Zaloguj się do konta

Części do kołowrotków

utworzono: 2016/05/04 21:11
woro

Witam.Zakładam temat dotyczący informacjami w sprawie części do kołowrotków.

Chciałem zapytać czy nie wie ktoś gdzie mogę kupić pokrętło od hamulca? W ryobi tresor.

Dziękuje za każdą informacje, bo nie mogę nigdzie znaleść. Wczoraj włożyłem wędke do bagażnika i pokrętła nie ma, gdzieś go wcieło. [2016-05-04 21:11]

barrakuda81

Nie wiem kto tam teraz dystrybuuje Ryobi ale chyba Dragon albo Konger. Pogadaj ze sprzedawcą w sklepie gdzie kupiłes kołowrotek i postaraj się za jego pośrednictwem zamówić  ( pewnie groszowa sprawa ) to pokrętło. Sklep ma kontakty więc powinien bez problemu załatwić tą kwestię. Jeśli kupiłeś przez internet to pozostaje kontakt bezpośredni z dystrybutorem. Sprawa do załatwienia ale oczywiście trochę trzeba będzie poczekać. [2016-05-05 18:49]

Pinek99

Witam serdecznie,

Ostatnio nad rzeką zgubiłem śrubkę do korbki kołowrotka.
Wiecie gdzie mogę coś takiego dokupić ?
A może ktoś z kolegów/koleżanek ma zapasowe lub zbędne śruby kontrujące korbkę ?

Z góry dziękuję za wszelkie informacje. [2016-06-17 07:56]

barrakuda81

To jest Shimano więc z częścią nie powinno być problemu ale niestety firma shimano za byle śrubkę sobie potrafi policzyć...Proponuję napisać maila do serwisu Shimano  serwis@normark.pl  i zapytać o tę konkretną część dokładnie precyzując do jakiego modelu, wielkości itp. Za zamówioną część można także płacić przy odbiorze co czasem jest ułatwieniem. Już załatwiałem sprawy w ten sposób i jestem zadowolony z usług serwisu Shimano. [2016-06-17 09:15]

Pinek99

Dzięki za namiary na serwis :)
Dostałem informację, że koszt brakującego elementu to 15 zł + koszty przesyłki.
Pozdrawiam [2016-06-21 16:35]

basia57

super ,że został założony taki wątek:)

poszukuję części  umieszczonej  na kole  zamachowym ,podnoszącej szpulę w kołowrotku mistrala master carp 4000

może ktoś z Was ma  uszkodzony taki typ kołowrotka? Serwis nie ma takich części

pozdrawiam serdecznie Basia [2016-10-03 11:01]

Golabek250

Witam.
poszukuję części do kołowrotka SEAWOLF XS10000. pękła mi tuleja z koronką od wolnego biegu. Jest to bliźniak do kołowrotka BLUE CARP XS10000  detal dla kołowrotka BLUECARP ma numer 609. Uszkodzona tuleja na zdjęciu. Ma ktoś może ten kołowrotek uszkodzony/na części ewentualnie info gdzie można coś takiego nabyć w okolicach Kutna?
Z góry dzięki za pomoc. [2017-09-26 14:10]

barrakuda81

Myślę że jak powyżej najlepszą opcja będzie kontakt z dystrybutorem.Trudno powiedzieć czy części będą dostępne bo jeśli firma zamawia jak większość gotowy produkt w Chinach to nie wiadomo jak jest z serwisem w Polsce a co za tym idzie z częściami.Może być problematycznie.Może faktycznie odezwie się ktoś kto ma taki sprzęt gdzieś jako dawcę części - to też jest jakieś wyjście. [2017-09-26 17:15]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia