Czy dorsz bierze ?

/ 8 odpowiedzi
Mam pytanko do ludzi co łowią dorsze we Władysławowie.
Panowie gryzie dorsz?
Jaki kolorek pilkerów w tym okresie preferuje ta rybka?
Mamy za tydzień zawody na morzu i próbuje się do tego jakoś przygotować.
Dla mnie takie wypady to za drogie, wiec dwa razy w roku wystarczy, wolę jeziorka i rzeczki.

Z góry dziękuję za informacje i pozdrawiam.




toms72


Raczej nikt nie odpowie czy bierze bo jak rozmawiałem z kumplem z władka od zakończenia mrozów większość kutrów we Władku stoi pogoda jest jaka jest. Jak byłem na przełomie styczeń/luty brał całkiem całkiem limit razy 3 a nawet 4 (niestety bolki). We władku najlepiej sprawdzał mi się tobiasz 250 (niebieski), plus przewieszka tak a jeden pomarańcz zarówa drógi ciemny prawie czasny na żółtych główkach chyba Jaxona. (2012/02/27 11:33)

zbikk24


Podobno dzisiaj kilka kutrów z Władka wyszło i połapali troche w granicachx3 (2012/02/27 20:27)

toms72


Kolega dziś wrócił z rejsu z Władka 29-02 oczarowany (odstąpiłem mu swoje miejsce bo niestety coś mi wypadło) Wynik x3 dzwonił że duże (ale pewnie nie ma za bardzo porównania bo jak dotąd był może ze 2 razy na zatoce więc bolek ok 1 kg mógł mu się wydać okazem :-) )

(2012/03/01 15:38)

egzekutor


Mam pytanko do ludzi co łowią dorsze we Władysławowie.
Panowie gryzie dorsz?
Jaki kolorek pilkerów w tym okresie preferuje ta rybka?
Mamy za tydzień zawody na morzu i próbuje się do tego jakoś przygotować.
Dla mnie takie wypady to za drogie, wiec dwa razy w roku wystarczy, wolę jeziorka i rzeczki.

Z góry dziękuję za informacje i pozdrawiam.




kolega byl w Kołobrzegu ładnie polapali napisałbym, że 7 zgodnie z prawem ale dodał 30 , ktore wypuscił. brały na czarnego pilkera z brokatem a od rana na parasolke (2012/03/01 17:04)

artek786


Witam  koledzy . Może ktoś teraz łowił w Kołobrzegu jak dorszyk bierze ? jakie kolory teraz najlepsze przywieszek ? Może jeszcze jakieś inne podpowiedzi z góry dzięki ja wybieram się teraz w piątek mam nadzieje ze wypłyniemy i coś będzie skubać :) (2012/03/27 22:39)

Siwy3030


Dorsz bierze jak opętany:)ale na Islandii i z brzegu, na czerwone kopyto ale jak jest go duzo to wezmie na wszystko,ostatnio bylismy z kolega to zlowilismy po kilknascie sztuk najwiekszy 4 kg:) (2012/03/27 23:15)

Kamilo1981


Na morzu norweskim bierze :D sprawdzilem za dwa tygodnie na morze irlandzkie :D (2012/09/12 01:41)

prabart


Jak tam dorsze na zatoce Gdańskiej, ktoś może podzielic się wiedzą??? dzieki (2013/01/07 13:44)