Cztery gole Lewandowskiego

/ 56 odpowiedzi
Kubaaa


 Taa wieczór może i miał udany.Brawo , szkoda tylko, że z orzełkiem na piersi grac nie umie ... (2013/04/25 16:32)

zbynio5o


A według mnie problem tkwi w bardzo małej ilości meczy towarzyskich ( z lepszymi/równymi ) rywalami ( tak jak robi to Brazylia przed Mistrzostwami - jak ktoś się nie orientuje to grali z Rosją i Włochami. ) oraz w małej ilości treningów. Trenuję piłkę i miałem taką sytuacje, że z braku zawodników w innej drużynie zagrałem z nimi i  w ogóle nie mogłem się odnaleźć... Według mnie tu jest podobna sytuacja - nie są ze sobą zgrani, nie wiedzą czy mogą zaufać umiejętnością kolegi z drużyny itd....


I to jest bardzo dojrzała wypowiedż. Nie kogoś co nigdy nie miał na nodze prawdziwej fudbolówki a czynnego młodego piłkarza. Takich z przyjemnością sie czyta :))

(2013/04/25 16:45)

Przemas83


Lewandowskiego mecz życia. (2013/04/25 16:48)

89krzysztof


A według mnie problem tkwi w bardzo małej ilości meczy towarzyskich ( z lepszymi/równymi ) rywalami ( tak jak robi to Brazylia przed Mistrzostwami - jak ktoś się nie orientuje to grali z Rosją i Włochami. )

Brazylia gra mecze towarzyskie przed mistrzostwami, bo nie gra eliminacji. (Jak ktoś się nie orientuje, to odpada im 18 meczów o stawkę.) Stąd duża ilość meczy towarzyskich.

A prawda jest taka, że wszystkie reprezentacje walczące w eliminacjach MŚ grają praktycznie tyle samo meczy. Polska personalnie nie jest wcale taka słaba, ale brakuje nam kogoś, kto potrafiłbym to poukładać i tą reprezentacją wstrząsnąć. Trenera z głośnym nazwiskiem, który będzie miał ambicje do wygrywania, a nie do liczenia kolejnych zer na koncie.
(2013/04/25 18:27)

Kodiak44


Nie chodziło mi o ilość meczy ( ale według mnie reprezentacja polski i tak powinna mieć więcej ) ale o to z kim grają ... ( teoretycznie z lepszymi od siebie ). Jakby nasi grali częściej mecze, to myślę że było by to lepiej...  Mamy zawodników dobrych.. No ale co z tego !?  (2013/04/25 19:25)

89krzysztof


nie można grać częściej meczy, tylko tyle ile jest terminów FIFA. Na inne mecze żaden klub nie ma obowiązku puścić swojego zawodnika. Co za tym idzie - nie ma sensu organizacji takich meczy, bo nie byłoby zawodników.
Poza tym tak jak pisałem wcześniej, inne reprezentacje też grają tyle meczy co my i im to wystarcza.

Ps. Która reprezentacja poza San Marino jest słabsza od naszej ? :D (2013/04/25 19:59)

u?ytkownik65213


nie można grać częściej meczy, tylko tyle ile jest terminów FIFA. Na inne mecze żaden klub nie ma obowiązku puścić swojego zawodnika. Co za tym idzie - nie ma sensu organizacji takich meczy, bo nie byłoby zawodników.
Poza tym tak jak pisałem wcześniej, inne reprezentacje też grają tyle meczy co my i im to wystarcza.

Ps. Która reprezentacja poza San Marino jest słabsza od naszej ? :D


Nooooo chyba Burkina Faso, ale nie jestem pewien. (2013/04/25 20:54)

Kodiak44


Ranking:
207 - Butan
207 - San Marino207 - Turks and Caicos Islands
:D  (2013/04/25 21:10)

u?ytkownik97760


A według mnie problem tkwi w bardzo małej ilości meczy towarzyskich ( z lepszymi/równymi ) rywalami ( tak jak robi to Brazylia przed Mistrzostwami - jak ktoś się nie orientuje to grali z Rosją i Włochami. )

Brazylia gra mecze towarzyskie przed mistrzostwami, bo nie gra eliminacji. (Jak ktoś się nie orientuje, to odpada im 18 meczów o stawkę.) Stąd duża ilość meczy towarzyskich.

