Części do kołowrotków

/ 7 odpowiedzi / 2 zdjęć
Witam.Zakładam temat dotyczący informacjami w sprawie części do kołowrotków.

Chciałem zapytać czy nie wie ktoś gdzie mogę kupić pokrętło od hamulca? W ryobi tresor.

Dziękuje za każdą informacje, bo nie mogę nigdzie znaleść. Wczoraj włożyłem wędke do bagażnika i pokrętła nie ma, gdzieś go wcieło.
barrakuda81

Nie wiem kto tam teraz dystrybuuje Ryobi ale chyba Dragon albo Konger. Pogadaj ze sprzedawcą w sklepie gdzie kupiłes kołowrotek i postaraj się za jego pośrednictwem zamówić  ( pewnie groszowa sprawa ) to pokrętło. Sklep ma kontakty więc powinien bez problemu załatwić tą kwestię. Jeśli kupiłeś przez internet to pozostaje kontakt bezpośredni z dystrybutorem. Sprawa do załatwienia ale oczywiście trochę trzeba będzie poczekać. (2016/05/05 18:49)

Pinek99

Witam serdecznie,

Ostatnio nad rzeką zgubiłem śrubkę do korbki kołowrotka.
Wiecie gdzie mogę coś takiego dokupić ?
A może ktoś z kolegów/koleżanek ma zapasowe lub zbędne śruby kontrujące korbkę ?

Z góry dziękuję za wszelkie informacje. (2016/06/17 07:56)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

barrakuda81

To jest Shimano więc z częścią nie powinno być problemu ale niestety firma shimano za byle śrubkę sobie potrafi policzyć...Proponuję napisać maila do serwisu Shimano  serwis@normark.pl  i zapytać o tę konkretną część dokładnie precyzując do jakiego modelu, wielkości itp. Za zamówioną część można także płacić przy odbiorze co czasem jest ułatwieniem. Już załatwiałem sprawy w ten sposób i jestem zadowolony z usług serwisu Shimano. (2016/06/17 09:15)

Pinek99

Dzięki za namiary na serwis :)
Dostałem informację, że koszt brakującego elementu to 15 zł + koszty przesyłki.
Pozdrawiam (2016/06/21 16:35)

basia57

super ,że został założony taki wątek:)

poszukuję części  umieszczonej  na kole  zamachowym ,podnoszącej szpulę w kołowrotku mistrala master carp 4000

może ktoś z Was ma  uszkodzony taki typ kołowrotka? Serwis nie ma takich części

pozdrawiam serdecznie Basia (2016/10/03 11:01)

Golabek250

Witam.
poszukuję części do kołowrotka SEAWOLF XS10000. pękła mi tuleja z koronką od wolnego biegu. Jest to bliźniak do kołowrotka BLUE CARP XS10000  detal dla kołowrotka BLUECARP ma numer 609. Uszkodzona tuleja na zdjęciu. Ma ktoś może ten kołowrotek uszkodzony/na części ewentualnie info gdzie można coś takiego nabyć w okolicach Kutna?
Z góry dzięki za pomoc. (2017/09/26 14:10)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

barrakuda81

Myślę że jak powyżej najlepszą opcja będzie kontakt z dystrybutorem.Trudno powiedzieć czy części będą dostępne bo jeśli firma zamawia jak większość gotowy produkt w Chinach to nie wiadomo jak jest z serwisem w Polsce a co za tym idzie z częściami.Może być problematycznie.Może faktycznie odezwie się ktoś kto ma taki sprzęt gdzieś jako dawcę części - to też jest jakieś wyjście. (2017/09/26 17:15)