. Innym napewno nie pomożesz, bo jak może pomóc w zakresie wędkarstwa osoba, która praktycznie wcale na te ryby nie jeździ ; ) [2018-03-28 13:05]

okoniowy_bartus

[2018-03-28 17:26]

okoniowy_bartus

[2018-03-28 17:27]

delbanka-polska

jakub woś łowić troć chyba można tylko nie można zabierać niewymiarowych
"chyba" zapoznaj się z RAPR
[2018-04-09 22:41]

delbanka-polska

jakub woś łowić troć chyba można tylko nie można zabierać niewymiarowych
"chyba" zapoznaj się z RAPR
 [2018-04-09 22:41]