Cześć wędkarze .

/ 12 odpowiedzi
Mam sprawę, mama i tata powiedzieli mi że jak wygram głosowanie na najlepszego zawodnika mojego klubu to mi kupią kartę wędkarską, a wujek kupi mi wędkę pomóżcie mi PROSZĘ. Głosowanie odbywa się po tym linkiem http://lksteamprzeclaw.futbolowo.pl/  Głosować można po lewej stronie. Ja nazywam się  RAFAŁ ĆWIK i jestem juniorem. Bardzo dziękuje za głosy :D Proszę o pomoc. 
kamil11269


Proszę juniorze :) Ja bronię w juniorach i w trampkarzach :) (2013/06/09 14:28)

Piciu


Karty wędkarskiej się nie kupuje. (2013/06/09 14:35)

halski021


Piciu - mogłeś koledze wytłumaczyć zasady pozyskania karty.I czym jest pozyskanie KW, jak nie kupnem?Też trzeba zapłacić za kartę wędkarską . (2013/06/09 15:11)

halski021


Rafał - dałem głos na ciebie,bo znałem młodego wędkarza z mojej miejscowości,który startował w zawodach wędkarskich w kategorii junior i osiągał niezłe wyniki,a miał takie samo nazwisko jak Ty.Mam nadzieję,że młodzi wędkarze z tego portalu postarają się abyś został jednym z nich i zagłosują na Ciebie. (2013/06/09 15:26)

sjunge


To odrobinę nie fair w stosunku do innych piłkarzy ale .... wędkarze jedna brać.Głos ode mnie,mam nadzieję że pomoże w wygraniu plebiscytu.Pozdrawiam :) (2013/06/09 16:41)

dunster35


Zagłosowałem :D (2013/06/09 19:01)

arbie2


a niech tam nic nie tracę a zyskamy kolejnego pasjonata wędkarstwa proszę bardzo oddałem głos i powodzenia. (2013/06/09 21:48)

Bernard51


Dość dziwna prośba? Chciałbyś zostać w plebiscycie najlepszym zawodnikiem w swoim Klubie tylko dlatego że chcesz zostać wędkarzem, a nie pomyślałeś że może bardziej uzdolniony kolega przegra przez twój "wybieg". Zawodnik w drużynie powinien być też koleżeński i lubiany przez kolegów. A co będzie jak się koledzy dowiedzą o twoim podstępie??
Na pewno z radością nie zareagują ! (2013/06/10 05:51)

Mija


Dość dziwna prośba? Chciałbyś zostać w plebiscycie najlepszym zawodnikiem w swoim Klubie tylko dlatego że chcesz zostać wędkarzem, a nie pomyślałeś że może bardziej uzdolniony kolega przegra przez twój "wybieg". Zawodnik w drużynie powinien być też koleżeński i lubiany przez kolegów. A co będzie jak się koledzy dowiedzą o twoim podstępie??
Na pewno z radością nie zareagują !

I tu stempel obu moich łapek! (2013/06/10 07:49)

Jack14


Nie głosowałem ale myślę, że wujek i tak kupi tobie nową wędke :-)

Myślę, że jak ktoś jest tak dobry w wędkowaniu jak ty i ma "kochanych rodziców" to nie potrzebuje wsparcia z zewnątrz.

Już wygrałeś :-)

(2013/06/10 19:41)