Czerwono biały wobler

/ 5 odpowiedzi
Witam Chciałem zapytać czy czerwono biały wobler jest dobry na okonie ponieważ w przyszłym roku chciałbym się pobawić w łowienie głównie okoni i kleni mój woblerek ma około 4 cm prosze o informacje z góry dzięki
89krzysztof


Na patriotyczne okonie będzie dobry, ale na pozostałe proponowałbym małe twisterki zamiast woblerów.  (2011/12/30 16:51)

Muszysko


paproch? kupilem ostatnio białe i czerwone z brokatem które będą lepsze do bocznego troku? (2011/12/30 16:57)

kaban


Woblery RH bywają czasami niezwykle skuteczne ale ja traktuję je tylko jako dodatek do reszty arsenału. (2011/12/30 17:43)

89krzysztof


Paprochy, paprochy... Na okonia wg mnie najlepsze. Na chwilę obecną mam jakieś 10kolorów różnych, a sezon się kończy. W okolicach kwietnia dojdzie jeszcze kilka kolorów, później można szukać 'złotego środka' w danym miejscu. Bo jak wiadomo na jednej miejscówce okoń bierze na pomarańczowego, a 300metrów dalej chce już tylko zielonego z brokatem :)  (2011/12/30 19:07)

irex


Dawno,dawno temu jak mało kto łowił na woblery był to flagowy kiler na szczupaki(piszę oczywiście o kolorze wobka)Na okonia nie jest to najlepszy wybór co nie oznacza ,że nie weźmie. (2011/12/30 19:09)