A prawda jest taka, że wszystkie reprezentacje walczące w eliminacjach MŚ grają praktycznie tyle samo meczy. Polska personalnie nie jest wcale taka słaba, ale brakuje nam kogoś, kto potrafiłbym to poukładać i tą reprezentacją wstrząsnąć. Trenera z głośnym nazwiskiem, który będzie miał ambicje do wygrywania, a nie do liczenia kolejnych zer na koncie.

O!!! I Popieram w 100%. (2013/04/25 23:06)

u?ytkownik97760


Nie chodziło mi o ilość meczy ( ale według mnie reprezentacja polski i tak powinna mieć więcej ) ale o to z kim grają ... ( teoretycznie z lepszymi od siebie ). Jakby nasi grali częściej mecze, to myślę że było by to lepiej...  Mamy zawodników dobrych.. No ale co z tego !? 



Haha to chyba do Tuska trzeba napisać żeby piłkarzom załatwił wolne w klubach:). Taki lewy gra wiele meczy ligowych w bundeslidze, do tego liga mistrzów, treningi, puchar Niemiec, itd itp. Może by nocami grali zamiast spać? Kolego Reprezentacja gra tyle meczy ile jest terminów:) (2013/04/25 23:09)

u?ytkownik97760


A według mnie problem tkwi w bardzo małej ilości meczy towarzyskich ( z lepszymi/równymi ) rywalami ( tak jak robi to Brazylia przed Mistrzostwami - jak ktoś się nie orientuje to grali z Rosją i Włochami. ) oraz w małej ilości treningów. Trenuję piłkę i miałem taką sytuacje, że z braku zawodników w innej drużynie zagrałem z nimi i  w ogóle nie mogłem się odnaleźć... Według mnie tu jest podobna sytuacja - nie są ze sobą zgrani, nie wiedzą czy mogą zaufać umiejętnością kolegi z drużyny itd....


I to jest bardzo dojrzała wypowiedż. Nie kogoś co nigdy nie miał na nodze prawdziwej fudbolówki a czynnego młodego piłkarza. Takich z przyjemnością sie czyta :))


:) (2013/04/25 23:11)

Bernard51


A według mnie problem tkwi w bardzo małej ilości meczy towarzyskich ( z lepszymi/równymi ) rywalami ( tak jak robi to Brazylia przed Mistrzostwami - jak ktoś się nie orientuje to grali z Rosją i Włochami. ) oraz w małej ilości treningów. Trenuję piłkę i miałem taką sytuacje, że z braku zawodników w innej drużynie zagrałem z nimi i  w ogóle nie mogłem się odnaleźć... Według mnie tu jest podobna sytuacja - nie są ze sobą zgrani, nie wiedzą czy mogą zaufać umiejętnością kolegi z drużyny itd....


I to jest bardzo dojrzała wypowiedż. Nie kogoś co nigdy nie miał na nodze prawdziwej fudbolówki a czynnego młodego piłkarza. Takich z przyjemnością sie czyta :))


:)

Można sie domyślić w jakiej klasie rozrywkowej grywasz w tą piłkę? Występ w barwach innej drużyny nawet w sparingowym meczu już na poziomie kl. "O" bez zgody macierzystego klubu grozi dyskwalifikacją zawodnika, lub zawieszeniem.Ale to nie istotne , jest grafik terminów ustalonych przez UEFA i to jest wykładnią dla wszystkich krajowych związków, co do zgrania to napewno masz racje (zlepek nazwisk nie może być zgrany).Natomiast problem tkwi w umiejętnościach (wcześniej o tym pisałem), na poziomie reprezentacji mamy 5-7 zawodników
a dobra drużyna to ma przynajmniej 14-16 równowartościowych zawodników aby ustawić optymalną 11-tkę wyjściową. Może ktoś wymieni przynajmniej 3 zawodników z Polskiej Extraklasy o umiejetnościach i przydatności do Reprezentacji , którymi bardzo próbuja nas zachwycić sportowi dziennikarze i działacze. (2013/04/26 05:58)

89krzysztof


Może ktoś wymieni przynajmniej 3 zawodników z Polskiej Extraklasy o umiejetnościach i przydatności do Reprezentacji , którymi bardzo próbuja nas zachwycić sportowi dziennikarze i działacze.


