Zaloguj się do konta

Czy dajemy im szansę?

utworzono: 2011/03/30 07:59

Czy dajemy szansę sobie na uczciwa walkę z rybą ?Czy też żadnej szansy z nami nie mają ?Jeśli nie dostają szansy - to to nie jest już wędkarstwo - to znak że musimy się leczyć?Czy wygra rozsądek , czy zdobycze techniki?Pozdr. [2011-03-30 07:59]

perwer

Paweł co to znaczy czy dajemy szanse na UCZCIWĄ walke z rybą?
Chodzi Ci o zdoczycze techniczne,ale nie ma takich zdobyczy żeby mogły skutecznie przechytrzyć rybę.Nawet echosądy czy inne wynalazki niczego nie zmieniają.Chyba że mówimy o metodach kłusowniczych a nie wędkarskich to inna sprawa,tak że ja do końca nie wiem o co Ci kaman.Dora miejscówka ,odpowiednie zanęty,przynety oraz nęcenie to klucz do sukcesu+oczywiście odpowiedni dobór sprzętu typu nie żyłka 0,10 na karpia itd.Ale co jest najważniejsze to szczęście ......
[2011-03-30 08:38]

pilatto

tez  nie wiem o co kaman??? Moze kolega zobaczył fimik o wędce elektrycznej??

walka jak każda inna, są tacy co łapią a są tacy co wracają o kiju (miedzy innymi ja) i choc mam całkiem nową wędkę i nowe haczyki, nie wydaje mi sie aby taki stan rzeczy sie zmienił :)

[2011-03-30 08:51]

ayem

Cała zabawa w podejściu i przechytrzeniu ryby a co za tym idzie w zdobywaniu wiedzy i umiejętności bo sam sprzęt za nas ryby nie złapie jaki by on nie był. Zgadza się , że sprzęt jest coraz lepszy ale wędka zawsze jest wędką ulepszane są parametry , materiały z jakich jest zrobiona , ale to ma wpływ na nasz komfort a nie skuteczność łowienia. Elektronika także nie wpływa na intensywność brań  no i zanęty coraz to lepsze ale jak zycie pokazuje nie zawsze skuteczne na kazdym łowisku. Tak więc sprzęt to raczej ,, haczyk ,, na wędkarza , nie na ryby.
[2011-03-30 10:42]

Paweł co to znaczy czy dajemy szanse na UCZCIWĄ walke z rybą ?.Dobra miejscówka ,odpowiednie zanęty,przynety oraz nęcenie to klucz do sukcesu+oczywiście odpowiedni dobór sprzętu typu nie żyłka 0,10 na karpia itd.Ale co jest najważniejsze to szczęście ......

Masz Pytanie i masz odpowiedź. To jest wędkarstwo.

[2011-03-30 10:51]