Czeski sprzęt wędkarski-Wasze opinie o nim.

/ 6 odpowiedzi
Czy ktoś ma może jakies informacje co do jakości, ceny i dostępności sprzętu wędkarskiego w Czechach? Bardzo proszę o odpowiedź, oraz czy są takie sklepy w Ostravie albo Bohuminie?
kazik621


Wiem, że jest jeden sklep w Czeskim Cieszynie, jak się idzie główną ulicą - od byłej granicy w kierunku dworca kolejowego. Ceny są dość wysokie. Sprzęt a wszczególności kołowrotki " Tokoz "są dobrego gatunku. Tylko jedna rzecz: Czesi nie bardzo chcą sprzedawć dobry sprzęt mam Polaką. Powodzenia. (2011/06/20 21:13)

u?ytkownik37148


Wiem, że jest jeden sklep w Czeskim Cieszynie, jak się idzie główną ulicą - od byłej granicy w kierunku dworca kolejowego. Ceny są dość wysokie. Sprzęt a wszczególności kołowrotki " Tokoz "są dobrego gatunku. Tylko jedna rzecz: Czesi nie bardzo chcą sprzedawć dobry sprzęt mam Polaką. Powodzenia.


Niestety zdrarza się tak jak napisał kolega wyżej. Ale nie uogólniajmy ... To tylko przypadki. Wszyscy czescy sprzedawcy nie sa tacy. (2011/06/21 09:36)

baloonstyle


A co z nami jest nie tak , że nie chcą nam sprzętu dobrego sprzedawać? (2011/06/21 10:37)

u?ytkownik64718


Sprzęt to oni mieli dobry za komuny kiedy u nas dobry sprzęt był mało dostępny , teraz nie mają się czym pochwalic, za dużo jest dobrych marek na rynku. (2011/06/21 10:44)

Miczaart


myśle, że dużo też zalezy od dogadania się i nastawienia. Słyszałem od znajomego, że nie miał żadnego problemu i jeszcze utargował troche z ceny :) (2011/06/22 09:42)

endzi63


nie wiem jak teraz ,ale w latach 80 chciałem kupić akumulator bo u nas licho z tym było, wchodzę do sklepu pokazuję na akumulator a tu odpowiedź ne ma, żadna prośba nie pomogła ,dopiero zapoznana Czeszka na ulicy kupiła mi ten akumulator.
POZDROWIENIA (2011/06/22 09:53)