Członkostwo w PZW i karta wędkarska.

/ 52 odpowiedzi
u?ytkownik57785


Mastiff czy napisałeś i obroniłeś już habilitację ze swoich złotych myśli ? Pamiętaj,że piszesz do kolegów a nie do nieuków. Pozdrawiam Ciebie i wszystkich pozostałych obecnych i nieobecnych na tym forum,



Nie, nie jestem omnibusem w swojej pasji wędkarskiej. Lecz mniemam po Twoich postach i znajomości tematów, że w odróżnieniu od Ciebie mam lata praktyki i jakiegoś tam doświadczenia, niekoniecznie habilitowanego. I nie są to "złote myśli", a fakty z życia wzięte. A sądząc po tym co napisałeś o sobie w swoim profilu, że jesteś początkującym wędkarzem, to jestem pewien, że wiele mógłbyś się ode mnie i moich kolegów tu nauczyć, tak jak ja nadal się od wielu z nich uczę, nie oceniając ich, że dzielą się swoją cenną wiedzą z niedoukami. Nie uważam tu nikogo za niedouka, a jedynie za mniej i bardziej doświaczonych, a to różnica. Czytając, jak ktoś początkujący, tak jak Ty w wędkarstwie, kpi z bagażu wiadomości dużo bardziej doświadczonych wędkarzy (ja uważam się za tego drugiego), myślę, a nawet jestem pewien, że Twoja buńczuczność i drwiny świadczą tylko i wyłącznie o wysokim mniemaniu o sobie. I widzę, że mimo krótkiego stażu wędkarskiego niebawem będziesz pouczał i kpił ze mnie i moich "douczonych" kolegów wędkarzy, mając ich za niedouków. A to nie przysporzy Ci chwały i wiedzy wędkarskiej. Pozdrawiam niektórych początkujących i tych wszystkich już doświadczonych wędkarzy. Aha, pamietaj, że piszesz do kolegów, a nie niedouków.

(2011/01/28 07:46)

bluehornet


I tu Maciej napisał jasno i przejrzyście , o co w tym wszystkim chodzi , czyli parafrazując - ad rem !!! (2011/01/28 11:10)