Czy dobrze złożyłem zestaw na okonia?

/ 8 odpowiedzi
Witam wybieram się jutro na okonia złożyłem zestaw i mam pytanie czy dobrze więc żyłka głowna krętlik z agrafką ( malutki ) przypon twister czy jest to dobra kolejnośc czy ma ktos jakieś inne uwagi z góry dziękuje.
u?ytkownik37148


przypon z takiej cieniutkiej żyłeczki??? Komuś to polecałem ale nie pamiętam gdzie to jest fajny sposób. (2011/03/02 21:22)

daniel29


malutki krętlik z agrafką a przypon 0,14 (2011/03/02 21:26)

SpinerZbok


malutki krętlik z agrafką a przypon 0,14


a po co ten przypon??? Nie ma potrzeby komplikować zestawu (tzn. zwiększać ilości węzłów), nie lepiej mieć żyłkę główną 0,14??? na pewno dalej poślesz małą przynętę. Aha, no i nie zawsze potrzebny Ci będzie ten krętlik przy agrafce (do twisterów na pewno nie), na niektórych łowiskach dodatkowy element przed przynętą odstrasza okonie (oczywiście nie wszędzie!). (2011/03/03 07:52)

spining hobby


wprost idealnie i jak posiadasz laptopa to weż go ze soba nad wode bo moze jeszcze ci sie rozplącze wejdziesz sobie wtedy na wedkuje.pl i napiszesz ze ci sie rozwiazał :)

 

NIE CHCE BYC ZLOSLIWY ALE NIE LEPIEJ WPISAC W GOOGLE-(ZASTAW NA OKONIA) I CZYTAC DO BOLU.

:)

(2011/03/03 15:27)

u?ytkownik37148


dobrze4 zrobił barwoo!!!!!!!! Jeżeli dobrze m,a zawiązane to bedzie super. (2011/03/03 15:41)

lgft


wprost idealnie i jak posiadasz laptopa to weż go ze soba nad wode bo moze jeszcze ci sie rozplącze wejdziesz sobie wtedy na wedkuje.pl i napiszesz ze ci sie rozwiazał :)

 

NIE CHCE BYC ZLOSLIWY ALE NIE LEPIEJ WPISAC W GOOGLE-(ZASTAW NA OKONIA) I CZYTAC DO BOLU.

:)


od tego jest forum .... (2011/03/03 16:00)