Kosecki, Żyro, Bereszyński, Teodorczyk - kwestia roku i wg mnie będą mocnymi punktami reprezentacji. (2013/04/26 07:49)

wojtoos27


Kosecki, Machaj, Stępiński, NA PEWNO NIE ŻYRO.  (2013/04/26 10:55)

Bernard51


Ale to sa młodzi rokujacy nadzieje do gry w reprezentacji a nie pełnowartościowi już gracze którzy mogli by wziąść cieżar gry w drużynie ! (2013/04/26 15:09)

wojtoos27


Bernard słuchaj.. w tym momencie nie uważam, że oni by dali mniej niż niektórzy zawodnicy.  (2013/04/26 15:47)

Bernard51


Nie miałem na myśli że mniej ambitnie by sie produkowali na murawie , ale sama abicja walka i szybkie bieganie to jeszcze nie robi z zawodnika przydatnego w 100% do drużyny.
Kibicowi to sie może podobać? (2013/04/29 06:58)

grisza-78


I mamy Borussie w finale!!!! 2-0 dla Realu, ale awans "naszych" ;) (2013/04/30 22:55)

Bernard51


Kosecki, Machaj, Stępiński, NA PEWNO NIE ŻYRO.

Jeżeli oglądaliście wczoraj finał Pucharu Polski to napewno w całej krasie bylo widać umiejętności Koseckiego. Gdyby ojciec nie był tym kim jest ten chłopak KOPAŁ by piłke na pozimie najwyżej III
ligi Jak ojciec dobrze biegał tak i syn ale piłka sie zmieniła Dziś piłkarz gra w 80% głową 10% to wrodzony Talent a raszta to wypracowana motoryka i doświadczenie nabyte na boisku. (2013/05/09 12:31)

grisza-78


A dzis Robert nie zdobyl gola..... a Polska do widzenia ;( (2013/06/07 22:14)

rusikus


olewa Polske, chyba jak Klose ^^ (2013/06/07 22:33)

u?ytkownik108412


moja cierpliwość co do tej kadry już dawno się skończyła, a dziś to już było muliste dno. Szkoda tylko, że świat się z nas śmieje,a te łajzy i tak trzepią takie pieniądze, że to nawet w ich lakierowanych łbach się nie mieści. Fornalik do urzędu pracy w kolejkę po oferty na kasie w biedronce (jeden z najgorszych selekcjonerów w historii polskiej piłki). A Lewy i Kuba niech powinni odmówić gry w kadrze, to bardzo szkodzi ich wizerunkowi. Z kim oni maja tu grac (2013/06/07 23:31)

Bernard51


"A Lewy i Kuba niech powinni odmówić gry w kadrze, to bardzo szkodzi ich wizerunkowi. Z kim oni maja tu grac."

Na pewno masz dużo racji, ale wyobraż sobie co by to było gdyby odmówili gry??
Gra w reprezentacji to w pewnym sensie promowanie zawodnika w świecie piłkarskim , natomiast w tym przypadku to na pewno nie jest z tym tak do końca. (2013/06/08 05:38)

u?ytkownik108412


tak masz rację, tylko dotyczy to raczej reprezentacji, która swój kraj reprezentuje "godnie". Można raz wygrywać, raz przegrywać, taka piłka, ale reprezentacja polski w mojej ocenie spełnia wszystkie kryteria do rozwiązania, bo przynosi nam hańbę w oczach całego świata. Oczywiście jest to niemożliwe, ale powinno się rozwiązać kadrę, zaprzestać rozgrywek przez wiele lat, postawić na dzieci i młodzież, wyszkolić je pod kierunkiem kadry zagranicznej z liczących się klubów. W Polsce nie ma ludzi zdolnych wykreować drużynę, co dowodzą dziesiątki lat niepowodzeń i staczająca się jakość piłki. Niestety, ale patriotyzm na bok i trzeba powiedzieć sobie prawdę, że w piłkę to nas mogą nauczyć grać, ale obcy, choćby Niemcy. Nie może być panowie tak, że z jakąś Mołdawią gramy o wszystko ludzie no! A tak a propos, był faul w polu karnym, Mołdawia została oszukana prawda? (2013/06/08 10:26)